Юлски бебета 2013 - тема 22

  • 27 032
  • 742
# 615
А, то и ние нямаме средства за детегледачка. Но тя ще идва за не повече от десетина дни в месеца, и то не по цял ден. Ще идва от време на време и свеки да го гледа, ММ когато не е на работа, аз ще взимам отпуски.....Момичето ще идва когато хептен няма кой. И мога само да се надявам да се класира догодина на ясла, че не ми се мисли..... ooooh!
Виж целия пост
# 616
А, то и ние нямаме средства за детегледачка. Но тя ще идва за не повече от десетина дни в месеца, и то не по цял ден. Ще идва от време на време и свеки да го гледа, ММ когато не е на работа, аз ще взимам отпуски.....Момичето ще идва когато хептен няма кой. И мога само да се надявам да се класира догодина на ясла, че не ми се мисли..... ooooh!
Така става иначе трябва да работиш за поне два пъти заплатата на детегледачката.
Виж целия пост
# 617
Честито на всички юлчета ,много празници ,не мога на всички поименно Hug Hug Hug Hug
Хора ,не мога да седна да пиша.Все имам нещо да правя ,все на мен чака всичко....много съм ядосана нещо.
Утре отиваме на планина малко ,да се разсея ,че иначе ще ги размятам всичките мЪже Tired
В неделя правихме прощапулник,ще си имам строител  ,едно чукче хвана Flutter Flutter
Виж целия пост
# 618
Данче честито ти строителен магнат  Laughing То и при мен все има нещо за правене, ама понякога сядам за 5мин и си казвам и аз съм човек, работата няма да избяга.
Виж целия пост
# 619
Месец и половина след като проходи Алекс най-накрая успяхме да се уговорим и да се съберем всички за прощъпулник, та ще го направим утре Wink направила съм списък с предмети, но май ще го скъся че дълъг ми се вижда...
Виж целия пост
# 620
Честит рожден ден на Ема и Анхела Никол  newsm59 Да са здрави и палави деца   bouquet
Виж целия пост
# 621
Ех, че готино всеки ден да има рожденици  bouquet Честито!
Ох, днес диването скочи в 5 и 30, уж и този момент бяхме забравили, ама ето. Едвам станах да й направя закуската в 8 и нещо. И цялата съм в синини от нея, ще кажеш, че зверче отглеждам някакво.
Виж целия пост
# 622
Честит рожден ден на порасналите ни дечица!
Да са здрави, щастливи и умерено палави!

Честито и на проходилите дечица! Да са им здрави крачетата и смело само напред!

Мен треска ме тресе вече с наближаването на РД. Все си мисля, че нещо ще забравя, нещо няма да съм обмислила, за нещо няма да съм се сетила. Пу, този акъл и тези две ръце не ми стигат.
Лазар е залепен за мен като дреха. Не се отделя. Само при баща си и брат си иска, но единият е на работа, другият е навън с приятели.
От няколко дни ми прави впечатление, че изпълнява команди (аз нали съм кучкарка и при мен всичко е дресировка). Примерно казах му "подай ми чорапа" който беше някъде из спалнята, защото Лазар чорапи на краката си не търпи, и той го намери и ми го даде. Казах му "дай крачето да го обуя" и той го подаде.
А, забравих да се похваля, че най-накрая намерих време и изрових моя бебешки албум, еми Лазар ми е одрал кожата! Grinning Той за това баща му все му казва "много си хубав тате", разбира се, нали прилича на мен! Embarassed

Това е около мен, жива съм и шавам все още. Докога обаче, не знам.

А! Забравих, майка ми няма да дойде на детето за РД (тя му е единствената баба), щяла да идва в София на следващият ден за да вземе племенницата и тогава ще  дойдела да го види. Нямало смисъл да слиза от вилата два пъти.

Прегръдки на всички! Hug
Виж целия пост
# 623
Нямало смисъл да слиза от вилата два пъти.

е много грубо дееее Sad
Виж целия пост
# 624
Весе, разбира се, че прилича на теб  Hug И разбира се, че е красив  Heart Eyes
За майка ти какво да кажа, тя губи. Гадно е, тъпо е...ама се свиква накрая. Пък и нали знаеш, то всичко се връща на тоя свят. Лазар и без нея ще мине, макар че не е приятно.
И ние стягаме рождения. Ще е супер скромно. Нямаме пукнат лев Sad Много ми дойде:правене на зъби, ремонт на село, рожден ден, заминаване за Испания.....Та и глоба за промяна датата на билета ми.Ето защо рожденият ден на Бобето ще е супер скромен. Дори и подарък не сме му купили, няма как просто Sad Успях да взема поне украса за рожден ден, то това и ще му е подаръка май. И тортата.  Добре че не разбира милото, иначе щеше да го е срам какви прошлеци са родителите му  Confused

Честити рожденичета днес ! Нека са живи и здрави !!!   newsm59

И аз като Весето се вълнувам за рождения ден утре, да не говорим че от няколко дни само плача....Гледам бебешките снимки на Боци, гледам гривничките ни от болницата, табелката от количката в болницата на която пише бебе номер....и рева.  Embarassed Толкова прекрасно беше всичко миналата година, и ще бъде и занапред. Нищо друго не ми трябва на тоя свят, нищо. Имам най-важното - Бобенце и какичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 625
Да са живи и здрави днешните рожденичета!

Получих си майчинството, мислех, че вече ще е по ниската тарифа, но не щеш ли са ми превели 30-тина лв. отгоре. Значи можело... Ама нямам сили да правя разследване.



 
Виж целия пост
# 626
И аз така, даже може и повече от 30-тина да са. Ама съм доволна, че както сме я закъсали.....
А август месец какво следва да получа?  Thinking След като съм родила на 04.07. (а не на термин - 24.07) какво ще получа като майчинство?
Виж целия пост
# 627
Здравейте,

Весе - браво на детето, че таканте слуша. Кажи тайната на това хубаво възпитание:-)  аз съм имала само котки и тях няма как да ги възпитава човек. А това моето дете нали и то е голяма котка-лъв, та е същата работа:-)
Близначе - на Боци не му трябват нито подаръци, нито торти.за нехо най-важното е да е обичан и гушкан какъвто е. Изобщо не си го слагай на сърцето, важното е друго, много по-скъпо и безценно:-)

Мъхче - вие тортата от София до морето ли ще я мъкнете, че не разбрах?
Данче - направо сте си уредили старините ако стане строителен инж. Simple Smile  а, дано - трудно, но много достойно и хубаво:-)
Мисти - да лажеш как е минало в работата:-)
Момичета много благодаря за поканата, но няма да мога, защото съм по задачи следобяда, а и съвпада със съня й:-)  да си изкарате много весело:-)
И така днес бях на ФМ - всичко е супер,  май ще е момичемотново -80% сигурност. Тоя Марков май познава:-)  та така при нас - утре съм на биохимичен, дано резултатите са добри:-)
Поздрави от мен - отивам да дпинкам, защото снощи бебка сънува лоши неща и ърябваше да спасявам няколко пъти - директно както се върти се чува дуууум и си удря главата в решетките на леглото й. Днес ще сложа пак обиколниците, че ги бях махнала да не й запарват:-)
Виж целия пост
# 628
Жалинка, сложи един тикер де Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Джалинка, забравих да ти отговоря предния път, ама то един мозък не ми стига... Тортата ще бъде мъкната, да. Надявам се да се хване настрани полегнала в една хладилна чанта, завещана от дядо ми. Както казах на една приятелка, ще я снимам като ми я докарат, а в Несебъра ще я отлея в една купа, ще забия лъжиците вътре и ще сложа снимката на първоначалния й вид - да се знае що е то.

Честит рожден ден на Анхела Никол и на Ема  smile3510
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия