Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 54 тема

  • 60 044
  • 753
# 165
Виж целия пост
# 166
Ще го приемем че това са тренировки за шоколада Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Здравейте, момичета!

Да попитам за едни четки според вас дали са хубави ,че до 9.05. трябва да ги поръчам .

Благодаря Ви предварително !

http://direct.asda.com/QVS-Professional-Brush-Set/004683421,default,pd.html
Виж целия пост
# 168
Аз не познавам тази марка, не знам какво търсиш и от какво имаш нужда.
Моя съвет ако още си начинаеща и искаш да вземеш нещо по бюджетно и точно от този сайт ориентирай се към Екотулс, ти реши от кое повече имаш нужда от сет за очи
http://direct.asda.com/Eco-Tools-six-piece-eye-set/004626190,default,pd.html
или другия комбинирания
http://direct.asda.com/Eco-Tools-six-piece-starter-set/004626176,default,pd.html
Всъщност ако трябва да ти препоръчам нещо което да ти влезе наистина в употреба, това ще е сета за очи (първия линк) има си четки за да можеш да направиш напълно грима на очите.
Виж целия пост
# 169
по-точно ме интересува четките  за фд.и за пудра
Виж целия пост
# 170
Аз не бих купила четки на сляпо, освен ако не са нещо "познато" - марката или от ревюта в нета или нещо подобно  Wink
Подобни "професионални" четки и из нашите магазинчета съм виждала. Поне могат да се пипнат и видят, що за качество са  Peace
Виж целия пост
# 171
Ааа, не са тренировки. Аз моето шоколадово участие го пратих преди няколко дни. Wink
Виж целия пост
# 172
Ivvangeline, мерси! Аз още се уча, рано ми е за предизвикателствата тук.  bouquet
Виж целия пост
# 173
Е, как да е рано?! То повечето още се учим, а и предизвикателствата не са "професионални"
Виж целия пост
# 174
Може ли някой да се включи със съвети и градивна критика за горната ми снимка?;Ще съм благодарна....
Виж целия пост
# 175
Може ли някой да се включи със съвети и градивна критика за горната ми снимка?;Ще съм благодарна....

Много е хубаво, но това, което аз бих променила е - черното отдолу да е по-тънко и преливането към по-светлото във вътрешния ъгъл да е по-плавно - може и от снимката да изглежд апо0рязко при мен Simple Smile



Ivvangeline, мерси! Аз още се уча, рано ми е за предизвикателствата тук.  bouquet

Никак не ти е рано  Blush



Аз днес трябваше за малко да изляза и исках лееееко да се гримирам, по-спортно  Blush Joy hahaha От мислене какво д аползвам, реших да се доверя на МАС Велукс палитрата на риана от Коледната колекция на МАС  Blush

Никакъв лек и спортен грим не стана, но пак се влюбих в нея - Шанелчето ми омръзна и отива да си почива  Blush Heart Eyes

Пробвах и едното от новите червила, което в магазина ми беше супер прозрачно с лек прасковен намек и шимъри, а на мен - почти, като любимото розово от пролетната колекция  newsm78 Rolling Eyes но е мааааалко по-прасковено Simple Smile  Laughing (аз ги различавам)





На очите успя да се хване мааалко то красотата на сенките, преди без слънце излизаше един равен нюд  Blush

 Blush





Скрит текст:




Виж целия пост
# 176
Интересен пост на любима блогърка за един доста бюджетен вариант на NAKED 3  Flutterhttp://www.theblackpearlblog.com/2014/05/urban-decay-naked-3-dup … and-swatches.html
Виж целия пост
# 177
Реших да експериментирам с новите си четчици и рядко използваната розово-лилава гама, но се указа, че сенките ми са за смяна..също мисля да скъся малко миглите, с риск да ги обезобразя  Rolling Eyes вие как мислите?
Виж целия пост
# 178
приемам критики всякакви с изключение за веждите - те са такива и такива ще останат  Mr. Green
на живо изглеждаше доста по-добре, но и не правих грима за снимка /щях да го пипна доста по-старателно, но горе-долу това е обичайния ми стил с изключение на синьото отдолу/- просто случайно стана снимка на очите ми Crazy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 179
bubanka, може би някакъв по-тъмен цвят в основата на миглите, за да подчертае окото и повече спирала.

Аз продължавам да съм на вълна Нейкид 3, но с по-дебела очна линия.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия