Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви съвети се споделят във форума относно кърменето и наддаването на тегло при бебета?
Какви са някои от проблемите, за които хората търсят помощ във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Темата на дискусията във форума се върти около споделянето на положителни преживявания и хубави неща за децата, както и получаване на помощ и съвети по въпроси, свързани с раждането и грижи за бебета. Във форума се обсъждат теми като лохии след раждане, проблеми с кърменето, наддаването на бебета и здравословни проблеми като инфекции и контрол на уринарната инконтиненция.
-
Какви съвети се споделят във форума относно кърменето и наддаването на тегло при бебета?
-
Какви са някои от проблемите, за които хората търсят помощ във форума?
-
Кога е подходящото време за започване на капкотерапия с витамин D при новородени?
-
Как да се справя с ревността на по-голямото дете след раждането на второто?
Добре че вкъщи си имам слънчице да ми прави дните усмихнати
, то тъпото е, че при вятър и дъжд трябва да седим вкъщи, температурите не ме притесняват.. Имаше един мъглив период през януари, който ми се стори безконечен и сега така...
ще видим сега дали се движим със същите темпове, че нещо напоследък някои от кърменията са голяма борба, в началото засуква добре, след което започва едо плюене на зърното, опъване и ръмжане, отваря широко уста, зърното е вътре, а тя започва да се сърди... наппаво е ужас и не мога да разбера каква е причината. Някой да се е сблъсквал с подобно нещо?
.
.


, спали сме сборно не повече от 4 часа.