Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 20 472
  • 687
# 345
Прекрасни подаръци. Simple Smile

Била съм в малкото градче, където се е снимал филмът по книгата ( Пържени зелени домати). Simple Smile
Виж целия пост
# 346
А,Мижж,получи ли бре?
Виж целия пост
# 347

Да, мила....чакай да се съвзема и качвам снимките  Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
От мен ли е пакета? newsm78
Виж целия пост
# 349
..... подарък на Нели! От всички нас, според мен, тя най-много заслужава такова признание.
Всички заслужаваме мъничко радост, но не мога да не се съглася и с теб, Кали.
Когато разбрах, че Нели ми е другарче, много се зарадвах! А на следващият ден се притесних, защото категорично реших, че няма нещо, което да мога да направя и то да е равностойно на енергията и емоцията, с която ни събра тук тази иначе толкова симпатична госпожа Нели Heart Eyes.

Нели, ние хубаво се чухме! Особено аз  ooooh!. Извинявай, ако съм се държала като първокласничка, от която не можеш да вземеш думата. Беше ми много драго да си поговоря с теб. Дет се вика "Кефиш ме, ш'ти звънна". Пак Simple Smile!

Виви, много си мила, засрамих се, ама ми стана приятно  Embarassed  Hug.

Лов, разбрала си какво бижу е твоето другарче. Честити да са ти подаръците!

Мииииж, още ли разопаковаш  Grinning?
Виж целия пост
# 350
Ха ха Crossing Arms Laughing

Майчице какви вълнения, нямам думи момичета Hug
Нелчето е толкова емоционална и нежна, че просто може да трогне и камък Heart Eyes

Честито на всички получили момичета, със здраве си ползвайте тез красоти и браво на вашите другарчета Hug

Скарамуш, не бързай мила да ми пращаш- когато можеш , аз съм търпелива Mr. Green Laughing

Мижоранич, айде бре, изстина ми пържолата, нямаш ли ножица у вас, късай със зъби Grinning
Виж целия пост
# 351
 hahaha hahaha hahaha
Едната вика "От мен ли е пакета", на другата и изстинала пържолата  Joy!
Виж целия пост
# 352
Кали Мей,обърни внимание на едно подаръче,което ти си изпратила на Лофче и после виж на Мижжж подаръците!
Е,а сега кажи телепатия ли е или какво?
После виж картичката на Вени до Нелката и от Нелката до мен-същата е.
Лофче,много се радвам че те виждам щастлива.Пържени зелени домати ми е много любима книга.Браво на Кали за избора.
Виж целия пост
# 353
Така ... ето ме и мен, посъвзела се и със снимков материал  Laughing

Момичета, толкова много ме е трогнала нашата Сливка, щото няма накъде!  Hug
Уникален човек си, мила, и съм щастлива да те познавам!  Heart Eyes
/BTW, онзи ден установих, че сме учили в една и съща гимназия, но това е друга тема  Joy /

Знам, че сте нетърпеливи за снимки, затова ето:  Grinning
Скрит текст:
Още щом каза Слив, че изпраща на адрес "До поискване" разбрах, че съм аз  Mr. Green
А и Гиговчето май беше видяла нещо в кристалната си топка  Laughing
Та отивам аз в пощата и ми връчват този пакет:



Жената ми казва "Нещо дрънчи вътре, дано не е чупливо, ама ако до сега не се е счупило, вече няма за кога да се чупи" , казвам й - "Успокои ме"  ooooh!   Laughing

Слава богу, всичко беше здраво и пак да кажа - Адмирации за БГ пощи  Hug

Ето и какво имаше в кутията  Flutter





Първото което отворих беше рисунката на Марти  Heart Eyes
Прекрасна! Благодаря му от сърце!!!!  Hug Ще си я запазя за спомен, както ми я е и надписал  Heart Eyes

Следващата изненада беше тази прекрасна кутия и нещата в нея  Heart Eyes
Орфеев ахат, стархотно керамично коте и ароматно сапунче  Heart Eyes



Книгата - няма да крия, че беше най-желаната от списъка ми!!!  Mr. Green



Невероятно сърдечно писъмце и картичка! Мариянка, обичам те  Heart Eyes
Стократно да ти се върнат милите пожелания!  Hug Hug Hug




На Парижка вълна сме всички  Grinning

Иииии..... този НЕВЕРОЯТЕН комплект, който вече тотално ме остави БЕЗ ДЪХ!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Разделителя ще си го ползвам с огромно удиволствие - прекрасен е!!!  Hug



Мариянка, невероятно сърдечен човек си! Благодаря ти!!!
Сигурно звуча объркано, но още съм развълнувана, а когато съм така не мога да си формулирам добре мислите....
Такова писъмце ми е написала нашата Слив, че ме разплака...
Благодаря ти за отношението и за положителната енергия, която се чувства от всяка дума и от всичко....   bouquet
Каквото и да кажа ще е слабо, за да изразя вълнението си и колко ме разчувства....  Blush

Ето котето, вече сред подходяща компания  Wink
Орфеевият ахат също е сред компания от камъни от Родопите  Heart Eyes
Как разбра, че обожавам камъни и керамика?  Hug







ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ, СЛИВ!!!     bouquet  bouquet  bouquet
БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧЕ УСМИХНА МОЯ ДЕН!!!  Hug Hug Hug





Виж целия пост
# 354
После виж картичката на Вени до Нелката и от Нелката до мен-същата е.
О, да! Забелях я веднага, щом я пусна, но не посмях да коментирам, защото моята пътуваше.

Нели, като се прибрах у нас с книжката на Дамян Дамянов, няколко пъти я разлиствах и разглеждах. Много от нещата бях чела, но стихотворението за Нели не бях. Това беше изненада и за самата мен  Heart Eyes. Много се радвам, че и теб изненадах приятно, защото се позовах на т. 7 от твоя списък:
Цитат
7. книга по избор на другарчето ми - нямам претенции каква ще е, 24 май е професионалният ми празник и всякакъв вид книги ме радват. Затова не се съобразявай със списъка ми, мило другарче! Имаш пълната свобода да купиш това, което ти харесаш!
Виж целия пост
# 355
Мижи,не знаех,че се интересуваш от камъни и керамика.
Когато бяхме в Родопите това беше първото нещо,което ти взех.
Орфеевият ахат.Вече е на изчезване ,този невероятен камък специфичен само за района на Кърджали.В други части на планината не се среща.Той носи енергията на дълголетието и семейното щастие.Как да не ти го желая,мила!Толкова те обичам!
Керамиката ми хареса,защото котарака е дълголетен.
В деня,в който купих кутията ти написа в пост,че си на френска вълна.Викам си улучих.
Повярвай,че ми е било трудно да комплектовам всичко.
Всеки елемент носи своята енергия и послание.
Радвам се,че те познавам и от сърце желая да си ми все така усмихната и с хъс за четене и емоция.
Виж целия пост
# 356
Еее, супер! Миж, честито! Наистина си представям колко си щастлива. Браво, Слив!
Виж целия пост
# 357
Слив, още веднъж благодаря   Hug
Наистина, всичко е подбрано с толкова любов и внимание  Heart Eyes
Направо съм без думи... Но като се видим на срещичка ще се наприказваме...  Party
Виж целия пост
# 358
Колко много подръци днес! И толкова щастливи развълнувани получателки!  Heart Eyes Hug
Ами заразителна е радостта ви. Истина е Laughing.
Леле, аз все повече се притеснявам за неугледността на моя подарък Embarassed, гледайки снимките на вече получените подаръци Rolling Eyes. Дано другарчето ми ми прости.
Зори, радвам се, че едните изследвания са наред. Дано и при кардиолога мине добре и да се насладиш истински на Рим! Hug
Ау-у, тъкмо видях и красотите, които Сливка е изпратила на Мижка!
Браво! Всичко е със своя история и послание!
 

Виж целия пост
# 359
Миж , честито ! Леле уникални подаръци е направила Сливка , останаха ми очите в комплекта бижута , много стилно е всичко , браво !  Hug
Прекрасни емоции и подаръци валят в темичката ни  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия