За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 539
  • 737
# 690
Здравейте.Прочетох "Ще те чакам"на Джейн Лин и ми хареса.Разбрах че книга 2 от поредицата е за сестрата на Кам и ще е на пазара от 30.08.Някой чел ли я е на англ. и заслужава ли си?Колко ли книги ще е тази поредица newsm78
Виж целия пост
# 691
Заслужава ли си Есенен парфюм,обмислям да си я купя? Peace
И още едно питане,този месец списание Стори пускат три крими книжки: "Стоманена ласка" на Джесика Хол,"Най-дългата нощ"на Джейн Ан Кранц и "Обича музиката,обича да танцува"на Мери Х.Кларк! Какви са ви впечатленията,ако някой ги е чел и има ли в тях романтична връзка или са си изцяло криминални?   newsm78
Виж целия пост
# 692
Спомням си , че някой чакаха Изкуплението на Гейбриъл - в MB e  Heart Eyes Приятно четене
Виж целия пост
# 693
Спомням си , че някой чакаха Изкуплението на Гейбриъл - в MB e  Heart Eyes Приятно четене
Благодаря за  книгата  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 694
Спомням си , че някой чакаха Изкуплението на Гейбриъл - в MB e  Heart Eyes Приятно четене
Благодаря за  книгата  Hug  bouquet

и аз благодаря Hug
Виж целия пост
# 695
Прочетох Без Хоуп и наистина страхотна е,ама тъжна бе хора.Сега чета Да изгубиш Хоуп ,ама се чудя дали да не я зарежа.Очаквах друго ,а то същата история от другата гледна точка ,и много тъжна......
Виж целия пост
# 696
Прочетох Без Хоуп и наистина страхотна е,ама тъжна бе хора.Сега чета Да изгубиш Хоуп ,ама се чудя дали да не я зарежа.Очаквах друго ,а то същата история от другата гледна точка ,и много тъжна......

Тъжни са книгите,но поне със happy end! Simple Smile Aз си ги прочетох и двете с интерес, защото за пръв път чета 2 книги а една история... Което ме подсеща да попитам излезе ли на български втората част на "Красиво бедствие", от гледна точка на Травис... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 697
Прочетох Без Хоуп и наистина страхотна е,ама тъжна бе хора.Сега чета Да изгубиш Хоуп ,ама се чудя дали да не я зарежа.Очаквах друго ,а то същата история от другата гледна точка ,и много тъжна......

Тъжни са книгите,но поне със happy end! Simple Smile Aз си ги прочетох и двете с интерес, защото за пръв път чета 2 книги а една история... Което ме подсеща да попитам излезе ли на български втората част на "Красиво бедствие", от гледна точка на Травис... Rolling Eyes

''Ходещо бедствие'' я има на български език.  Grinning Хареса ми да чета същата история, но от страна на Травис. Най-много се радвах на епилога, защото не го очаквах да е такъв.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 698
Прочетох Без Хоуп и наистина страхотна е,ама тъжна бе хора.Сега чета Да изгубиш Хоуп ,ама се чудя дали да не я зарежа.Очаквах друго ,а то същата история от другата гледна точка ,и много тъжна......

Тъжни са книгите,но поне със happy end! Simple Smile Aз си ги прочетох и двете с интерес, защото за пръв път чета 2 книги а една история... Което ме подсеща да попитам излезе ли на български втората част на "Красиво бедствие", от гледна точка на Травис... Rolling Eyes

''Ходещо бедствие'' я има на български език.  Grinning Хареса ми да чета същата история, но от страна на Травис. Най-много се радвах на епилога, защото не го очаквах да е такъв.  Heart Eyes

Страхотно! Не знаех,че е излязла на български...ще си я потърся тези дни!  Peace И на мен ще ми е интересно да разбера как се случват нещата от гледна точка на Травис!  Heart Eyes Той беше доста странен и потаен, в началото не ми беше даже симпатичен с всичките тези жени около него!  Joy
Виж целия пост
# 699
аз прочетох Сладките мечти на С.Е. Филипс и не останах очарована .. имаше няколко смешни момента, но като цяло голям зор видях да я прочета .. някак си доста изкуствена ми дойде .. малко като български сериал, дето уж адската драма, ама актьорите си сричат репликите .. 5/10 и то щото съм в добро настроение ..
Виж целия пост
# 700
аз прочетох Сладките мечти на С.Е. Филипс и не останах очарована .. имаше няколко смешни момента, но като цяло голям зор видях да я прочета .. някак си доста изкуствена ми дойде .. малко като български сериал, дето уж адската драма, ама актьорите си сричат репликите .. 5/10 и то щото съм в добро настроение ..

Ха  Joy ...,точно така се чувствах докато четях, (особено в първите 50 -тина страници) пред телевизора и гледам сапунка Mr. Green!
За мен ,доста слаба книга! Crossing Arms
Виж целия пост
# 701
аз бях още по-смутена, защото всичко живо около мен прехласнато, че било невероятна книга, мноооого интересна, мноооого динамична и аз сядам надъхана да чета и съответно първите 7 страници ги четох цял час .. чак се чудех това сериозно книга на С.Е. Филипс ли е или аз съм се заблудила нещо ..
Виж целия пост
# 702
аз бях още по-смутена, защото всичко живо около мен прехласнато, че било невероятна книга, мноооого интересна, мноооого динамична и аз сядам надъхана да чета и съответно първите 7 страници ги четох цял час .. чак се чудех това сериозно книга на С.Е. Филипс ли е или аз съм се заблудила нещо ..

Къде тая динамика  ooooh!?!!! Като се повтаряха реплики от рода:
Скрит текст:
-А...ти чу ли ..,кой се е прибрал ?
-А..ти обади ли се да му кажеш ,кой се е прибрал? и.т .н...и.т.н ,не цитирам точно ,но с подобни реплики, пълно до средата на книгата Crossing Arms
Виж целия пост
# 703
е, те цитатите ти са с приблизителна точност 98% Mr. Green в интерес на истината тоя така наречен град, мен силно ми биеше на на наш'то село .. само дето те седяха в къщите си под формата на дамски клубове, пък бабите тука просто сядат на пейката и клюкарят уж тихо, но всъщност на доста висок глас, щото повечето от тях недочуват Mr. Green
Виж целия пост
# 704
На мен нещо не ми се понрави историята и затова я пропуснах "Сладки мечти".Явно съм се оказала права, а много харесвам С.Е.Филипс.Все пак като излезе онлайн може и да се пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия