Да се слагат под общ знаменател всички представители на една зодия. Като човек интересуващ се от астрология, мога да кажа, че слънчевия знак определя човека в даден процент, но не изцяло, и то само за начина по който изразява себе си своята същност. Не е мястото тук да говоря за астрология, но все пак ще спомена с няколко думи, за да се има предвид. Има огромна разлика например, ако един мъж е със Слънце, Венера в телец и да кажем Луна в Козирог и мъж със Слънце в Телец, Венера в Близнаци и Луна във Водолей/Близнаци примерно. Огромна разлика във възприятията за любов/чувства/емоции. Има значение и аспектите, които сключват планетите. Така, че само по едното Слънце не могат да се правят такива заключения.

. Само споменах, че според мен телеца ще оглави класациите при наличието на подобна тема
Препоръчани теми