Слънчо усмихнат вънка пече, ОКТОМВРИйче в коремче расте ли расте - ТЕМА 8

  • 27 241
  • 743
# 570
чета,че се оплаквате от болки и аз съм така.За втори път ми се случва,като стана и много гадна болка от дясно в страни и нагоре,все едно нещо ме опъва Rolling Eyesкато се раздвижа ми минава Rolling EyesДали бебка се мести Rolling Eyes
Виж целия пост
# 571
Добър вечер и от мен.

Мамите от засегнатите райони, дано при вас вече всичко се успокой и се нормализира. Не искам и да си представям какво ви е.

.... Иначе с първата бременност ми се появиха към 7-ми месец всяка вечер/нощ... ужас, очаквах че ще родя бебе с коса за опашки, а беше голяма плешла до 2,5 години Simple Smile Така че и това суеверие не е вярно, че като имаш киселини ще родиш бебе с дълга коса Simple Smile, както и че в зависимост какво ти се яде, такъв ще е пола на бебето и тем подобни щуротии.

Ей тук напълно те подкрепям. И аз с каката имах киселини, а тя се роди с гола глава, както се казва. Вече е на 3 год., няколко пъти е подстригвана, дори и с машинка и все си няма коса. Толкова се радвах, че ще имам на кого да правя прически, а то какво се оказа - тя коса няма. Сега е подстригана тип мъжка прическа - толкова късо и се надявам вече да тръгне тая коса.
Всъщност киселините се дължат на съкращаването на мястото за стомаха и хранопровода. Поне така го обясниха на една лекция дето ходих. Стомашните сокове навлизат в хранопровода и затова се получавало така. Мен с първата бременност ми помагаше кисело мляко. Сега ми се е случвало 2-3 пъти, но с малко газирана вода потушавам нещата, поне засега.
Виж целия пост
# 572
Здравейте,
И аз да споделя нещо за болката. Вчера следобяд след като ядох ми стана мн тежко и след известно време започна да ме боли точно мускулите под ребрата, нещо като мускулна треска. Като лежа е ок, но като стана много ми се изпъват точно там мускулите и корема ми изглежда като напрегнат. На някой случва ли му се подобно нещо?
Виж целия пост
# 573
Здравейте, и аз имам болки ниско долу а като седя на мивката например да готвя или мия чинии съм леко приведена защото корема ми пречи и после умирам от болки в кръста и стомаха а когато изляза на разходка и ходя към два часа пак ужасни болки.От известно време имам и едно задъхване особено като ям така се задъхвам все едно съм изяла слон а току що съм започнала и е много гадно  Sick
Виж целия пост
# 574
 Здравейте, да се похваля днес ми пристигнаха дрешките и са много сладурски


Скрит текст:
 


 Това са една част, като рокличката е подарък за племенничката ми,  Wink нали ще ползваме от нейните бебешки  Hug
Виж целия пост
# 575
aniii_b наистина са много сладки а кой размер си поръчваш
Виж целия пост
# 576
aniii_b наистина са много сладки а кой размер си поръчваш

 Само бялото гащеризонче съм го поръчала 0-3м за новородено, а останалите са ми 6-9м (следващия възможен размер). Често казано не посмях да ги взема и тях за новородени, че като знам че бързо ще ги изрестне...Има още 2 гащеризончета, не съм ги снимала, като идеята ми е да се ползват за нощнички.  Hug
Виж целия пост
# 577
Хейй пазаруването за бебоците май е в стихията си вече  Blush
Аз за сега съм само на дрешки и то не много. Голям проблем ми са тези номерации  Sad
Най-малкия номер е 50 (за новородено), а аз до сега все вземам 56 (до 1 мес) и се чудя правилно ли правя или не? Моля посъветвайте ме... да не стане така да се роди бебчо и всичко да му е широко...  Започнах да обмислям и варианти за количка, голям хаус ми е в главата... Искам да не е мнооого скъпа около 1000 (+ или - ). Но нямам никаква представа от колички. Като вляза в магазина те ми показват 10 модела и всичките казват, че са страхотни  Grinning Моля някой ако вече е взел или избрал да ме насачи поне към марка  Blush Благодаря   bouquet Blush Hug
Виж целия пост
# 578
Хейй пазаруването за бебоците май е в стихията си вече  Blush
Аз за сега съм само на дрешки и то не много. Голям проблем ми са тези номерации  Sad
Най-малкия номер е 50 (за новородено), а аз до сега все вземам 56 (до 1 мес) и се чудя правилно ли правя или не? Моля посъветвайте ме... да не стане така да се роди бебчо и всичко да му е широко...  Започнах да обмислям и варианти за количка, голям хаус ми е в главата... Искам да не е мнооого скъпа около 1000 (+ или - ). Но нямам никаква представа от колички. Като вляза в магазина те ми показват 10 модела и всичките казват, че са страхотни  Grinning Моля някой ако вече е взел или избрал да ме насачи поне към марка  Blush Благодаря   bouquet Blush Hug


 За дрехите и на мен ми е малко странно с номерациите, за това питах сестра ми - тя има дъщеричка на 1г и 8м. Тя ме посъветва да не купувам най-малките размери.  newsm78 да кажат мамите, които вече имат дечица. Иначе нашата количка няма да е толкова скъпа, Спрели сме се на Лорели/Бертони ЛУНА. Цената й е около 390-400 лв. (всеки според възможностите си  Wink ).И на мен в магазините все ми показват скъпите, че били по - издръжливи, е добре ама каква е гаранцията че и тези от 1500лв няма да се счупят.  Naughty   Това си е мое мнение  Party
Виж целия пост
# 579
Привет, от много време не съм писала. Вчера бях на ФМ и едната девойка се оказа момче. Точно така си мислех и аз от самото начало. Иначе и двете бебчета са здрави и се развиват много добре, което е най-важното.
Виж целия пост
# 580
Привет, от много време не съм писала. Вчера бях на ФМ и едната девойка се оказа момче. Точно така си мислех и аз от самото начало. Иначе и двете бебчета са здрави и се развиват много добре, което е най-важното.


Супер, значи си имаш 2 в 1. Да са ти живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 581
LMD, честито за момчето  Wink Ще си имаш и от двете - много хубаво, само да са живи и здрави  Praynig

aniii_b много са сладички дрешките, със здраве да си ги носи бебчи като се роди  Hug А, качеството им добро ли изглежда?
Виж целия пост
# 582
LMD, честито за момчето  Wink Ще си имаш и от двете - много хубаво, само да са живи и здрави  Praynig

aniii_b много са сладички дрешките, със здраве да си ги носи бебчи като се роди  Hug А, качеството им добро ли изглежда?


 Материята им е страхотна. Беличкото е тип хавлиено, а останалите са много мекички. В самия сайт пише че дрешките са внос от Англия дали е точно така - не съм сигурна  Wink. Марката им е Babaluno. Сестра ми често поръчва за малката от http://www.next.co.uk  и е много доволна - директно от Англия, нооо аз имам още време и до там ще стигнем  Hug
Виж целия пост
# 583
Здравейте Момичета найстина пазаруването вече е във стихията си Simple Smile
Нйе си поръчахме креватчето вече и матрака е латексов против алерги и забиране на прах Heart Eyes Heart Eyes
Много е хубаво и им казах края на юли ще ми го докарат Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Аз искам нещо да ви питам, че акушерката на ЖК-то никакво внимание не ми обръща и даже не ми и отговаря. От зърната ми започна да излиза течност, става дума за по една капка, но от дясното зърно от прозрачна течността стана бяла. По принцип ми е ясно какво е коластра и т.н. но не намерих информация, кога започва това да се случва. Майка ми каза, че при нея това е започнало да се случва чак преди раждането, а аз все пак съм в 6тия ми месец, та това ми е притеснението, дали е нормално сега да се случва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия