Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 54 тема

  • 60 048
  • 753
# 195
и аз направих Шоколада ... Аленка, на теб, нали?Simple Smile

Да  Heart Eyes браво  Hug
Виж целия пост
# 196
Хиххихи, ок:)

Фокси ползва понякога изкуствени мигли за снимки - много естествено стоят, тя може да каже какви са .... даже е казвала, но не помня.
Виж целия пост
# 197
Ако можех, щях  Laughing Laughing ама не съм доверчива с това пазаруване може и да се прежаля да си поръчам нещо ..мислех за Sleek или NYX.  Peace

Не знам дали Слийк може да се купи в София, но NYX имат богати конзоли с много палитри в Debenhams  Peace Не съм ходила в Рибката, за да преценя там повече неща ли има  Blush
Виж целия пост
# 198
Не знам в София, но във варненската рибка няма много неща. Примерно има пет цвята единични сенки и нито един компактен руж.  Crazy Нямат си и понятие за какво ги питаш и се интересуват от къде знаеш за тези продукти. Иначе НД базата и прословутия Милк молив са там.
Виж целия пост
# 199
Ако можех, щях  Laughing Laughing ама не съм доверчива с това пазаруване може и да се прежаля да си поръчам нещо ..мислех за Sleek или NYX.  Peace

Не знам дали Слийк може да се купи в София, но NYX имат богати конзоли с много палитри в Debenhams  Peace Не съм ходила в Рибката, за да преценя там повече неща ли има  Blush

Ауу незнаех, че ги има там! Ужасно мноого благодаря!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
И аз останах много изненадана  Hug направихме колективна визита след последната грим среща, красиво подредено и приятно за разглеждане, тестери Simple Smile

Тук има малко снимки на конзоли, но не на всичко https://www.facebook.com/media/set/?set=a.323563097746356.107374 … 863363&type=3
Виж целия пост
# 201
Ето и едно гримче от мен, скоро не съм се разписвала  Grinning
Виж целия пост
# 202
Да ти е кеф да влезеш в такъв магазин..  Grinning veselina_s_p много ми харесва преливането ти.. много нежно се е получило,супер!  Peace
Виж целия пост
# 203
Веси  Hug много интересна комбинация е станала  Blush

Аз още се чудя този шоколад от къде да го подхващам  Mr. Green
Виж целия пост
# 204
Веси - страхотно!!!

Ето от мен:







Виж целия пост
# 205
Аз съм фен на он -лайн пазаруването  Laughing,
Мисълта ми беше, ако може да препоръчате вида мигли, който стои най-естествено. Гледала съм в сайтове най-различни модели, по-редки, по-гъсти, с нещо като триъгълничета в края, равни, с различна дължина снопчета и винаги съм се чудила, кои са за предпочитане.
Едни изкуствени мигли при мен може да стоят естествено, а при теб не.
Големината на окото е от огромно значение.
Аз имам половинки на МАС и при мен не стоят много естествено, понеже окото не ми е голямо, а и миглите във вътрешната част са ми къси  Rolling Eyes За да мога да ги нося, трябваше да отрежа от лентата за да ги скъся.
Качеството на МАС е много по-добро в сравнение с качеството на тези, които се продават в еbay, но като се има предвид, че изкуствените мигли не се носят всеки ден, според мен въобще не си заслужава да се дават толкова пари и особено когато става въпрос за проба е най-добре да се поръчат от евтините в еbay Peace
Колкото по-малки и невзрачни изглеждат изкуствените мигли, толкова по-естествено стоят  Laughing
Естествено е важно и да бъдат сложени добре и на правилното място  Mr. Green
Според мен снопчетата стоят най-естествено, но докато ги поставиш може да ти призлее  Crazy Laughing

Ivvangeline
и veselina_s_p, и двете сте много красиви!   bouquet Hug

veselina_s_p, как е новата работа? Mожеш ли да се гримираш както преди или не ти остава време и трябва да се съобразяваш ?
Виж целия пост
# 206
Ако можех, щях  Laughing Laughing ама не съм доверчива с това пазаруване може и да се прежаля да си поръчам нещо ..мислех за Sleek или NYX.  Peace

Не знам дали Слийк може да се купи в София, но NYX имат богати конзоли с много палитри в Debenhams  Peace Не съм ходила в Рибката, за да преценя там повече неща ли има  Blush

Аленка, имаш ли отзиви за палитрите на Нукс?
Виж целия пост
# 207
Имам Любовта във Флоренция и много я харесвам, и Епона я има  Blush

Виж целия пост
# 208
B&C, благодаря за отговора Hug.
Имам една неуспешна покупка на мигли Ардел, с които приличам на "Drag Queen" Laughing и така си стоят в кутийката, но пък лепилото ми е Duo Joy
Ще разгледам е-bay.
Виж целия пост
# 209
Мен пък снопчетата ми са най лесни, слагам две от по дългите към края и две от по късите и ми става идеално, ако не кажа че имам мигли никой няма и да забележи.

Последно си взех тези, много естествено изглеждат, те са на много много тънка корда (поне това ми идва на ум) хубавото им че могат да се отрежат където и както прицениш, а пък и можеш да ги махнеш от основата им и да ги ползваш като снопчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия