И таз игра отмина, но следващата няма да е догодина!!!

  • 24 468
  • 712
# 15
Охо нова тема а аз блея...

Мижик мерси за темата  Hug

Скарамушик, този камък си мени цвета страхотен е и днес всички колеги  бяха възхитени от него, а аз съм лудаа по него Crazy кажи коя е дизайнерката  Praynig  страшно си ме уцелила много ти благодаря  отново Hug

Мариета още дълги години любов, разбирателство и взаимни компромиси с половинката   bouquet
Виж целия пост
# 16
 Здравейте!

Мижжж, прекрасна нова тема си ни направила, заглавието страшно ми допадна.  Simple Smile Благодаря ти! И едно хубаво ми стана като видях, че вече имаме пет изписани теми. Дано да се увеличават.  Simple Smile

Мариетко, отново ти пожелавам щастлив семеен живот, водете се за ръка, не гледайте назад, хубавото е пред вас!  Hug И отново: намирай само четирилистни детелини по пътя си, дано той да е дълъг и прав!  Hug Hug Hug

 Искам да изкажа огромна благодарност на нашата Лу, LOVE, днес имам огромна изненада от нея. Пратила ми е книга, която много исках да имам - "Следи от лапи на лунна светлина". Но не очаквах, че книжката е като бижу - малка като формат, с прекрасна корица, вътре с илюстрации, рисувани от умела ръка...А съдържанието е трогателно, може би ще ме разплаче. Който е имал домашен любимец, ще разбере посланието на книгата, сигурна съм. Лу, благодаря ти, че си я надписала, това ме разчувства допълнително. Прекрасна изненада.  Simple Smile Не знам на кой свят съм.

 Получих и книга от Жоржета, която оня ден писа, че подарява книги. От нея получих книга от любимия си Стайнбек - "Гроздовете на гнева".

 В анкетата не съм гласувала, но искам игра час по-скоро. Обаче летният сезон не е особено подходящ май. Има момичета, които не могат да участват и може би участниците ще сме малко, затова нека да видим как вървят нещата със ` записването`.
Виж целия пост
# 17
Мариетка,с най-искрени пожелания за семейно щастие!Честито!
За играта,аз ще се включа септември.Летните месеци са ми малко ту тук,ту там.
Виж целия пост
# 18
Относно анкетата гласувх за септември, щото главата ми гъмжи от ремонти на море  ще се ходи и няма да успея да се отдам напълно на търсенето на подаръци, не че и септември няма да отидем на море но поне се надявам че с ремонта ще сме приключили поне засега, след това подхващаме детската стая ooooh!

Нелчо при вас как върви?
Виж целия пост
# 19
Ако играта остане за Септември вероятно аз няма да участвам също. Мисля, че няма да е финансово изгодно за моето другарче да изпраща към САЩ. А и ще трябва да си слагате и по някое заглавие на английски във Уишлистата си, за да мога да изпълня условията.
Виж целия пост
# 20

 Искам да изкажа огромна благодарност на нашата Лу, LOVE, днес имам огромна изненада от нея. Пратила ми е книга, която много исках да имам - "Следи от лапи на лунна светлина". Но не очаквах, че книжката е като бижу - малка като формат, с прекрасна корица, вътре с илюстрации, рисувани от умела ръка...А съдържанието е трогателно, може би ще ме разплаче. Който е имал домашен любимец, ще разбере посланието на книгата, сигурна съм. Лу, благодаря ти, че си я надписала, това ме разчувства допълнително. Прекрасна изненада.  Simple Smile Не знам на кой свят съм.



Нели, знаех си, че тази книга трябва да дойде при теб  Hug
Наистина е много трогателна, особено за любителите на котки.
Авторът всъщност не е писател, а описва реалните си преживявания с любимото му коте Тоби Джъг.

Жалко че се наложи да разваля книгата с ужасния си почерк, но нямаше как да я оставя без посвещение  Laughing
Виж целия пост
# 21
Здравейте момичета, прекрасна тема и още по-прекрасни изненади.
Честити подаръци на всички ни! newsm51
Аз мисля, че е удачно следващата игра да е през септември, всички се прибираме от почивка пък и 15 септември началото на новата учебна година е добър повод за книжна игра.  Simple Smile
Виж целия пост
# 22
Аз гласувах за септември, въпреки че нямам търпение да се включа в играта, тъй като и аз си мисля, че юли и август всички ще сме по почивки и морета.  Peace
Виж целия пост
# 23
Аз гласувам за септември, но ако решите да има юнска игра, ще се включа! Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Едно бързо записче, да не ви изпускам.

Миж   bouquet

Мариета честита годишнина! Още дълги години щастлив семеен живот!
А какво ще рече 4 години от новия ми живот?
Виж целия пост
# 25
Тук съм и благодаря за новата тема   bouquet
Не ми пречи по никакъв начин кога ще е следващата игра.Тук се чувствам ужасно комфортно сред всички вас   Hug
Клоня и аз обаче към септември .... Blush

Мариетка,пожелавам Ви да се обичате и да бъдете здрави и щастливи! Всичко останало зависи от Вас самите! Честита годишнина!


п.п:Кой е ентусиата гласувал за следващата седмица..бързо да си признае.. Grinning
Виж целия пост
# 26
Честито за новата ни уютна темичка и на който за каквото черпи и въобще Grinning
Аз да ъпдейтна инфото за "Пръстена", че няма да бъде за Панаира, а малко след него, но на панаира се очаква яростна реклама по темата, така че още малко търпение...
(включително и за Нелче, тя си знае защо, калинката не е избягала значи, има си и една картичко-приятелка даже)
--
Гласувах за септември, макар че ми се ще играта да е за юли; толкова са ми натоварени месеците юни и юли обаче, че ще пасувам за игра тогава. Септември е... тематичен месец.

Между другото, ако има желаещи, които се интересуват, да обявя "необявеното" все още:
от 20 до 26 юли в Китен ще се проведе традиционната Писателска работилница на Човешката библиотека. Таксата за участие е 72 лв., скоро се очаква списъкът с темите, които ще се разглеждат, както и цените за преспиване (скромни).
Виж целия пост
# 27


"Напълни очите си с чудеса, живей като че ли ще умреш след десет секунди. Опознай света. Той е по-фантастичен, отколкото всяка изфабрикувана мечта, за която си даваш парите.Не искай гаранции, не искай сигурност - такива неща светът не познава." - Рей Бредбъри "451 градуса по Фаренхайт"

Прекрасна сряда, честит празник и на Мариета - дъги години щастие и любов.
Виж целия пост
# 28
Благодаря ви за прекрасните пожелания, карате ме да се чувствам много щастлива  bouquet!
Виж целия пост
# 29
Привет момичета  Hug Тези дни летя извън дома с малката принцеса и на работа ходя. Един ред не съм прескочила да прочета, ама време да пиша хич не ми остава  Blush Извинявам се  Hug
Гиговче мое първо другарче, радвам се, че заслужено имаш достоен подарък в отговор на моя. Много е хубав, да ти е честит  Hug
Мариета честит празник на любовта  Hug Пожелавам ти още няколко пъти по толкова години пълни със спомени, доверие и топлина, Да сте живи и здрави да видите правнуци   bouquet
Сигнал и аз много ги харесвам, нищо че съм едно поколение назад. За да харесваш хубава музика годините нямат значение... И на няколко техни концерта съм ходила още като ученичка, някъде на прага на новото хилядолетие беше, или малко след това  Mr. Green Автографи май имам само два - от БТР-ковците в годините когато бяха във вихъра си и от Скорпионс  Heart Eyes Срамежлива съм и няма как да се натисна за снимка или автограф  Blush А на работа имам толкова възможности  ooooh!
И за добро утро една хубава притча (снимката е линк):


Девичка аз съм, аз!!! За мен няма значение кога ще е играта. Както реши мнозинството. Ако е Юли, въпреки че ще съм заета доста с почивки и любоФ  Embarassed, ще намеря време да зарадвам другарче. Ако е септември ... ще се въоръжа със слонско търпение, а и време ще имам много повече, за съжаление  Sad

Хубав ден усмивки  Hug   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия