Шести клас напред към седми

  • 38 406
  • 736
# 660
Искам и аз да помоля за достъп до седмокласната поща. Благодаря !
Виж целия пост
# 661
Благодаря за отговора! Хайде и аз в кюпа за достъп до пощата.
Не че се е трогнал особено, че му предстои нещо важно през следващата учебна година, но все пак сам пожела и вече ходи на уроци по математика. Дано все пак постигне нещо, надявам се, че разбра, че всичко е в неговите ръце!
Виж целия пост
# 662
Достъп до пощата се дава на потребители, писали редовно поне в две от темите ! Ако не отговаряте на тези условия, няма смисъл през 2 поста да искате достъп  Peace
Останалите,редовно пишещи в темата, се обръщайте на лични към dundi73    Peace
Виж целия пост
# 663
...а и ще измести мислите от електронните устройства,които ще бъдат табу през учебно време Simple Smile
Ей това ноу-хау, ако го дадеш, ще съм ти много благодарна.
Виж целия пост
# 664
Дори и да го даде, не вярвам че работи при много от тийновете Simple Smile За моят това е основното средство на общуване. Не, че не може на живо, но приятелите му, с които има общи интереси живеят далеч. Не мога да го лиша от това. Хич и не помислям, де.

Няма да го записвам на китара тази година, защото миналата година имаше периоди, в които беше супер отегчен и хич не му се ходеше, а и гледам напоследък, че чудесно си разучава и сам разни парчета. Спортът остава както досега - два пъти седмично в близкото училище. Ще продължи да свири в една група, с която свирят от първи клас, но ще е само един ден седмично. Иии това са му допълнителните ангажименти заедно с школата в събота.
Виж целия пост
# 665
Здравейте и от мен.Отдавна ви чета,но не съм писала досега.Големият ми син също ще бъде 7 клас.Вече започна индивидуални уроци по БЕЛ, а по математика съм го записла на курс към НПМГ,защото там му е основната цел.Иначе е прочел всичката задължителна литература и всеки ден решава задачи.Засега нещата вървят без много мрънкане,но ще видим занапред.Ще се постарая да съм по редовна в темите,за да мога да се включа към седмокласната поща.Успех на всички.
Виж целия пост
# 666
На моя син точно преди ваканцията му откраднаха телефона като се прибираше от тренировки в авт.204, сега съм му дала моя стария  Mr. Green но не спира да мрънка по-този повод, не знам какво да го правя, нещо видях по телевизията, че нямали да дават в у-ще да се ходи със смартфони, това така ли е  Thinking хич не ми се купува нов телефон сега с тези огромни разходи за уроци  ooooh!
Виж целия пост
# 667
Някой в Софроний може ли да помогне с информация какво са правили днес.
Моят хубостник объркал маршрутката без да се усети, стигнал от Плиска до Вардар без да срещне ректората и паметника Левски (естествено Simple Smile ), слязъл да чака маршрутка в обратна посока, но, разбира се тя не минала, защото правилният номер маршрутка не минава оттам. Накрая се усетил, че е сбъркал номера и сега се прибира Sad
Виж целия пост
# 668
За информация: от днес до 30.09. тече ежегодния базар за учебници - нови и използвани - в НДК.
Може всеки да си продаде или замени наличните учебни материали.
Виж целия пост
# 669
Link: http://sofia.dir.bg/news.php?id=17357932&nt=10
Виж целия пост
# 670
У нас има натрупани помагала, някои в 2 екзмепляра. Няма да купувам нищо, преди да видя в училище какво ще искат и дали въпросното помагало не е вече у нас.
Купих тетрадки, химикали, моливи и това е. Другото - в движение и то, след като учителите кажат дали ще се ползват учебни тетрадки и по кои предмети.
12-14 помагала по предмет, както писа някой по-горе, е чисто безумие.

Ще помоля тези, чиито деца са вече на курс и са правили входни тестове, да качват в пощата, ако имат тестовете де. Ако пък имат и отговорите, ще е още по-добре. Ще ни улеснят максимално.
Пощата е най-удобният начин за предаване на информация. В нея вече има много насъбран материал от майки на седмокласинци от предишни набори.

Достъп се дава на редовно пишещи. Не се сърдете, но такова е правилото, "завещано" от предишните випуски. А и не е редно едни да качват и да споделят, а други само да ползват. Нали затова сме се събрали тук, за да си помагаме взаимно.  Peace
Виж целия пост
# 671

Благодаря. Ще изчакам изискванията от училище и ще го посетя.

Ще се готвим у дома, а от заниманията ще спра английския. Искам да включа втори спорт, но първо да видим как ще потръгне подготовката. Поне до Нова година ще сме без частни уроци и школи. После - според резултатите от пробните, на които мисля да е редовен.
Виж целия пост
# 672
Moят син започва в събота с курса по БЕЛ. По математика ще идва учителка вкъщи. В понеделник ще уточним с нея кога ще започнат.
Ще му оставя само плуването веднъж седмично.
Виж целия пост
# 673
Здравейте, и аз съм майка на бъдещ седмокласник. От Пловдив сме. Записахме го в ОДК Пловдив на курсовете по БЕЛ и математика за седми клас. Към края на месеца ще им е първата сбирка, и тогава ще видим как и кога ще са часовете. Успех на всички седмокласници и здрави нерви, и търпение на родителите им.
Виж целия пост
# 674
Дъщеря ми започва курса по български в Софроний в неделя от 11 ч. при Томов. Има ли някой друг по същото време, за да обменяме информация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия