Магията на изтока - тема 32

  • 34 382
  • 729
# 705
16 и куче са неща които могат да ме "купят", да дерзаят  Mr. Green
 Blush Спирита в момента пак е в немилост, като ми мине ще проверя. Скоро пак на 2 пъти се засилих да пиша за филми пък то теми няма, та не става така. Аз мързела да се засиля пък да няма теми  Naughty

Miss Granny 6/10 мога да дам. Имах правилната настройка, изтраях началото, средата ме заинтригува но към края превъртах и нещо на финала не останах очарована като цяло. Майтапа е че дълго време не разпознах Lee Jin-Wook а според този профил му е кино-дебют. Централната роля е дамска и позволява да се наиграе и блесне актриса, Shim Eun-Kyung бе ок. Внуците на бабата ми бяха досадно-неинтересни, даже дразнещи, за тях "-" пиша, теория имам защо са включени баш такива образи. Интересно че на Hwang Dong-Hyuk съм изгледала и трите филма. Silenced и My Father са сносни. Но в Miss Granny някак си се преекспонираха нещата.
Жанра е комедия, драма, пародия, мелодрама на куп. Разбирате ме  Mr. Green. Без да си кривя душата комедийната част бе на ниво.
Тuon, споко, с шапката не е Вик,  search не е .  Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Сосче,сега трябва да се виждат.
Скрит текст:



Шош,дам това е чичко Вик Crossing Arms
Виж целия пост
# 707
Tuon Flutter е,чичко и с кака-ми не ми разбивай мечтите Rolling Eyes и без това напоследък нещо ми се губят любимци-все на такива попадам от графата "чудя се какво им харесват на тези с дръпнатите очи"? Joy hahaha
Виж целия пост
# 708
E  newsm78 точно дръпнатите очи им харесвам Flutter

Я погледай Coffee Prince ,че си има всичко-забавен,кафе,Kim Jae Wook.
Много лек и приятен сериал.
Скрит текст:
Като кукла е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 709
16 и куче са неща които могат да ме "купят", да дерзаят  Mr. Green
 Blush Спирита в момента пак е в немилост, като ми мине ще проверя. Скоро пак на 2 пъти се засилих да пиша за филми пък то теми няма, та не става така. Аз мързела да се засиля пък да няма теми  Naughty
:
Шоши, ми амбицирай се и пусни някоя тема и ти Wink
Мен спирита също ме дразни, защото откак беше изчезнал за два дена преди два месеца и оттогава от вкъщи не ми работят никакви бутони, дори и копи пейст не мога да използвам, като пускам нещо от компа на работа обаче нямам проблеми. Ха, сега де, каква е тая тъпотия не знам #Cussing out
Тайна, бива ли тъй да не ми кажеш, че в doramatv ru ги има всичките айдъл олимпиади преведени, че и предаването на ЕХО видях Laughing
Виж целия пост
# 710
  Гостче, като не ги гледам, как да кажа? Не знам даже какви са тези  серии.

Сега изгледах двете последни на Хотела, мнооого муден филм.А толкова злобна майка не бях виждала. Гледам и Хитрушата, нощес до 5 съм гледала.
Виж целия пост
# 711
Ако някой пък изгледа Доктора преди мене да каже. Ама как завърши последния еп Joy ония дето  е шеф на екипа се мъчи на операционната, артерии срязани , кръв , нищо не се вижда и нашия влиза и вика" Айгууу, какво става тук" Joy
Меdical top team не ми хареса, изгледах снощи 1 еп., няма очарованието на чужденеца.
Тайна, майтапя се бе, но за следващия шампионат ще знам .
Виж целия пост
# 712
За Hotel King понеже вчера погледнах и последните 2 епизода и майка-доведен син доста психо изиграват ролите напоследък. Странен ми е тоз творчески екип.
Скрит текст:
Да не говоря че според последния епизод доведения син знае и то не от вчера ,  че главния герой е биологичното дете на перколясалата майка и крие сума ти неща. С това тотално ме  Crazy Thinking ooooh! сценария. То вярно че превъртам а и не гледам от началото но .....  hahaha ама забава направо. То толкоз този психо напън е преигран  че е  Joy и нищо повече, особено сцената на моста -двамата старши герои - комедия на квадрат.
Според мен нещо "омаскариха " майката и доведения син.
Да съм пуснала/направила вече  отдавна десетина теми в Спирита но не и при изискванията им към това и не е проблема в мързела ми а в инфантилността на правилата. нощен гост, те техническите странности и при мен продължават като почна да пиша там. Не дай си боже да реша нещо да  copy-paste, настава борба направо с някакви линии  Mr. Green. Да знаеш че проблема не е в нас  Laughing, в тях е.  Mr. Green

Sause baus! , силно препоръчвам и аз Coffee Prince
Виж целия пост
# 713
Уау,след 22,30ч ми препоръчвате   КАФЕ  ,ми пишете ,че Kim Jae Wook се появява и без кафе ще си откарам до сутринта Laughing
М,за формата на очите,вече взех да си мисля,че и моите са "дръпнати".Явно навлизам в етап -"без разлика" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 714
 Laughing някой съмнява ли се че на всички нас са ни дръпнати. Sause baus!  това е от заглавията които се гледат лесно а и свежи като за копейски такива. От по - еталонните кор. сериали е.
Виж целия пост
# 715
Започнах Dream high 2 , но имам усещане, че няма да ми хареса.
Виж целия пост
# 716
Сосче,уточних аз,че Kim Jae Wook,освен това готви едни вкусотии eat

Шош,освен,че очите ми са дръпнати се усещам,че като прекаля с драмите започвам да се покланям Laughing
Виж целия пост
# 717
Tuon уф,май не съм направила връзка име-картина  Embarassed
Кланям си се още от зимните ми приключения Rolling Eyes после дойдоха драмите,май карам в обратния на обичайния ред Rolling Eyes А, за очите ми ,просто не съм забелязала до сега ,че са дръпнати с "повдигнат" клепач ooooh!
Виж целия пост
# 718
Шоши, към Dream high 2 не се доближавай много, да знаеш официално си предупредена Joy, то и към 1 не трябва, ама айде заради Звездолин там може Wink
Виж целия пост
# 719
Аааа нощен гост, споко, няма дори 0,5% вероятност да се доближа. Този жанр е твърдо"не" , без грам изключение. Ни звезди , не планети могат да пробият при мен  Mr. Green

Абе и на мен ми се е случвало да се изненадам с някое възклицание "Айгуууу" "Джане" "Не"- в различните му форми и то. Весели моменти има  Mr. Green hahaha. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия