Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 330
И аз гледам за Триадица..... до сутринта 21 ясла 3 свободни места. За 35 ясла 7 свободни и за 127 одз 1 място. Останало към момента е само последното.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 331
Е, каква е тая глупост? Вечра в район Студентски имаше 14 свободни места за набор 2012, сега няма нито едно. За яслата, за която чакаме, бяха 10 - днес 0.

Някой има ли идея какво е станало?
Виж целия пост
# 332
Е, каква е тая глупост? Вечра в район Студентски имаше 14 свободни места за набор 2012, сега няма нито едно. За яслата, за която чакаме, бяха 10 - днес 0.

Някой има ли идея какво е станало?

Очевидно никой! Не мога да повярвам, честно. Това минава всякакви граници.
Виж целия пост
# 333
Е, каква е тая глупост? Вечра в район Студентски имаше 14 свободни места за набор 2012, сега няма нито едно. За яслата, за която чакаме, бяха 10 - днес 0.

Някой има ли идея какво е станало?

И аз следя Студентски, чакам си отговора от ИСОДЗ. В момента, в който ми отговорят, ще пиша тук. Но не очаквайте нещо смислено. Предишната ми кореспонденция с тях по повод промяната на набора за кандидатстване на сина ми беше уникално безумна, не искам да си спомням.
Виж целия пост
# 334
Здравейте от мен.
Аз не съм от пишещите, но редовно следя форума, защото и аз съм в много голямо приключение с детските ясли. Искам да споделя с вас днес на какво се натъкнах. Сутринта влизам в профила си и виждам, че в желаното ни 179 ОДЗ Синчец си седят 6 места за следващо класиране и 4 места текущо незаети, след около 2 часа влизам отново и се ококорвам - местата за следващо класиране са вече 0. Писах запитване в информационната система, но отговор все още нямам. След това реших от любопитство да вляза през опцията "Добави градина" - избрах нашия район и видях, че там на 179 ОДЗ Синчец си стоят 6 свободни места за следващо класиране.
Не знам на кое да вярвам. Някой ако има логично обяснение, моля да пише. Аз вече съм тотално объркана. Може и вие да пробвате.
Благодаря
Успешен ден
Виж целия пост
# 335
И аз следя Студентски. За 16 ОДЗ направо се отказах, там самата директорка ми каза, цитирам :"Откажете се. Няма да има места, шанса ви е нулев. Догодина". В 69 ясла чаках, и там нещата не са добре....Изобщо какво чакам и аз, не знам.
Продължавам да смятам, че въпреки прословутата система, продължават да си влизат връзкарчета. Системата е само за замазване на очите.
Виж целия пост
# 336
Моето дете е набор 2011г. Сутринта имаше свободни места в район Младост, сега са изчезнали ( останали са само тези за ОДЗ в Горубляне).
Друг пример - 79 ОДЗ Слънчице в Студ. град  - сутринта имаше 3 свободни места, сега е само 1.
Това е жива подигравка, отивам да пиша на контакти и почвам да звъна по телефона на всички ОДЗ -та, които наблюдавам и на които мистериозно им изчезнаха местата.
Виж целия пост
# 337
Здравейте от мен.
Аз не съм от пишещите, но редовно следя форума, защото и аз съм в много голямо приключение с детските ясли. Искам да споделя с вас днес на какво се натъкнах. Сутринта влизам в профила си и виждам, че в желаното ни 179 ОДЗ Синчец си седят 6 места за следващо класиране и 4 места текущо незаети, след около 2 часа влизам отново и се ококорвам - местата за следващо класиране са вече 0. Писах запитване в информационната система, но отговор все още нямам. След това реших от любопитство да вляза през опцията "Добави градина" - избрах нашия район и видях, че там на 179 ОДЗ Синчец си стоят 6 свободни места за следващо класиране.
Не знам на кое да вярвам. Някой ако има логично обяснение, моля да пише. Аз вече съм тотално объркана. Може и вие да пробвате.
Благодаря
Успешен ден

Пробвах.
През профила наистина се виждат свободните места, които имаше до преди промените.
Виж целия пост
# 338
Родителите имат право да запишат децата си до 23 май 17 часа. 

Това ми отговориха от системата на въпроса ми къде изчезват свободните места.... Писах им пак, че не съм малоумна и мога да чета къде какво пише и да бъдат така любезни да ми отговорят адекватно. Отговор не очаквам....
Виж целия пост
# 339
През профила ми в 42 ОДЗ, набор 2011 нула свободни места за следващо класиране.

Чуден отговор, не съм си и мислила, че ще е друг  ooooh!
Виж целия пост
# 340
Отговор няма да ти дадат, защото тези, които ти отговарят първо, изобщо не са наясно какво точно ги питаш /това съм го установила след хилядите разменени с тях писма по повод една размяна на ДГ/ и второ, ако случиш на човек, който може да ти отговори, то той ще увърта до последно.
Виж целия пост
# 341
Обадих се в една от ДГ да попитам какво се случва с местата и защо са изчезнали. Отговорът на директорката бе, че местата са си там, обявени като свободни, но не може да ми каже защо не се виждат в системата.

Предполагам, че е някаква грешка в системата  и се надявам до утре да е оправена. На контакти не виждам смисъл да пиша вече - отговорите им ги чакам по 2 и повече дни.
Виж целия пост
# 342
Пробвах и аз да звънна на директорката в градината която ме интересува - в Студентски град е тя, и никой не вдига. Отговор от системата няма да дочакам явно.
Виж целия пост
# 343
Цитат
Предполагам, че е някаква грешка в системата  и се надявам до утре да е оправена. На контакти не виждам смисъл да пиша вече - отговорите им ги чакам по 2 и повече дни.

А как в другата градина, която следя свободните места са си свободни. Просто и системата и директорките си имат заучени отговори, с които се опитват да ни замажат очите.
Виж целия пост
# 344
Обадих се в една от ДГ да попитам какво се случва с местата и защо са изчезнали. Отговорът на директорката бе, че местата са си там, обявени като свободни, но не може да ми каже защо не се виждат в системата.

Предполагам, че е някаква грешка в системата  и се надявам до утре да е оправена. На контакти не виждам смисъл да пиша вече - отговорите им ги чакам по 2 и повече дни.

В коя детска градина ти казаха така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия