От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 66 564
  • 741
# 525
Помощ - кой прави pick up в Англия все още - Габко вече не, uktobg казаха, че само от Лондон? #Crazy
Габко прави pick up в Англия и Германия, но през друга тяхна фирма:
http://www.gabco.org/page.php?id_page=27
На контролния панел с сайта им, има копче "Куриер в UK и DE"
 Peace
Виж целия пост
# 526


Да права си, но въпросните UKShops  сменят курса от 23.09 на 25.09 после на 1.10......много им стана вече  #2gunfire И още не е тръгнал! Човек изобщо не може да си направи сметката, аз имам подарък да РД при тях и май няма да пристигне до датата!!!!!!!!! #Cussing out Ще ги сменям вече! Дайте надежден превозвач за Варна, без Simplyshoping, че и те а същите измекяри. Кажете ми Габко колко чести имат курс и тази такса от 2 на всеки пакет ли я начисляват?
[/quote]
Щом си от Варна , Габко отвориха офис и там и може да ти е  удобно .Иначе имате курсове 2 пъти в седмицата  и са коректни
Виж целия пост
# 527
Точно по повод UKShops се включвам в темата... Ползвах ги веднъж през профила на колежка, малко забавиха пратката, но нищо сериозно - общо взето бях наясно, че може да се бавят малко, когато ги избрах и си направих профила (за абонаментна кутия става дума, не ми е спешна). Но наистина ми се струва супер странно това, че курсът много местен и останал чак за първи не е тръгнал. Писах им - отговор днес няма. Много некоректно, но пък са ми удобни тук. Много ли са зле нещата с тях, гледам, че и вие им се нервите?
Виж целия пост
# 528
За Варна аз пък горещо препоръчвам КД. Досега нито съм имала загубена пратка, нито някакво забавяне. Винаги всичко е било точно и коректно. Курсовете им са 2 пъти седмично и един път раздаване(говоря за Варна). Плаща се 2,60 лв на кг и това е. Няма други такси. Два пъти ползвах Укшопс, защото са ми до нас. Хайде първия път изобщо не ми беше спешна пратката и нямаше значение кога ще пристигне, но сега поръчах едни боти за щерката -  ами незнам дали докато дойдат няма да стане пролет и да няма смисъл от тях. Да не говорим, че от 13 няма да има офис във Варна и когато пристигне(ако пристигне) ще се наложи да ползвам и куриер. И какво значи не са събрали достатъчно пратки за един камион? Ами няма да стане, ако работят по този начин. Аз всичко което поръчвам вече го пращам към друг доставчик.
Виж целия пост
# 529
Регистрирах се в Габко и ще ги ползвам  вместо UKShops. Последните бяха супер сериозни до началото на лятото, да не говорим, че такава цена никъде няма. От началото на лятото започнаха да местят курсове, да излизат в отпуска, която постоянно е удължаваше  и така уж курса след почивката трябваше да е на 02.09. Промениха и неговата дата на 08-09 после на 13-ти....и по някое време на средата на септември тръгна. От тогава не е имало друг курс. Писах им за този, който трябваше да тръгне на 25.09 и ми отговориха, че ще тръгне с два дни закъснение, ама то така 7.10 стана, а курса още не е тръгнал  newsm78
Виж целия пост
# 530
Преди време някой беше коментирал бранд от рода на H&M. Нещо САС или SAS. Не мога да го открия, коментара беше че са по-добри от H&M. Ако някой се сети за сайта да пише.
Виж целия пост
# 531
Преди време някой беше коментирал бранд от рода на H&M. Нещо САС или SAS. Не мога да го открия, коментара беше че са по-добри от H&M. Ако някой се сети за сайта да пише.

може би тези

C&A.......http://www.c-and-a.com/de/de/shop/index.html   ,

но ги няма в Англия.
Виж целия пост
# 532
Днес звънях на UK Shops, след като не получих отговор на мейла - казаха ми, че нямат информация! Е, бива ли такава идиотия?
Виж целия пост
# 533
Днес звънях на UK Shops, след като не получих отговор на мейла - казаха ми, че нямат информация! Е, бива ли такава идиотия?

   Ле-ле, тия са луди. Shocked Как ще ти отговорят така?! Какво значи, че нямат информация? Т.е. не знаят дали изобщо ще доставят пратките до Б-я, или не? ooooh!

   Българска работа... И все клиентът трябва да търпи. Crossing Arms
Виж целия пост
# 534
Ами явно човекът в офиса в Пловдив си няма и на идея или си мълчи. Каза, че щели да ми отговорят на мейла - няма мейл все още.

 Т.е. изобщо не знам дали ще си получа пратката и ще се ядосам много!
Виж целия пост
# 535
Преди време някой беше коментирал бранд от рода на H&M. Нещо САС или SAS. Не мога да го открия, коментара беше че са по-добри от H&M. Ако някой се сети за сайта да пише.

може би тези

C&A.......http://www.c-and-a.com/de/de/shop/index.html   ,

но ги няма в Англия.

Еее човече, ти си енциклопедия! Благодаря!   bouquetХайде моля те на ЛС да ми кажеш как се поръчва? newsm78 Все си мислех, че е Английски Rolling Eyes
Виж целия пост
# 536
Преди време някой беше коментирал бранд от рода на H&M. Нещо САС или SAS. Не мога да го открия, коментара беше че са по-добри от H&M. Ако някой се сети за сайта да пише.

може би тези

C&A.......http://www.c-and-a.com/de/de/shop/index.html   ,

но ги няма в Англия.


А как става поръчването от този сайт,въобще може ли да се поръчва?
Виж целия пост
# 537
Ами явно човекът в офиса в Пловдив си няма и на идея или си мълчи. Каза, че щели да ми отговорят на мейла - няма мейл все още.

 Т.е. изобщо не знам дали ще си получа пратката и ще се ядосам много!

Уфффф, тия ми лазят по нервите! Големи скапаняци излязоха. И на мен не ми отговарят на имейл вече ......и телефоните не вдигат! Може ли да ни завлекат с поръчките!!!!Малиии 6 пратки имам при тях  #Crazy #Cussing out
Виж целия пост
# 538
Има цяла тема за поръчки от Германия и превоз. Последните постове са за C&A може да шитам колежката.
Аз съм много доволен от марката. Имам ризи, тениски и пуловери купувани при командировки в Германия.

Ето темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442629.375;topicrefid=20
Виж целия пост
# 539
Момичета, има ли някоя от вас, която чака от Англия магнитни рамки за снимки? Ако има - да ми пише на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия