Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 10

  • 87 034
  • 738
# 315
Успех момичета, на мен вчера ми бяха първоначалните изследвания преди започване на инвитро.
Виж целия пост
# 316
Успех на всички! Има ли други момичета в процедура?   bouquet
Виж целия пост
# 317
Успех на всички! Има ли други момичета в процедура?   bouquet
Аз се подготвям за замразен трансфер.
Виж целия пост
# 318
krassi, как е лигавицата ти? Ходи ли на 8-ми ден на преглед? Много успех   bouquet
Виж целия пост
# 319
Не съм ходила още, в края на седмицата ще ходя. Вярвам че е пораснала  Simple Smile Ще пиша като мине прегледа.
Виж целия пост
# 320
Krassi, как мина прегледа? Чета по другите теми, в другите клиники, все има момиче, което е след трансфер. В нашата темичка няма ли трепетно очакване на две чертички?  Thinking
Виж целия пост
# 321
Здравейте аз съм след неуспешен първи опит и сега се подготвям за втори ,при доктор Ставрев съм .Пожелавам на всяка от нас късмет.
Виж целия пост
# 322
ninkka , успех. Дано вторият опит е успешен  newsm30 newsm30
Виж целия пост
# 323
Здравейте аз съм след неуспешен първи опит и сега се подготвям за втори ,при доктор Ставрев съм .Пожелавам на всяка от нас късмет.
Ninka и моят първи опит приключи без успех  Cry Дай боже вторият да е успешен
Виж целия пост
# 324
Kokona 20 силна прегръдка и от мен...
Нещо ми се губят ИКСИ и камито...нямам време да изчета предишната тема за да видя кой какви ги върши!!! Искам да получавам тук от всички само хубави новини, защото всички го заслужанате...Тези, които не са минали през нашия път и през нашите битки...те не знаят какво означава за нас това!!!
От известно време си мисля да организираме една среща с ветераните тук: Гига, Илана, Ивче, Камито, Зу, Икси, коконче и да не изпусна някой... Пишете, момичета като имате време, за да се следим една друга и да не се забравяме!!!
ай ай сладуранки,почти нямам време с моите кукли,станахме на 1г.6мес.ще се опитам да ви изчета,в момента сме болнички иначе ходим на ясла.Много успехи на всички с процедури.
За среща съм ЗА. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 325
Привет момичета, този път ще има трансфер  Simple Smile. В края на седмицата съм на преглед и дай боже всичко да е наред, ще знам точно кой ден ще е. Praynig
Виж целия пост
# 326
Привет момичета, този път ще има трансфер  Simple Smile. В края на седмицата съм на преглед и дай боже всичко да е наред, ще знам точно кой ден ще е. Praynig
Hug Hug Hug HugМного вяра и много сила то полежавам.Аз съм Камито приятно ми е,повечето от ветераните ме знаят.Момичета вярвайте в доброто и позитивното и нещата ще се случат. Peace
Виж целия пост
# 327
Момичета едно въпросче. Подадохме документите в Селена и те ще ги предвижат към Фонда и казаха ще ни звъннат за номерче. Стана седмица и половина никой не звъни. Когааа горе долу звънят знаете ли
Виж целия пост
# 328
Krassi, много се радвам. Най- накрая лигавицата се предаде Simple Smile Стискам палци за успех  Hug
Виж целия пост
# 329
Успех, желая на всички момичета!
Мerita, на мен ми се обадиха след 15 дена горе - долу. иначе подадох документи с дата 24.02., а входящия ми номер е с дата 07.03. Те чакат да се съберат повече заявления и тогава ги изпращат до фонда. затова има малко забавяне. Ще се обадят спокойно. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия