


, но ви хвърлям по едно оче от време на време. 



и ви пожелавам едно страхотно лято


Супер! А за придвижването от гарата (било то ж.п. или автогара - на едно и също място са) няма по-удобно с метрото в момента. Половината маршрут на наземния транспорт е блокиран поради много ремонти и не ти гарантирам, че ще стигнеш дори и до 14 часа.
С метрото е перфектно, защото ще те закара от гара до гара. Както ти е обяснила Облачето, хващаш метрото от гарата в посока център. Слизаш на Сердика и там се прекачвате на другата линия (но не излизайте навън - има топла връзка отдолу). На другата линия взимате метрото директно до летището и ще ви стовари пред входа му (без второ прекачване). Супер удобно, а и ще ви отнеме не повече от 20-25 мин.



Често направо съм гроги и с жестоко главоболие, но ме крепи мисълта,че идва лято.





Препоръчани теми