Намаления 2014 – лято

  • 111 240
  • 751
# 375
Да знаете случайно дали в Reserved намалението е вече 70%? Срокът за намалението 50% беше написан, че е до 21-ви, та се чудех, дали са сменили процентите.

миналата седмица имаше доста мъжки панталони намалени от 49.99 лв на 14.90 лв
Виж целия пост
# 376
Да знаете случайно дали в Reserved намалението е вече 70%? Срокът за намалението 50% беше написан, че е до 21-ви, та се чудех, дали са сменили процентите.

да 70 % е вече.
но не всичко е на 70%.
Много малко и единични останали номера!
Виж целия пост
# 377
Здравейте, момичета! Дали има намаления в Хиполенд, Комсед и др.? Трябва ми играчка за 1 г. за момиченце до 50-60 лв. Някакви идеи? Embarassed
Виж целия пост
# 378
Здравейте, момичета! Дали има намаления в Хиполенд, Комсед и др.? Трябва ми играчка за 1 г. за момиченце до 50-60 лв. Някакви идеи? Embarassed
За Комсед не съм много сигурна,но Хиполенд всеки месец има акция. Прегледай я на страницата им и виж дали те устройва нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Salamander-до 50% и на повечето неща, които си бях харесала наистина е толкова Hug
а иначе мнение за обувки Salamander-никога не съм носила-то едни чехлички, но все пак
Виж целия пост
# 380
Някой беше писал за намаление в Маркс и спенсър, благодаря   bouquet
Вчера забърсах един разкошен сутиен от колекцията на Роузи, която страшно харесвам.
Харесах и едни дънки, но нямах време, днес ще се връщам  Crazy
Виж целия пост
# 381
Момичета, извинете за спама, но да питам дали в Бургас има Reserved? И къде е магазинът на Некст (за него питах вече и ми казахте, но забравих  Embarassed)?
Виж целия пост
# 382
В H&M има ли по-големи намаления? На сайта пише Final Sale в избрани магазини.
Виж целия пост
# 383
Аз бях вчера в H&M в The Mall. И имаше доста голямо намаление от което разбира се възползвах и за мен и за малката взех неща. Намазах много красиво бельо  Laughing . И да споделя, че в интернет магазин Зое също има много сполучливо намаление http://www.obuvki-bg.com/drehi/do5leva.php от което също не пропуснах да се възползвам.
Виж целия пост
# 384
Здравейте, момичета! Дали има намаления в Хиполенд, Комсед и др.? Трябва ми играчка за 1 г. за момиченце до 50-60 лв. Някакви идеи? Embarassed
За Комсед не съм много сигурна,но Хиполенд всеки месец има акция. Прегледай я на страницата им и виж дали те устройва нещо Simple Smile

Благодаря! Ще се разгледам каталога.
Виж целия пост
# 385
Момичета, извинете за спама, но да питам дали в Бургас има Reserved? И къде е магазинът на Некст (за него питах вече и ми казахте, но забравих  Embarassed)?

Reserved няма в Бургас
Next е в Странд.
Виж целия пост
# 386
Момичета, извинете за спама, но да питам дали в Бургас има Reserved? И къде е магазинът на Некст (за него питах вече и ми казахте, но забравих  Embarassed)?

Reserved няма в Бургас
Next е в Странд.

какво е странд?
Може ли адрес?
Виж целия пост
# 387
Бенетон вече е на 60 %

H&M са намалили още!
Виж целия пост
# 388
Момичета, извинете за спама, но да питам дали в Бургас има Reserved? И къде е магазинът на Некст (за него питах вече и ми казахте, но забравих  Embarassed)?

Reserved няма в Бургас
Next е в Странд.

какво е странд?
Може ли адрес?



виж на Странд.бг на латиница
Виж целия пост
# 389
   Момичета, влетявам с бърз въпрос – имате ли идея дали в магазините от веригата Bera Fashion ще има още по-големи намаления на обувки (специално Clarks ме интересуват) след 1-ви август? Засега на повечето модели намалението е само 20%, което ми се вижда малко. Thinking

   Благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия