Смути

  • 181 113
  • 770
# 495
Дайте съвети как да накарам децата си / 8 и 14 г./ да да заобичат смутитата.Не искат дори да пробват .

Карай ги сами да избират съставките и да си правят смутито.

Предлагай го добре охладено, с коктейлна лъжичка, в горещ ден.

Слагай повече плодове като начало.

Виж целия пост
# 496
Тези чашки са страхотни. Чак и на мен ми се прииска да съм дете.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 497
Спанак, магданоз, праскови, ленено семе

Виж целия пост
# 498
Фея, възхищавам ти се.Винаги правиш страхотни неща.
Виж целия пост
# 499
Днес си направихме с лимонов сок, ягоди, череши и ябълка. Снимка нямам, щото снимам ужасно с телефон.  Blush
Виж целия пост
# 500
Здравейте! Бях ви изтървала от доста време, но ви дочетох. Интересни комбинации правите Simple Smile

Таурус бяхме купили прахосмукачка преди десетина години. Още работи, много съм доволна.

Фея, пъстрите моркови с дръжки къде ги намираш? Аз купувам от Трейдър Джо, но са в пакет, без дръжки.

Мразя, мразя, мразя магданоз. Ама пусто, бил полезен. Проба:
1 връзка магданоз
1 банан
1/2 ябълка
1/2 чаша кокосово мляко
Няма такава вкусотия!!!   Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
Листенца мента, лимонов сок и кора, вода. Това май не може да се нарече смути... Rolling Eyes
Аз си търся варианти за солени смутита или по-скоро несладки. Не обичам сладко и това си е.
Виж целия пост
# 502
Откъде вземате кокосово мляко?
Виж целия пост
# 503
Мишки, в Хол Фудс ги намерих, но не ги продават всеки път. И аз съм взимала такива без листа и в торбичка.

ММ също не обича магданоз, но в смутитата ми магданозът остава незабелязан. А слагам по много...

***

Кокосово мляко може да се направи и в домашни условия.
Виж целия пост
# 504
Ягоди, банан ,слънчогледови семки,сусам, мака и листенца мента.
Виж целия пост
# 505
Дайте съвети как да накарам децата си / 8 и 14 г./ да да заобичат смутитата.Не искат дори да пробват .
Моите са на 5 и 7 и ги обожават. Стана им навик всеки ден да пият и си ги искат ако аз забравя, но пият предимно от плодове.
Виж целия пост
# 506
Спанак, целина, банан, рамбутан, ленено семе, портокалов сок

Виж целия пост
# 507
Някой с отзиви за блендера на "Делимано"?
Виж целия пост
# 508
Ако си го купиш от промоцията е само с кана, която смила само с течност. Има си друга кана която е за смилане на сухи съставки само.
Виж целия пост
# 509
Интересува ме как се справя с леда, твърдите зеленчуци и плодове и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия