Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 375
Манана да мила за пръв път меря БТ,не съм пробвала с това така че дойде времето да опитам.Графика утре ще си направя,защото днес съм на работа и не ми е удобно през тела  Hug
Герка съжалявам за гадината  Hug
Виж целия пост
# 376
Божее, колко съм завеяна  Blush Съвсем забравих да кажа и аз ( нищо,че е малък шанса де)... М 25.04 ,  О 13.05 , (НЕ)очакван М - 27.05  Praynig
Момичета, честно, не знам как издържате с тея съмнения да не се тествате  Crazy Аз съм се заредила с половин аптека вкъщи  Mr. Green
Стискам силно за  EFP
Виж целия пост
# 377
Аз няма нищо да си тествам поне до датата, защото няколко пъти тествах един два дена по-рано и си ми дойде на датата. Няма смисъл да се разочаровам предварително. Както пък този месец спряхме с опитите, къде й трябваше на Манянка да ми вкарва тая муха  Joy

Маняна, не се сърдя, душицо, да не си помислиш нещо!
Виж целия пост
# 378
Здравейте момичета, най-после успях да се прибера и да седна пред компа с кафенце...мммммм! Mr. Green

Цял до обед се разправях с кретени. Отивам в общината да се регистрирам за настоящ адрес, тъй като пък без него не мога да си извадя удостоверение от психото че не се водя на отчет ( те ако знаят какви ги пиша тук, със сигурност ще ме вкарат в някой стационар Mr. Green). Изведнъж се оказва че не могат да ме регистрират, тъй като нямало жилища на този адрес. Е как да няма, аз да не живея във въздуха? Еми няма госпожо, вижте. Пратиха ни в отедл архитектура, там жената провери, извади им скица, подчерта им думите жилищна част, жилище, огради им го на скицата и ни изпрати пак долу. Дамата в късна средна възраст, с два пръста започна да набира адреса и о чудо! Излизало им като жилищна част! Mr. Green
Айде от там в психодиспансер, там също една дама в късна средна възраст набра с два пръста и с поглед долепен до екрана личните ми данни. Цялото удоволствие струваше 10лв, обаче могат да те прецакат и да си платиш 30лв., ако кажеш че ти трябва удостоверение и печат от лекар! Освен това нямат единна сиситема, и аз мога спокойно да съм избягала от Карлуково, и да тръгна да работя в Сусурлево! Та така ми мина деня! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 379
Записвам се да ви следя с пожелание за  EFP на всички чакащи това събитие Simple Smile

Накратко за мен- бях бременна, но претърпях мисед март месец. Сега с нови сили пак почваме с опитите.
И аз си мислех този месец за тестове за О, но ще се стресирам още повече. Ще го караме на секс и опипване на циците  Grinning

Тиата, забавен ден си имала хаххах  Joy
Виж целия пост
# 380
Светлето добре дошла при нас и съжалявам за това което ти се е случило   Hug
Аз имам вече записан час за прглед при гинеколог,надявам се да намерим по бързо причината да не става вече 10 месеца бебето.
На 2 юни рано,рано имам час в клиника Вита при д-р Великова,моята кума работи там и ме е насочила към добър специалист надявам се.От този цикъл не пия хормоните за лигавицата,искам друго мнение,не искам да се тъпча с хормони и то пак да не се получава,може да има проблем и другаде.Тогава ще съм точно покрай О.та ще видим
Виж целия пост
# 381
Мая,Честит Рожден Ден!!!

Тиата,каква мила родна картинка! Laughing
Светлето,добре дошла  Hug
Мел,супер!Дано този път нещата с прегледа се развият по-добре  Hug
И на мен много ми се иска да запишем вече час,но за момента тук няма как,трябва да поизчакам още малко... ooooh!
Котаранке,искаш ли да ти вкарам още една муха?!  Laughing Сетих се,че и сестра ми така забременя с един опит за месеца,без дори и да знае кога ѝ е била О  Rolling Eyes Laughing Но сериозно сега,казвам ти ги тези неща,не за да вкарвам излишно мухи,а за да кажа,че надежда дори и в това положение пак има... Hug
Виж целия пост
# 382
ей привет хвърлям по едно очо и чакам да стане 6 да си ходя ,не ми е ден днес.
Скрит текст:
като стане време за овулация и периода след нея и ми става нещо -не мога да се позная нервно ми е и всичко ме дразни,да не говорим ,че мога да си рева за щяло и не щяло.и пак се очертава да я изтървем о мм може да го няма ,като стане така ме хващат лудите поне да я на целим да знам ,че не става а то.и сутринта му вдигнах скандал знам ,че му пука ама искам да говори а не да ми вика споко мило #Cussing out #2gunfire
TIAta заслужила си си кафето и почивката
svetleto85  съжалявам за преживяното ,пожелавам ти скоро да преместиш в др теми за чакащи бебчета Hug
*mel*  Peace успех при доктора
Мая newsm59 newsm38  Gift

Виж целия пост
# 383
Добре дошла, Светле!
Оо, вярно бе, извини ме.. Честит рожден ден Мая, бъди здрава, обичана и сбъдвай мечтите си с лекота! bdbaloni
Виж целия пост
# 384
Мая честит рожден ден и от мен...всичко най,най хубаво
Ванче не се ядосвай мила,ние пък кВо всеки месец яко около О.и пак нищо.....всичко с времето ще се нареди  Hug
Виж целия пост
# 385
Мерси за топлото посрещане Simple Smile   bouquet
Котаранке, чакаме да кажеш края на седмицата Simple Smile
И аз моето О го мисля много, че чак сънувах оная вечер че ММ го няма и си търся мъж за оплождане   Joy  извратена работа
Видях, че има списък с Ц и О,  всеки месец ли го правите?
Виж целия пост
# 386
Писах Ви преди няколко дни, че имаме две чертички ... е да, ама НЕее Sad
Първо, честито на рожденичката, честито и на всички, които си имат двете чертички. Да сте живи и здрави! Simple Smile
А относно моите две чертички - пълно разочарование и ... . След два положителни теста с бледи черти, отидох на кръвен, който показа стойност - 0, 10 - отрицателен. Отидох веднага на лекар, който каза, че тестове с бледи черти за него си били отрицателни(което аз не го вярвам де), защото вече си имам едно детенце, прекрасно момче - на почти 5 години и той е точно след такава бледа черта. Гледа ме на ехограф(вагинален) и каза, че бременност не се вижда, а и тоя отрицателен кръвен уби всичките надежди ..... и каза, че цикъл няма и няма и да има скоро, защото според него лигавицата не се била "удебелила" достатъчно. Изписа ми дуфастон за предизвикване на цикъла и си тръгнах като разбита  Sad
Вярно, че ние дори не сме се трудили за бебче, но имах надеждата, че може да е станало случайно ....  newsm78 (влезе ми мухата), тъй като на мен много ми се иска второ детенце. Първото ми е от друг мъж, с когото се разделихме, имахме брак. Сега живея с друг човек, на когото държа много и чувствам, че съм готова пак за детенце. Като се замисля - първото ми дете го родих на 20 години и никак не бях готова за майка, а сега съм на 25 и наистина го искам ....., ноо половинката ми се притеснява от финансова гледна точка Sad
Ами ще го ръчкам да не се пазим, а през това време ще ви чета Simple Smile
Много дълго стана, извинявам се, но съм на работа и ми е адски потиснато. Почувствах се толкова щастлива, като ги видях тези тестове, а сега ми е много потиснато и безсмислено Sad
P.S Последната ми М започна на 16.04, а ето - още я няма Sad Чувствам се много гадно.
Виж целия пост
# 387
Мая честит рожден ден! аз забравих да ти честитя Simple Smile

Светле а добре заварили и тук!

Тиатка коя работа избра в крайна сметка? На мен ми е много забавно да изпадам в такива ситуации по администрации, после ги разказвам със смях  Joy

Моят статус както казва Шоко е : осеменена! почва обратното броене! Тест ще права на закъснение 02.06! ( като се знам едва ли ще издържа ама хайде, имам 6 теста за Б вкъщи!) на 30 и 31 съм на тийм билдинг, а на 01.06 имаме годишнина и не ми се иска да си я развалям, т.е ако не дойде на 31ви ще има да се надявам до 02ри  Joy

sindi_87 съжлявам  Hug
Виж целия пост
# 388
Първото предложение избрах! Mr. Green
Виж целия пост
# 389
Синди съжалявам за отр.кръвен.Разбирам те напълно за пикливите тестове,защото и аз съм имала подоба ситуация
Мацето честито ти осеменяване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия