Пиша ви си молба да ми препоръчате добър дерматолог-венеролог във Варна, защото ми излезе нещо като израстък (брадавичка) или папилом долу и съм много притеснена, а съм бременна в 5-ти месец.
Пиша ви си молба да ми препоръчате добър дерматолог-венеролог във Варна, защото ми излезе нещо като израстък (брадавичка) или папилом долу и съм много притеснена, а съм бременна в 5-ти месец.
всеки дерматолог ще ти го махне, изгарят ги с ток (звучи гадно , но не е ) нищо не се усеща , първо те пръскат с ледокаин .. както и да е , аз имах един в началото - може би в 3-тия месец и си ми го махнаха без проблем . съветвам те да започнеш прием на биозин мама по схема ,назначена от лекаря ти
На мен ми го маха д-р Тинова : http://www.derma.bg/dermatology/?id=348
А като ти го изгорят пада ли си после или как, че ме е страх да не рецедивира, т.е. да не се появи наново? Мен и малко ме боли, само да го закача лекичко...гадното му нещо... 
те по принцип не се усещат .. все едно имаш бенка , но с цвета на кожата ти

Ще станат 3 месеца при нея до тази дата.. Понеже звъннах на няколко места на частно искам да отида и на ФМ и ми казваха ,че часовете са з след 1 месец отчаях се..
40 лева е прегледа , но трябва да се заредиш с търпение , понеже има много чакащи за него .. а той прави и фетална на всеки преглед - обстойно оглежда мъничето , но просто не го споменава , само ако има нещо притеснително , той си е малко странен доктора но е мн добър специалист


Казаха ми я вече нея, явно е много добра и известна, но е много натоварена. Не съм звъняла, предполагам, че ще ми откаже. Препоръчани теми