Слънчо усмихнат вънка пече, ОКТОМВРИйче в коремче расте ли расте - ТЕМА 8

  • 27 233
  • 743
# 45
Аз пия Магнерич 3х2, но мисля да питам лекаря на следващата ЖК дали да не мина на Диаспорал и аз. 6 таблетки Магнерич съдържат около 200мг магнезий общо, докато гледам едно саше Диаспорал е 295.7 мг.
Виж целия пост
# 46
С първата бременност пиех магнерот 3 х 1, но ми бяха много трудни за преглъщане тия хапчета. Едни ръбести такива, трудно ми беше да ги пия. Сега съм много доволна с диаспорала, макар че сама си го изписах Laughing
Виж целия пост
# 47
С първата бременност пиех магнерот 3 х 1, но ми бяха много трудни за преглъщане тия хапчета. Едни ръбести такива, трудно ми беше да ги пия. Сега съм много доволна с диаспорала, макар че сама си го изписах Laughing
И аз имах същия проблем с Магнерот и сега пия Магне Б6, доктора, при когото ходих на ФМ каза че е чудесно лекарство пия го 2х1
Виж целия пост
# 48
На една лекция докторката каза, че магнезий не трябва да се изписва профилактично, а само по медицински причини, защото повече вреди, отколкото да помага в останалите случаи. На мен докторът нищо не ме кара да пия, така и правя. Просто ям пълноценна храна, до колкото мога. Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Здравейте, + 1 глас за магнезия на диспорал 300, използвам го от години при проблем за крампи, схващат ми се краката през нощта,  пия го преди лягане, преди го пиех по 1 кутия и нямах проблем с месеци, сега ще видим какво ще каже док
Виж целия пост
# 50
На една лекция докторката каза, че магнезий не трябва да се изписва профилактично, а само по медицински причини, защото повече вреди, отколкото да помага в останалите случаи. На мен докторът нищо не ме кара да пия, така и правя. Просто ям пълноценна храна, до колкото мога. Simple Smile
А каза ли каква е вредата от магнезия, защото аз никъде не можах да прочета за вреда. Пише че е жизнено важен за организма, особено по време на бременност. newsm78
Виж целия пост
# 51
Привет и от мен бях на лекър имаме си 100% Мъжко достойнство всичко е наред мери ме цели 80кг съм Деси успокой се не си сама хахахах.Тежи цели 340гр. мърда през целия преглед не ни показа лицето и не можахме да го видим ходих разхождах се да се заварти ама уви.Доктора каза другия път като отида да го потсетя да види лицето!Другия път трябава да си нося и урина за иследване най вероятно...Купих ме си стелизатора много е хубав на 2 етажа е и е със 6 шишенца и 6 биберони на изгодна цена го купихме И татко ни е много щастлив!

И чак на 28.6 съм на лекър  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Crossing Arms
Виж целия пост
# 52
На една лекция докторката каза, че магнезий не трябва да се изписва профилактично, а само по медицински причини, защото повече вреди, отколкото да помага в останалите случаи. На мен докторът нищо не ме кара да пия, така и правя. Просто ям пълноценна храна, до колкото мога. Simple Smile
А каза ли каква е вредата от магнезия, защото аз никъде не можах да прочета за вреда. Пише че е жизнено важен за организма, особено по време на бременност. newsm78

Каза, но не си спомням, беше преди 2-3 месеца. Била ходила на семинар в чужбина, където се обсъждало и това били показали най-новите изследвания. В никакъв случай не казвам, че трябва да си спирате магнезия. И е много важен, но да се набавял по естествен начин. Много лекари, много мнения, аз засега си слушам само моя.
Виж целия пост
# 53
На една лекция докторката каза, че магнезий не трябва да се изписва профилактично, а само по медицински причини, защото повече вреди, отколкото да помага в останалите случаи. На мен докторът нищо не ме кара да пия, така и правя. Просто ям пълноценна храна, до колкото мога. Simple Smile

А витамини пиеш ли? Защото във всички витамини за бременни има магнезий! И такова количество е абсолютно необходимо. А такива като мене , които задържат и имат контракции, пият допълнително, за отпускане на мускулатурата, а от там съответно и намаляването на контракциите
Виж целия пост
# 54
Естествено , ако си млада, ако не ти е проблемна бременността и ако самата ти нямаш проблеми , наистина е по- добре само от природни продукти, ама като че ли май в последно време такива няма в България, или има там където има някой близки, които са на село и си отглеждат сами продукцията, ама и това вече е все по -рядко.
Виж целия пост
# 55
Според мен няма значение дали си млад или стар ... може да си млад и да имаш недостатък на магнезий и да си голяма пак да нямаш никакви крампи или схващания... всичко си е индивидуално.
Виж целия пост
# 56
Здравейте, без да искам си зададох въпроса в тема №7 и след това видях,че е изместена:

Вчера бях на ФМ при д-р Л.Бойчев. Каза ми,че шийката ми е започнала да се скъсява - 30 мм към момента и трябва да се проследи занапред.
Има ли бъдещи мами , чиито шийки са скъсени ?
Въпросът ми е за вбъдеше как е по-уместно да се следи с вагинална сонда или на магаре с гин.преглед?
Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 57
Момичета може да ми сложите едно  stork-boy   Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 58
Както бях споменала, не пия нищо. Не пия витамини, фолиевата я спрях още в 4-тия месец. И това не е вярно, че витамини има само в продуктите от село  Naughty
Виж целия пост
# 59
Нещо има дублиране на темата  Joy За момент реших, че тотално съм изкукала  Laughing Имаме си две еднакви теми! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия