Септемврийче сладко усмихни се и на мама и тати покажи се - Тема 7

  • 31 419
  • 749
# 30
Здравейте, момичета!

Благодарности за новата темичка  Hug

Маци, не знам до колко може да се вярва, но лекарката била една от топ алерголозите в БГ и става въпрос за този за бебета.
Виж целия пост
# 31
Аз винаги съм ползвала този за бебета. Не сме имали проблеми, но това не означава, че не вреди.
Нощни, тези легла адски много ме кефят и бих купила такова с удоволствие, ама в момента не сме предвидили финансово тази покупка. Може би по-натам. Но мнооооого ми харесват
Виж целия пост
# 32
Еспа   bouquet
Запис и от мен, че аз ви хвърлям по едно оче и тука, нищо , че все във фейса кисна  Hug
Виж целия пост
# 33
яна, леглото на Дара е нещо такова, само че по-изчистен дизайн, без овцете Simple Smile

но тъй като тя въпреки преградата все се опитваше да се метне от него сложихме още една преграда, върху купешката, такъв тип

и двете са икейски и съответно съвсем идентични. оттогава се родихме, хем не я мисля дали ще падне, хем изглежда нелошо, но пак трябва да се закрепи долу де.
Виж целия пост
# 34
Елч,Нощни тези легла са много хубави но ние имаме два свободни ъглови дивана и не мислим да купуваме друго легло затова мислим за някаква преграда.
Виж целия пост
# 35
Здр.  да ни е честита новата тема ...  bouquet
аз днес имам имен ден , почерпете се за мое здраве  cook
Сега мисля да се поровя за тези многократни пелени , че аз за тях не бях чувала , иначе за каката сме ползвали само еднократни ..

Хубав и дъждовен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 36
Емилия честит имен ден   Gift
Еспа   bouquet
Относно бебешките прахове - на мен ми донесоха няколко бутилки бебешки Ариел от Гърция. По-принцип от личен опит знам ,че има голяма разлика в праховете от Гърция и тези от тук. Затова и мисля да го пробвам за начало. Някой има ли отзиви за него ?
Виж целия пост
# 37
аз днес имам имен ден , почерпете се за мое здраве  cook

Жива и здрава!  Hug Името ти само с добро да се споменава.   bouquet Hug
Виж целия пост
# 38
яна, аз те разбрах още първият път, просто показвам друг тип преграда, защото онези шушлековите са най-разпостранени, а може и на някой друг да му свърши работа инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 39
И аз да се запиша-честита нова тема
Виж целия пост
# 40
Добра вечер!

emilia.st
, честит имен ден! Да си живи и здрава и името ти все с хубаво да се споменава!

Яна, отделихме малкия сравнително лесно - сглобиме му голямо легло, напарвихме ремонт в стаята, боядисахме така както искаше, нови чаршафи с маккуин и мечо пух и касетофон на който вървят денонощно приказки, обяснихме му колко голям е станал и как заради това е в нова стая, колко много се радваме, че вече можем да му гласуваме доверие да спи сам и вече не можеше да се говори с него от гордост. Беше по-голям - към 3 и половина някъде

За бебешките прахове - взимам от един магазин директен внос от германия, защото не вярвам много на производството за бившия източен блок, има разлика в качеството. Бях си харесала някакъв хипоалергичен и бебешки, за като се роди бебето, но му забравих името Grinning

Днес не ми е ден, нещо на рев ме обръща все, писна ми от тази хормонална обремененост вече Laughing Лошото е, че като се разцивря и после не мога да спра и само някакви тъжни неща са ми в главата...Изоставам с едни срокове в офиса, нои още се мотат с болничния от предния месец, един колега днес се опита да ми вдигне кръвното по телефона, но май аз неговото вдигнах повече Mr. Green Край на мръна Crazy

Хубава и спокойна нощ!  bouquet
Виж целия пост
# 41
  :bouquet
Виж целия пост
# 42
 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 43
еспа, аз онзи ден как се разревах, ей така от нищото!
мм ми разказваше за някакъв много хубав надъхващ клип, който гледал, на чийто край лекторът разказал история как взимат брат и сестра (10-ина годишни) за Аушвиц и във влака сестричката вижда, че братчето й си е забравило обувките и му се кара. и това било последното нещо, което му е казала. и аз като ревнах (то и сега ревнах де) и 15 минути не мога да се успокоя, ама по никакъв начин. ужас!

така като бях бременна с дара много ме разстройваше онази снимка, дето много се въртя из фейсбук с бебето, дето го оперират в устробата на майката и то хваща ръката на лекаря. само като си помислех за нея и започвах да рева. поне 10 пъти съм плакала заради тази снимка Laughing

аз че и по принцип съм си чувствителна е факт, ама като съм бременна е страшно. Laughing
Виж целия пост
# 44
Здравейте момичета, продавам чисто нова електрическа помпа за кърма Медела Суинг в гаранция. Родих бебето си месец март, но за съжаление нямах честта да кърмя. За повече информация погледнете тук http://olx.bg/medela-swing---chisto-nova-i50212785. Успех на всички,  на които им предстои да изживеят това щастие  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия