Ро,не се отчайвай,говорете,обсъждайте..Има надежда,все пак е млад,а бракът ви е в началото...Но мисли за децата,ако видиш,че нещата не се променят..

Стискам ти палци да си много силна и търпелива,но все пак не до безкрайност.

Не пия,не пуша,игри не играя,ТВ не гледам,освен новини от дъжд на вятър,даже във ФБ не вися.
Все пак тактично ще напомням до тогава
Дядо ми (баща на майка ми) беше алкохолик и това го затри. Майка ми също злоупотребява с алкохола. Най-много страдах от това по време на пубертета. Прибираше се в 9ч. вечерта пияна (работното й време беше до 5). Много ме тормозеше и стигнахме до там, че да се правя на заспала щом я чуя да се прибира. Може да се каже, че от 13-годишна се отглеждам сама (баща ми е моряк и го няма по доста време). Препоръчани теми