Ясна е и майската ни диагноза - обхванати сме всички от книжна психоза!

  • 20 479
  • 750
# 300
имаш, Киф, и страстно ми се допива кафе, като го гледам  Flutter
Виж целия пост
# 301
Оооо Миж, аватара ти е разкош. И аз препоръчвам сериала с две ръце  Hug
Виж целия пост
# 302
ГИГОВА, мило другарче, скъпа Приятелко, честит имен ден! Бъди здрава, неотразима, не губи превъзходното си усещане за шега, настроение, запази емоцията в себе си, бъди заобиколена с много приятели, които да успяват да те допълват и да ти помагат в нужда! Аз много те обичам!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


                               
Виж целия пост
# 303
Мижжж, благодаря за котарака, сложих го, уж излезе, но сега като публикувах, пак го няма...Не се харесвам така. Не знам вие разпознавате ли ме. Той беше запазената ми марка, никога не съм го сменяла. За подписа не страдам толкова, но за котьо тъжа.

Киф, облечена си, виждам те.  Embarassed

 Честит имен ден и на празнуващите днес в семействата ви!
Виж целия пост
# 304
Нелка,я пробвай сега аватара:

Като качваш махни ИМГ в началото и края  Peace

---------------------------------------------------------------
Гигова,да ти е живо и здраво името,да си честита и благословена   bouquet  bouquet  bouquet
Скрит текст:
Виж целия пост
# 305
Честит Гергьовден на всички ви, момичета, все засмени като гергинки да сте, все здраве и радост да ви спохождат и ката ден по един змей да гътате, докато не се свършат до последния!

Виж целия пост
# 306
Честит празник на всички празнуващи и семействата им. Бъдете живи и здрави, и много щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 307
 Исе, благодаряяя!  Hug Heart Eyes Безценна си ми!
Виж целия пост
# 308

Гигова,честит имен ден! Да ти е живо и здраво името ! Все с добро да се споменава!
Честит празник на всички,които празнуват !
Ние с моя мъж също празнуваме-25 години семеен живот!   Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
 Нези, честит празник! Важен е този ден, Сребърна сватба. Обичайте се още много, много години, вие вече сте се научили как. Бъдете щастливо семейство!  Heart Eyes Hug

                   
 
Виж целия пост
# 310
Гиговче , честит имен ден , миличка, да си жива и здрава  , нека късмета никога не те напусне, да си обградена винаги с много любов и усмивката винаги да е на красивото ти лице!  Hug Hug Hug

Нези , честита годишнина , бъдете живи и здрави , и дълги дълги години да се обичате , подкрепяте и да сте щастливи заедно!

 
Виж целия пост
# 311
Гигова, честит имен ден! Да ти е честито името, момиче!
Скрит текст:

Честит празник на всички именници! Да ми е честито и братлето Heart Eyes

Нези честита годишнина!
Виж целия пост
# 312
Честито на празнуващите! Много здраве и любов  Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 313
и от мен на всички именници, празнуващи годишнини, семейни именни дни, и на който каквото му се празнува - бъдете здрави, успяващи и обичани!  Hug
Виж целия пост
# 314
Нелчо, ето ти го котарачето Wink
Можеш пак да си го сложеш като аватар и да си станеш ти   Hug

http://i.imgur.com/yQByyRQ.jpg

Не знам защо, но някои от аватарите ви в прикачи-то ги виждам
Иначе и аз се отказвам да го ползвам вече  Confused

Моежете да си качите аватарите и в Снимката или в http://www.img-share.eu/
Прикачито се чупи често и за дълго.

Оооох, Миж, много як аватар и подпис  Mr. Green Heart Eyes
Догледа ли сериала?

Поздравявам те, както и всички фенове на сериала, с една къщичка от Instagrama на Матю Маконъхи:

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия