Лидл ::43::

  • 84 572
  • 738
# 405
В Пловдив-Филипово има-бели поли,черни панталони,чопъри,гофретници.Някой беше питал.
Виж целия пост
# 406
В Пловдив-Филипово има-бели поли,черни панталони,чопъри,гофретници.Някой беше питал.
Да, ама за №38.
Виж целия пост
# 407
Центрофугата за зеленчуци само за листни такива ли се ползва?
Чудя се дали да си я купя  Thinking
Виж целия пост
# 408
Центрофугата за зеленчуци само за листни такива ли се ползва?
Чудя се дали да си я купя  Thinking

Не съвсем  Peace сушила съм измити гъби, краставици, настъргано цвекло. Трябва само да се съобразиш с големината на отворите на кошничката и да прецениш на колко големи парченца да нарежеш това, което ще сушиш Simple Smile
 
Виж целия пост
# 409
А всъщност измивам нещото на чешмата, слагам в центрофугата, въртя и то излиза сухо. Това ли е идеята?
Виж целия пост
# 410
Да Simple Smile ако слагаш някакви подправки във фризера пак така - миеш, сушиш, прибираш Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Ясно, мерси- ще скокна утре за една  Mr. Green
Виж целия пост
# 412
Простете ако е споделяно,но има ли нова брошура?
Виж целия пост
# 413
Момичета ще има нов магазин до терапията във Варна
Това сигурно ли е? И аз чух нещо такова на до кръстовището на ул.Мир, което е пак там де. Дано да е вярно, и най-накрая и в Левски да отвори магазин на някоя верига, че сме много ощетени.
Те сега го стоят знам го от управителя
Не знам какво ти е казал управителят, но единственото, което се строи до терапията в момента, е студентско общежитие и някаква сграда в двора на болницата. Не виждам къде точно може да се строи този Лидл.
Виж целия пост
# 414
Простете ако е споделяно,но има ли нова брошура?
Има. На сайта е.
Виж целия пост
# 415
Простете ако е споделяно,но има ли нова брошура?
Има. На сайта е.

Мерси!  Hug
Виж целия пост
# 416
Дами, имате ли представа на кой телефон мога да се обадя по това време и да попитам за наличност на продукт?
Този от брошурата е само в работно време...

Издирвам я тая стойка за велосипеди из цяла София =(
Виж целия пост
# 417
Днес си взех от препоръчания от вас кашкавал, но още не съм го пробвала. Ще ми кажете ли кое бяло саламурено сирене е за предпочитане от Лидл? Днес видях няколко вида и взех едно на Ливади. Не е лошо никак, но има ли по-хубава марка?
Виж целия пост
# 418
Софра.Но на мен например Маноле/като цена е по-изгодно/ ми по-харесва от Ливади. Това е вкуса на сирене ,който обичам -традиционно саламурено.Другото ми е по-сметаново.
Виж целия пост
# 419
Благодаря, другия път ще търся на Маноле тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия