Ужасни са тези вируси. Но това не ни пречи на коледното настроение , така че...





Засега не успявам много да се отпусна и да работим спокойно, тормоз ми е и на мен всичко това. И ги отбягвам тези занимания. Обичаме да си говорим , да му разказвам, да си рисуваме, имаме си други неща с него.
Дано логопедът успее да компенсира...
За да не се чувства неприятно. Това ни беше и на нас основния проблем вкъщи. Каже ли "не мога", нищо на света не може да го убеди в обратното. Книжката на Крокотак се оказа добра идея, защото го заинтригува. Във ФБ може да намериш обучение по метода Мария Монтесори - групата. Там мамите дават супер идеи - за цветове, букви и цифри. Може да се възползваш от някоя. 
Ако се сетя още нещо, ще пиша.
Препоръчани теми