Магията на изтока - тема 32

  • 34 382
  • 729
# 615
Aaa,  не така мълчаливо , да ви пусна малко музика докато си мълчите да слушате Laughing

">#t=47[/video]

Шоши, забравям да ти кажа от два-три дена нещо за Зверчетата. Оказа се,  че на Донг Ун (западния тип) баща му е професор и ходиха в университета където преподава (това в предаването им става) и няма да ти казвам каква радост настана сред студентките в залата като се появиха.  Кики като видя баща му , понеже не е някой хубавец човека и вика " сигурно майка му е красива" hahahaПосле разбрах, че  майка му и тя е преподавател, абе зверче от класа излезе. Ако проявяваш интерес се отбий в темата им в спирита , има  и кратко видео от посещението в у-нито .
Виж целия пост
# 616
Гостче, кои са тези? newsm78 В първия момент ги обърках със CNBlue. Специално тази песен е много близка по звучене. Даже са изтипосали същата апаратура отзад, каквато имат и CNBlue - Orange.
Виж целия пост
# 617
Телепатията в действие hahaha.

Новата песен на младежите, които Гостчето е пуснала - Say Yes - Get Out


И още нещо, което ми хареса Peace.

Виж целия пост
# 618
Телепатията в действие hahaha.

Новата песен на младежите, които Гостчето е пуснала - Say Yes - Get Out
Nа мен ми прилича на Block B NILLILI MAMBO

Виж целия пост
# 619
Eто повече инфо за групата http://kpopselca.com/forum/korean-artists/official-say-yes-thread-t18412/

PP И аз днес за пръв път ги  чух, след като чух песента, която 2в1 е пуснала, и на мен ми  харесаха.
Виж целия пост
# 620
нощен гост, хвърли ме в  Thinking "кой беше "западния тип"". Мерси че уточняваш като за мене  Blush Hug. Отивам   search да го издиря и сложа ред сред зверовете.

Чух музиката. На мен пък от фронта последно ми хареса този клип  Listen Satisfied.

Мисля че ще издържа на изкушението и ще изчакам и превод на последния епизод на Антъни за да изгледам последните 2. Пак да кажа , макар и постфактум  Mr. Green, сценариста да внимава в картинката.
Виж целия пост
# 621
Бг субтитрите за Gunman in Joseon вече са в DMCA-removal-from-Google.


Шоши, твоят ъгъл
Скрит текст:
се събуди от комата и се събра с братчето си Wink.
Виж целия пост
# 622
Шоши, ако трябва ще минем курс за опресняване, не бой се Laughing
Аз ще гледам Обкръжени сте 13 и wonderful days 32, голяма късметлийка учителката.
Виж целия пост
# 623
Въпрос за Хитрушата Flutter че място не си намирам Joy

Скрит текст:
Той фалирва ли или не?
Виж целия пост
# 624
Tuon, не, но стават други неща Mr. Green.
Виж целия пост
# 625
 newsm78 2в1 как успя с едно изречение да ми отговориш на въпросчето и още повече да ме заинтригуваш???
Не е честно,не е  hahaha
Виж целия пост
# 626
нощен гост, бях в Спирита. Все пак да уточня- "западния тип" е този русолявия със синята риза, високичък? Аман от стилисти, все ми се пречкат  Whistling.

Tuon, ама напредна бързо щом задаваш този въпрос  Laughing. Как са отбор "семейство Перковци"-дето досаждат на главните герои?  Laughing

2в1, ясно. Без ъгъла ми заглавието не може. Наближават заветното 20  Mr. Green.
Виж целия пост
# 627
Шоши, правилно си се ориентирала Hug
Да помоля някой да ми разкаже накратко последните 10 минути от 13 еп. на Обкръжени сте, че го гледах онлайн и направо ми прескочи последната част от серията, пък не ми се тегли сега за толкова малко.
Виж целия пост
# 628
Шош,много ми хареса,чак се чудя на себе си.Пък и съм си в къщи, и уж само прехвърлям епизодите... Joy
Семейството ме дразни,майката добре,но двамата мъже са ми голяма досада.Родата на Главния също.  Crossing ArmsКолкото по-малко родители в корейските драми,толкова по-добре. Mr. Green
Виж целия пост
# 629
Oправих се снощи с онлайн гледането и успях да видя последната част от еп. на Обкръжени сте, според мен
Скрит текст:
дъщерята на конгресмена има нещо общо с майката а Де Гу, може да са делели един мъж например

И понеже съм добричка и мисля за вас-

">#t=32[/video]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия