Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 450
Мелче,да отваря се Wink
Baby83,благодаря за подкрепата  Hug Знам,че е така и в действителност не е чак толкова незаинтересован,но някакси неглижира проблема,дори за него вероятно проблем няма...и дано наистина да няма...  Laughing Иска ми се да се стресне поне малко за да може да не губим и време в последствие,и от неговото моткане.Освен това при нас няма значение какви са финансите в случая,защото тук ходенето по доктори и изследвания ще ни бъде напълно безплатно.Пък и за финансите не знам какво се е затръшкал,като след 2-3 месеца започва хубава работа,въпросът е да изкретаме до тогава...че и от време на време и мен психира,знаете преди няколко дни се бях притеснила доста...Еее съжалявам ,че омрънках темата  Hug Но съм сигурна,че ме разбирате прекрасно...  Hug
Виж целия пост
# 451
Благодаря ти Манана  Hug Party
Виж целия пост
# 452
Момичета, аз днес съм именничка и искам да ви почерпя за мое здраве, макар и виртуално. На себе си пожелавам само успешен край на бременността, за мен това в момента е най-важното! Praynig


На другите именници в темата, желая да си носите името със здраве и гордост, а то да ви носи много късмет и сбъднати мечти!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 453
изтрих си записа
привет и приятен ден на всички
то май всички се изпокрихме дано да се върнем с много много добри новини
darkangel-Ели   party006честит празник и всичко да е наред до термин   bouquet
Виж целия пост
# 454
нашата сватба пък мина перфектно. Ама нищичко не се обърка  Laughing. Толкова се зачудих как е възможно това,е после разбрах след като на медения месец ММ си загуби халката в морето на първия ден  Sunglasses. Иначе и нашите и свекрите се държаха много добре и бяха много щастливи за нас. Въпреки че свекито не стана да танцува въобще но тя си е такава, след това и направихме албумче със снимките и ги носеше на работа всяка седмица да се хвали  Embarassed Аз обаче оревах света 2 дни преди сватбата, даже баща ми ми даде успокоителни предишната вечер, евала на тати, дрогира ме и се наспах като бебе предишната вечер  Joy даваха го да вали точно по време на фотосесията и изнесеният ритуал, но напук на синоптик.бг беше перфектно времето Simple Smile само две-три капки валя по време на фотосесията но приключи за 2-3 минути

Mañana стискай зъби. такива са всички мъже. Аз поне тук когато ми скимне ходя на лекар и е по-лесно. А с ММ се борих много време за СГ, докато един ден просто не му казах утре сутрин ти запазвам час и той нямаше много време да реагира и се съгласи.

darkangel-Ели Честит именден и от мен, лека и безпроблемна бременност!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 455
Здравейте,Дарк ели,честит имен ден мила ,да си жива и здрава и бебчо да расте живо и здраво.   Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 456
darkangel-Ели Честит Имен Ден и от мен.Всичко което желаеш да се сбъдне  Hug
Виж целия пост
# 457
Днес ходих при моя гениколог да ми види хормоните, той каза всичко е наред засега всичко си е в нормата, малко единия хормон е завишен, но пак си е в нормата. Каза да изчакаме да видим какво ще покажат изследванията на прогестерона които ми каза да си нашравя на 21 ден от цикала. Как мислите да потърся ли мнение и на друг специалист ? иначе това са ми резултатите :

LH - 7.34 mIU/ml .... Ж:фол.- до 12.6, Ов.- до 95.6, Лут.- до 11.4, Мено- до 58.5
FSH- 4.71 mIU/ml.... Ж: Фол.- до 12.5, Ов.- до 21.5 ,Лут.- до 7.7, Мено- до 134.8
Prolactin- 127.8 mcIU/ml .... Жени 72-511
Аndrostendion- 2.90ng/ml.....  Жени (11- 53 год.) - 0.25- 3.89

Вие как сте момичета?   bouquet сега ще връщам назад да чета, че много бързо се движи темата  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 458
nin4etoood пиши в темата за хормоналните изследвания http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746993.540 денис ще ти даде компетентно мнение, но съотношението помежду LH :FSH не ти е добре, но не съм сигурна дали твоето показва поликистоза  newsm78
Виж целия пост
# 459
Интересна е темата и се движи бързо Simple Smile
Честит имен ден, Ели!   bouquet В кой месец си? Стискам палци всичко да е наред  Praynig

Манянче, да ти кажа и аз като бях бременна и бях още в началото, нашия направи план след 5-6 години за прибиране в БГ когато малкото трябвало да ходи на даскало ххаха На мен какво ми беше в главата, на него съвсем друго- жилище да си купуваме и т.н. Различни гледни точки имаме едни от други. За съжаление, сега след миседа ми, вече най-важното е да забременея, а другите неща са някаде там в промеждутъка и не им отдаваме значение, поне не аз де Simple Smile Даже на работа ще има съкращения, хич и не ми дреме, ще си стоя в нас бременна Simple Smile
Ти от колко време се мъчиш да се оплодиш Simple Smile Ако всичко си ти е наред с Ц, надали ви има нещо.
Виж целия пост
# 460
да, точно в нея тема ми казаха че имам поликистоза още преди да отида при моя лекар, и днеска ходих а той нищо такова не ми каза.... напваво незнам !!! дали да не потърся друго мнение ?
Виж целия пост
# 461
Ели,Честит Имен Ден!Пожелавам ти една лека и безпроблемна бремнност и най-хубавото бебче на финала  Hug
Честит Имен Ден и на всички останали именнички в темата   bouquet
Светле,и на мен винаги това ми е било по-важно,забремняване,успешна и лека бремнност и здраво бебе...та какво друго би могло да ми е по-важно от това  Laughing Опитваме от 7 месеца.Нямам проблеми с Ц,поне няма признаци за такива,ама а де..не става... Simple Smile да се надвяме,че е просто лош късмет...
Виж целия пост
# 462
Маняна и аз съм била в подобни положения и като сме афектирани не можем мн мн да видим ситуацията по-отстрани и обективно, и ни се струва огрооомен проблема! Simple Smile
Представи си какво чудо и колко по-зле щеше да е ако и двамата бяхте ошашкани!  ooooh!  Peace Радвай се, че поне той държи мъжки фронта и се опитва да настрои така и теб Wink  Hug  Поговори си с него, сподели му, че оки, може да няма проблем, но ти е притеснено и ще си му мн благодарна ако профилактично се проверите там и там.. Мисля, че ще те разбере Wink Пък и мъжете са доста по-страхливи и понякога избягват дадени проблеми.. то и това го има.. Обсъдете го, в говоренето е истината Simple Smile


Скоро пак се бяхте заговорили за торти и не помня кой я беше постнал тази , с много подробни снимки и описание (пандишпанов блат с шоколад, бита сметана + заквасена сметана и плодове). Стори ми се мн лесна и обичам плодовите торти..Направих я и се оказа страхотна!!! Много много вкусна, всички си облизахме пръстите!  Peace Мерси за рецептата  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 463
Аз пък имах зверски скандал с ММ снощи. То не бяха ревове, крясъци, тръшкания от моя страна... Бях опънала някоя друга чаша вино със свекъра и сега за капак глава ме боли  #2gunfire

Станах по обед, ММ се прибира по същото време - закуска в леглото искал да ми сервира, гузен гузен до немай къде. Бонбони ми купил, цветя щял да взима, ама се отказал, защото не обичам.

Сега съм пуснала пералня кротко и спокойно сама вкъщи и слушам музика и кафе пия.

Честит имен ден на именниците, аз не знаех, че е някакъв такъв ден изобщо хахаха

И добро утро, позакъсняло, но все пак  Heart Eyes
Виж целия пост
# 464
да, точно в нея тема ми казаха че имам поликистоза още преди да отида при моя лекар, и днеска ходих а той нищо такова не ми каза.... напваво незнам !!! дали да не потърся друго мнение ?

дам потърси! аз бих ти препоръчала клиника за репродуктивно здраве/ стерилитет. Поликистозата не е страшна, но трябва да се третира, тя не се лекува но трябва да се излъже Simple Smile. Ти О. имаш ли? правиш ли тестове за О или мериш ли БТ? И с поликистоза имаш шаносве за забременяване ако имаш О.

Цитат
Представи си какво чудо и колко по-зле щеше да е ако и двамата бяхте ошашкани!  ooooh!  Peace Радвай се, че поне той държи мъжки фронта и се опитва да настрои така и теб Wink  Hug

А така! Simple Smile Добре че се сетихме и да ги похвалим миличките ни мъже че само ги храним тия дни Simple Smile

Котаранка Joy а така, много работни стават като им се скараш  hahaha 1dishes wash

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия