ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 470
  • 610
# 60
Въй,ако му дадът да пише правилата,ша бъде много интересно  Crazy Joy
Виж целия пост
# 61
Навсякъде като в Монако, стени и кривнеш ли се размазваш. И да върнат на Нюрбюргринг Нордшлайфе състезанието, а не тия глупави писти дето може 100 пъти да излезеш от нея и накрая да се фукаш колко си добър пилот с купа в ръка.
Виж целия пост
# 62
Няма нищо лошо в това, че е минал през шикана, много пилоти допускат грешки там и го правят.
Въпроса е, че трябва да се върнеш безопасно на пистата без да си спечелил предимство, а нико даваше газ, докато го правеше , като по този начин се спаси от ситуация, в която почти сигурно беше да загуби позицията си...
Защото, ако се беше опитал да държи пистата той щеше да е много по- бавен, а Хамилтън в този момент, както и през по- голямата част от състезанието беше по- бърз от него.
Хитрецът се измъкна от "жегата" на момента и си даде глътка въздух за следващите 2- 3 обиколки, и това ако не е "трайно предимство"..., се чудя на кое му викат така стюардите  Crazy
Както се коментира по форумите, ако това беше пилот на друг отбор, с когото се борят за титлата, щеше със сигурност да има протести от страна на потърпевшите и случаят да се раздуха мнооого повече...
Ако в последното състезание хипотетично, Нико води с 1 точка и на старта удари "без да иска" Хамилтън и го извади от състезанието, ФИА отново ли ще замълчи, за да не се намесва в спора между двамата  Crazy А, всички критици на Хамилтън ще очакват да си окичи ПР усмивката и да бъде добър губещ, защото Нико не е такова момче, той никога не прави нищо нарочно  Crazy
Просто си бъбря  Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Да ти кажа и аз за последното състезание,че може  нещо подобно да стане Mr. Green
Или пък случайно да се развали едната кола и да имат разлика от само 1 точка  Whistling Joy
Виж целия пост
# 64
Страхотна новина- http://clubs1.bg/news/mihael-shumaher-e-izlyazal-ot-koma-i-e-nap … -v-grenobal-31787
Браво, Шуми!!!
Виж целия пост
# 65
Дааааааааа Party Party Party и аз преди малко прочетох и щях да идвам да ви зарадвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 66
Позитивна и чакана от дълго новина. Браво!
Виж целия пост
# 67
¡Hola! банда Simple Smile
Как сте?
Изключително хубава новина за Шумахер! Дано нещата да вървят в правилна посока и скоро да чуем още добри вести за него!!!
Честита победа на Рикардо, браво на момчето!
Малко ми е мътно това състезание, и аз гледах в компания (дразнители  Crazy), на маса, почти без коментар и без наличие на интернет, за да попрочета това онова...а пък сега толкова време мина, че нямам и интерес вече. За Хам - спирачките ли се прецакаха?
Доколкото разбирам Росберг не е наказан за пресичането на шикана така ли?
Интригатата става все по-дебела, но май не на пистата...
Виж целия пост
# 68
С огромно нетърпение чакам най-поослеее старта на Ред Булл Ринг, тая писта е супер яка.  Party
Виж целия пост
# 69
Ей банда  Hug
Днес хванах малко от втората тренировка, искаше ми се да видя тази писта... Много ми хареса изгледа около трасето   Peace
Със съдействието на Теменужко  Mr. Green


Виж целия пост
# 70
Браво на Дино Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 71
Браво на Диноо  Party

1 Massa
2 Bottas
3 Rosberg
4 Alonso
5 Ricciardo
6 Magnussen
7 Kvyat
8 Raikkonen
9 Hamilton
10 Hulkenberg

Ти да видиш!!!

В много живописна местност е пистата! Балсам за очите ми  Crazy
Утре се очертава интересно състезание  Peace
Виж целия пост
# 72
Много интересно, дами и господа, много интересно!  newsm12

Браво на момчето, да!  Peace

Юле, Австрия, какво да говорим повече!  coolcool
Виж целия пост
# 73
Дино, Дино, Дииииинооооо!!!!!!
Плами, да почерпи Simple Smile
Почти бях заспала, ама бързо се разсъних...
Виж целия пост
# 74
Честита поредна двойна победа на Мерц  Peace
Малко не ми харесва реда  Mr. Green, но..., вчера Хамилтън доста пообърка квалито и това му костваше евентуална победа... Имах лошото усещане, че ще финишира още на старта  Mr. Green, но след това много се зарадвах, когато още в началото се лепна на гърба на Нико... Много хубав старт  Peace
Огромни поздравления за Ботас и Дино!!! Доста изпотиха мерцовете, Браво!
Много добро състезание и за Перес и Магнусен, за Алонсо също  Peace
Като цяло състезанието не беше лошо...
Фетел, трябва да го водим на баячка  Crazy Много лош късмет. Даже и Рикиардо беше никъде днес..., какво им стана..., до скоро бяха най- бързи от останалите, като че ли...

Крайно време е Хамилтън да стегне механиците си  Naughty Какви са тези боксове... И от Мерц леко прекаляват с тази мания за равенство...., то не са режими на двигатели, пък уточнения, че и двамата ги ползват, пък не знам какво..., да ги оставят да се "бият" като хората вече  Mr. Green
А, и защо Лу никога, когато е зад Нико не получава онази стратегия, която да му даде шанс накрая с по- бързи гуми да атакува?
Не казвам, че това е било подходящо в последните два старта, но пък помня, че Нико винаги получаваше този шанс в първите състезания...
Както и да е... Хамилтън не може да си позволи да губи повече според мен... Днес беше добро минимизиране, все пак...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия