Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 40 605
  • 729
# 135
НЯКАЙ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ САНСА  И АРЯ ЩЕ СЕ ВИДЯТ В ОРЛОВО ГНЕЗНО , АКО НЕ БЪРКАМ ИМЕТО !!!! Grinning Grinning Grinning :   ДОСТА ИМЕНА  И МЕСТОПОЛОЖЕНИЯ   СА И НЕ   МОГА ДА ГИ ЗАПОМНЯ   ВСИЧКИ.......
Виж целия пост
# 136
 newsm34
Скрит текст:
Абе взеха да развалят и този сериал. Тези сценаристи дрогират ли се ??? Може ли да смачкаш черепа на човек толкова лесно с 2 пръста ! Нереално е просто, пълна малоумщина
Виж целия пост
# 137
НЯКАЙ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ САНСА  И АРЯ ЩЕ СЕ ВИДЯТ В ОРЛОВО ГНЕЗНО , АКО НЕ БЪРКАМ ИМЕТО !!!! Grinning Grinning Grinning :   ДОСТА ИМЕНА  И МЕСТОПОЛОЖЕНИЯ   СА И НЕ   МОГА ДА ГИ ЗАПОМНЯ   ВСИЧКИ.......

Не, няма да се видят.
Но като цяло вероятно биха узнали една за друга, че са живи. Поне Санса би узнала за Аря.
С този поврат в сюжета, доста неща тръгват в посока различна от книгите, поне ще има над какво да поспекулираме, докато чакаме. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 138
newsm34
Скрит текст:
Абе взеха да развалят и този сериал. Тези сценаристи дрогират ли се ??? Може ли да смачкаш черепа на човек толкова лесно с 2 пръста ! Нереално е просто, пълна малоумщина

Така както е описано в книгите си е съвсем реалистично.  Sick
П.П. И не е с два пръста, а със юмрук в стоманена ръкавица.
Виж целия пост
# 139
Аз от книгите бях останал с картината в главата, че му размазва, черепа в пода. Това просто не го очаквах. Сега да видим ще обърнат ли внимание на отровата. Тоз младеж дето лъскаше копието дали само това е правил Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Аз от книгите бях останал с картината в главата, че му размазва, черепа в пода. Това просто не го очаквах. Сега да видим ще обърнат ли внимание на отровата. Тоз младеж дето лъскаше копието дали само това е правил Simple Smile

Не ме карай да го описвам.
Скрит текст:
Не му разбива черепа в пода, а след като му изважда очите пъха ръката си ( с ръкавицата) в устата му, по нататък няма да описвам

П.П.
Скрит текст:
Може да няма отрова, Грегор да умре от раните си.
Виж целия пост
# 141
Незнам ама от сцената не става ясно как...нещо са спестили.
Виж целия пост
# 142
Този епизод ме накара да се разпиша в темата Wink.
Хареса ми, много.
Като най ме впечатли Санса и Рамзи
Скрит текст:
Болтън
.
Когато четях книгите Джон ми беше любимец, Санса - непоносима Mr. Green...а сега е обратното ooooh!. Екранният Джон ама хич не го бива.
За Пепелянката - сцената беше изпипана, но понеже не изпитвам особен сантимент към Оберин, не съм тъжна.
Виж целия пост
# 143
Екранният Джон ама хич не го бива.

На същото мнение съм. Това е най-лошият актьор в целия каст  Crossing Arms
Язък за интересния персонаж!
Виж целия пост
# 144
ДА , СЦЕНАТА С ЧЕРЕПА БЕШЕ БРУТАЛНА , НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ,ЧЕ ТОВА Е КИНО .... Simple Smile  ХАРЕСА МИ КАК ИЗНЕНАДВАЩО СЕ РАЗВИХА НЕЩАТА , ОБРАТА  БЕШЕ ЖЕСТОК , ТРЪПКАТА   СИ Е СУПЕР !!!  ОДРАНИТЕ МЪЖЕ ,ДВА ПЪТИ ГИ ВЪРНАХ ДА ВИДЯ КАК СА ГИ НАПРАВИЛИ , ГЛАВИТЕ НЕ БЯХА ОДРАНИ !!!!    А ОТНОСНО ДАЛИ Е РЕАЛНО  ЧОВЕК ДА СМАЧКА ГЛАВАТА НА ДРУК , НЕЗНАМ ....... НО ВСЕ ПАК БУДИ  ЛЕКО НЕДОВЕРИЕ  ......ОСОБЕННО КОГАТО ОТ ОЧИТЕ МУ ТЕКНА КРЪВ  НЕЗНАМ ...... #Crazy
Виж целия пост
# 145
ДА , КИТ - ЕКРАННИЯ ДЖОН СНОУ Е УЖАСЕН АКТЬОР !!!!
Виж целия пост
# 146
@Хеске аз просто казвам каква грешна представа си бях създал. Иначе главата я прочетох пак, че и я слушах дори: https://www.youtube.com/watch?v=2JU53dfWE8w
Както и да е и по двата начина е впечатляващо.

Мен пак малко ме издразниха Церсей и Тивин, почти никаква реакция когато Планината падна.
Виж целия пост
# 147
И ГОРНОТО Е МОЕТО , САМО ,ЧЕ ДОКАТО СЕ ОРИЕНТИРАМ ВЛЕЗНАХ С ПРОФИЛА НА СЕСТРА МИ !! ТЯ ГЛЕДА ДРУГИ СЕРИАЛИ ..... Laughing Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 148
newsm34
Скрит текст:
Абе взеха да развалят и този сериал. Тези сценаристи дрогират ли се ??? Може ли да смачкаш черепа на човек толкова лесно с 2 пръста ! Нереално е просто, пълна малоумщина
Този специално би трябвало да може. Става въпрос за най-огромния и силен физически човек във Вестерос.
И да търсите тотален реализъм в сериал с дракони, живи мъртъвци и бебета сенки е интересен подход.
Виж целия пост
# 149
Писането с големи букви се смята за крещене.  Whistling

Защо пък Джон да е най-лошият актьор, чак пък толкоз  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия