ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 246 889
  • 1 282
# 450
В Чайка до 5та езикова са направили нов ресторант, казва се Casa Felice, но не знам дали е отворен вече  Peace

Отворен ли е вече?

Отзиви за този ресторант?  http://varna.zavedenia.com/900/news/2825/

Верандата едни приятели казаха, че не им е харесало, както и , че било скъпо за такова заведение. Други познати пък казаха, че много им харесало  #Crazy

Аз последно преди 2-3 години посетих Аспаруховската им локация и само дето сервитьора не ни наби ! Дори след оплакване към управителя не бяха взети никакви мерки сервитьора да спре с наглото си и надменно поведение ! С две думи, ако ще и под нас да го отворят, едва ли ще ме спечелят като клиент !  Joy
Виж целия пост
# 451
Този в Чайка май е на Амичи, но под друго име
Виж целия пост
# 452
Този в Чайка май е на Амичи, но под друго име

Работи ли?
Виж целия пост
# 453
Този в Чайка май е на Амичи, но под друго име

Работи ли?
Нямам представа
Виж целия пост
# 454
Днес във Фейсбук ми излезе, че ще има предстоящо откриване на Каса Феличе, но дата не пишеше.
Виж целия пост
# 455
Впечатления от "Клуб на докера" ? Какъв тип е, каква е храната, скъпо ли е ? Гледам че е доста актуално това лято
Виж целия пост
# 456
Впечатления от "Клуб на докера" ? Какъв тип е, каква е храната, скъпо ли е ? Гледам че е доста актуално това лято
Темата има и предходни страници, които са за четене. Точно 2 стр.  назад има подробни впечатления плюс отзив за определени ястия от менюто!
В пристанищната зона и Морска гара, от заведенията най-доброто си остава Капитан Кук. Друг е въпросът, че интериорът вече е доста захабен и това емблематично място за Варна, може да изглежда по зашеметяващ начин.
Виж целия пост
# 457
Впечатления от "Клуб на докера" ? Какъв тип е, каква е храната, скъпо ли е ? Гледам че е доста актуално това лято
Темата има и предходни страници, които са за четене. Точно 2 стр.  назад има подробни впечатления плюс отзив за определени ястия от менюто!
В пристанищната зона и Морска гара, от заведенията на Холдинга, много по-доброто си остава Капитан Кук. Друг е въпросът, че интериорът вече е доста захабен и това емблематично място за Варна, може да изглежда по зашеметяващ начин.
Следя темата..знам за двете мнения преди 2 страници, но в тях не виждам нито какъв тип е кухнята която се предлага, нито какви са цените. Става ясно, е интериора е чудесен, а порциите малки.. в крайна сметка нали за това е тази тема -да се споделя, да се обсъжда, да се пита, а не само да четем  Peace
Виж целия пост
# 458
Впечатления от "Клуб на докера" ? Какъв тип е, каква е храната, скъпо ли е ? Гледам че е доста актуално това лято
Темата има и предходни страници, които са за четене. Точно 2 стр.  назад има подробни впечатления плюс отзив за определени ястия от менюто!
В пристанищната зона и Морска гара, от заведенията на Холдинга, много по-доброто си остава Капитан Кук. Друг е въпросът, че интериорът вече е доста захабен и това емблематично място за Варна, може да изглежда по зашеметяващ начин.

Аз ще дам положителни отзиви за Докера.По принцип Докера и Печката имат подобни менюта, тъй като първоначално Докера трябваше също да е Печката, но после смениха малко концепцията.Но като цяло голяма част от менюто е сходно.На мен порциите не ми се виждат малки, харесвам BBQ-то им и пърленките.Десертът, който похвалиха на предната страница също опитах и ми хареса.За обслужването нямам оплаквания, но знам от познати, че някои от сервитьорите не са достатъчно бързи и им липсва опит, което наистина е неприятно, ако ти се налага да чакаш.
От заведенията на Морска Гара ми допада и Стария Чинар също.Хепи не.Избягвам го като заведение, защото не ми допадат повечето им ястия тип полуфабрикат.И сушито им също не ми допада.
В Кук отдавна не съм ходила, но имам информация от клиенти, които често го посещават, че също е спаднало като качество на обслужване по отношение на сервиза.За кухнята нямаха оплаквания.Но това със сервиза май е повсеместно в последните години, защото има силен недостиг на персонал, да не говорим и за квалифициран такъв.А все пак сервитьорът е лицето на заведението и клиентите усещат и виждат, когато нещо куца.
Виж целия пост
# 459
Редактирах!
Виж целия пост
# 460
И аз Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Благодаря ви. Дилемата е точно между Печката и Докера, щом са почти  еднакви няма да е голяма разликата. Печката сме посещавали вече. По принцип исках на Стария Чинар, но ми предложиха единствено висока маса за събота..
Виж целия пост
# 462
Посетихте ли вече новия азиатски ресторант Шиши ?
Виж целия пост
# 463
Някакви мнения за БМ Олеа?
Виж целия пост
# 464
Някакви мнения за БМ Олеа?
Обстановката е много приятна, храната и обслужването също Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия