Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 40 602
  • 729
# 165
Че някой ще остане ли да гледа сериала, ако убият Тирион? Аз не бих.  Laughing
Скрит текст:
В книгите не го убиват, получава помощ.
Виж целия пост
# 166
Че някой ще остане ли да гледа сериала, ако убият Тирион? Аз не бих.  Laughing
Скрит текст:
В книгите не го убиват, получава помощ.

От Мартин всичко очаквам  Laughing
Виж целия пост
# 167
Аз съм в шок! Както някой по-назад беше споменал, нито за Санса мога да мисля в момента, нито за Аря, нито за някой друг.
Добре поне, че целия двубой се разви по-бързо, отколкото си представях.
Скрит текст:
Така да го мразя Мартин сега, не стига, че трябва да преживея загубата на любимия си герой в този сезон, ами и трябва да се възстановявам психически след адската му кончина  Tired


И една снимка на героите в двубоя. От мен респект към Педро Паскал, направи страхотен Оберин!  Heart Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 168
Аз не гледах края на двубоя... Така Оберин ми е още жив в съзнанието...
Виж целия пост
# 169
Това ми е мнението за двубоя

Виж целия пост
# 170
Айде за утешение да ви го пусна малко, ама после ще си го прибера  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 171
 hahaha
https://twitter.com/dragonmount/status/473516554592608256?utm_so … 73516554592608256
Виж целия пост
# 172
Вече започна много сериозно да ме дразни Мартин. Уби Старките, а сега и най-новия ми любим и интересен персонаж. #Cussing out От друга страна поддържа линията за Станис, която аз намирам за безумно скучна. Не виждам смисъл в това. Ако убие и Тирион, вече не знам .... Sad
Виж целия пост
# 173
Из коментарите във фейсбук:

You just had to fuck around and do parkour and capoeira, didn't you, Oberyn? YOU DORNISH PRICK.   Laughing
Виж целия пост
# 174
Ама точно така е Crossing Arms. Мъка ми е за него, но сам си докара каквото получи.
Виж целия пост
# 175
Вече започна много сериозно да ме дразни Мартин. Уби Старките, а сега и най-новия ми любим и интересен персонаж. #Cussing out От друга страна поддържа линията за Станис, която аз намирам за безумно скучна. Не виждам смисъл в това. Ако убие и Тирион, вече не знам .... Sad

Оф, и аз от вчера си мрънкам за това. Давам ги двамцата Денерис и Станис за един безкрайно по-интересен Оберин.

Чудех се в края на предната серия дали Оберин осъзнава, че отива на почти сигурна смърт. Обаче вчера като го видях толкова арогантен и самонадеян, така уверен в собствените си сили, така сигурен, че ще въздаде справедливост, така нахъсан от жажда за мъст... направо си играеше с Планината, дори и боят му беше като танц.
Почти бях на ръба да почна да крещя пред тв да не се обяснява много, ами да го забие това копие в главата му поне 5-6 пъти. Но сега като си мисля, той май искаше да чуе признания от Планината кой му е дал заповедите, за да може да продължи с отмъщението  Thinking
Виж целия пост
# 176
Аз изгледах клипчето с двубоя, не мога да кажа съм потресена, очаквах да е гадно и беше гадно.
Абсолютно същото е и моето мнение. Иначе епизода много ми хареса, най-вече Санса и Петир. Там засега е най-инетересно. Единствено не на място ми дойде сцената на Тирион и Джайм преди двубоя. Какъв й беше смисълът - life's a bitch and then you die? Това си го знаем още от първи сезон.

Айде за утешение да ви го пусна малко, ама после ще си го прибера  Mr. Green

Скрит текст:
Благодаря! Не си го прибирай все още. Grinning
Виж целия пост
# 177
Мисля си, че всички сцени на Джайм и Тирион са вмъкнати в епизодите с цел. Показва ни се единствената връзка в сериала, изградена само и единствено върху обич, за да ни е по-гадно като я докарат до развръзка след двубоя. А и
Скрит текст:
целият образ на Джайм занапред се гради на чувството му за вина, че е пуснал Тирион, затова тези сцени са важни.
Виж целия пост
# 178
Станис тепърва ще става интересен, но го вмъкват сега за да не го забравим. Laughing
Виж целия пост
# 179
Джо, може и така да е, но на мен ми се видя излишна. Може би защото съм чела книгите и знам какво мотивира действията на Джайм. За зрители, които не са запознати с книгите може и да важно.


Още малко Педро.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия