Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 552
  • 739
# 120
 Hug Благодаря за милите коментари, Момичета   bouquet

Честно казано - не съм на точно тази розова вълна, но се наложи на 2 пъти  Blush

г-жа Стихийно бедствие, носи ми се по-цветно, ама някак ми е по-младежко или не ми се връзва на дрехите .... или ...или ... май само си намирам причини, а ми се иска  Sad Надявам се да изляза от тази посока  Blush

Благодаря за подсказаните моливи, първо ще огледам при мен какво има, не ми се трупат нови и то за снимки основно  Blush



Sheki, светлото е сянката ванила на МАС - много много красива и пренебрегвана сянка, меко - ванилено бяло, мат с леки шимърчета, стои мат, без брашно, много нежен и дискретен завършек Simple Smile Понеже ми е в МАС палитрата, а рядко посягам към нея - все я забравям, но сега ще поправя това Simple Smile



B & C  Blush червилото е любимото ми от пролетта насам - Chanel Triomphe Rouge Coco Lipstick - Triomphe #60 -  от пролетната колекция Notes de Printemps Collection, Spring 2014  Peace





viv_pl  Hug за червилото писах по-горе, а ружът е на Диор и от както ги имам ползвам основно него, много фин и дискретен и все пак достатъчно видим  Blush Над него с много лека ръка съм минала с Azalea in the afternoon на МАС  Blush

От както имам този руж на Диор - размених другите, които имах на МАС и Шанел и ползвам само него  Blush
Виж целия пост
# 121
Аленка, а кой номер е ружа?
Виж целия пост
# 122
Diorblush Vibrant Colour Powder Blush - Happy Cherry 876



Мат с много фини и леки частички - само в кутийката за разкош  Blush на лицето не светят  Peace

Горещо го препоръчвам  Peace

Мисля Check_Please си взе корала  Peace
Виж целия пост
# 123
Извинявам се, ако въпосът ми не е за тук, но моля за съдействие!  Praynig

Можете ли да ми препоръчате коректор за под очите, който да не подчертава бръчките и тънките линийки. Тези които съм пробвала седят ужасно, слагала съм над крем за очи, но пак подчертава всяка линйка. Може би ползвате още нещо под или над коректора, което да не позволява това да става
База за очния контур photo finish hidrating under eye primer.  на Smashbox
Виж целия пост
# 124
Алена, мерси за отговора:) Помислих си за нея и тайно се надявах да кажеш, че си с друга. Това ми е първата сянка на МАК, купена с много мерак, заедно с едноименния пигмент, а в последствие се оказа и най-голямото ми разочарование, безобразно ми стои, както и да я нанасям на клепача, с каквато и база. А е толкова красива наистина и на теб, и на всички суотчове, които изгледах преди да я купя:)
Виж целия пост
# 125
Sheki, какво означава безобразно?
Питам защото ми е в списъка за нови покупки  Blush
Вече ми е доста трудно да си избера нови сенки на МАС, а тази уж доста дами я харесват и се надявам и на мен да ми хареса
 
Виж целия пост
# 126
Безобразното е, че нанесена върху клепача ми , без значение с или без база, се получава ефект крокодилска кожа, ама едно към едно:) Много на брой миниатюрни надигнати сухи участъци, които отблизо погледнато изглеждат точно така. Ужасен ужас, никоя друга сянка не прави така, вярно, че съм с много сух контур, но все пак... За мен това е някакъв проблем с партида или не знам и аз, толкова обичана сянка.... нямам обяснение. Не вярвам и при теб така точно да се случат нещата:)
Виж целия пост
# 127
Крокодилска кожа не звучи никак добре.
Благодаря....значи ще внимавам с нея
Виж целия пост
# 128
http://woman.---/n/grim-a-la-andzhelina-dzholi.23683.html   Някой може ли да помогне - от къде да купя такива лепенки, каквито използва мацката на 3:40 от началото на клипа.  Blush
 Значи оказа се че търся "лепенки за повдигане на клепачи" или "лифтинг лепенки" или ... с разни сходни наименования. Много се извинявам - наистина много бързо пишете, от дълго време уж ви следя, но определено ми е трудно. Показвате страхотни чудеса тук и много помагате на начинаещи като мен  Hug

П.П - http://vbox7.com/play:m514a5157c  в цялото си търсене попаднах на това клипче - смях се със сълзи. Който не го е гледал, а пък и мисля, че доста добре описва нещата и е подходящо и за първа страница, тъй като предполагам има и други като мен, които само тайничко си четат тук и не успяват да се включат с толкова компетентни мнения като вашите.  Blush Blush
Виж целия пост
# 129
Крокодилска кожа не звучи никак добре.
Благодаря....значи ще внимавам с нея
Нали знаеш...най-добре проба:) Силно се съмнявам да срещнеш проблем, но при мен е толкова кофти, че определено се съмнявам да съм изтеглила някаква къса клечка с кофти партида:)
Виж целия пост
# 130
Алена, мерси за отговора:) Помислих си за нея и тайно се надявах да кажеш, че си с друга. Това ми е първата сянка на МАК, купена с много мерак, заедно с едноименния пигмент, а в последствие се оказа и най-голямото ми разочарование, безобразно ми стои, както и да я нанасям на клепача, с каквато и база. А е толкова красива наистина и на теб, и на всички суотчове, които изгледах преди да я купя:)

Учудена съм  newsm78 При мен се случва с някои по-сатенени продукти, виждала съм такъв ефект и от пигмент на Инглот ....

Вярвам ти, че си я пробвала по всякакъв начин, при мен се получава  набръчкване и ако много търкам с четката, затова само потупвам  Blush Никакво търкане  Peace

Разнообразие от подобни цветове - често в палитрите си имат Too Faced  - аз имам 3 техни палитри и във всяка има подобна  Peace

Според Темпталия - много подобна е Инглот 353



И Urban Decay имат подобни цветове - в нейкид палитри, а би трябвало и като единички, имах една 52 на Шанел - но беше чист мат - единичка, както мисля, че и Диор имат - аз имам Ribbon - само, че е по-телесна



Ти какво си пробвала, като аналог  Rolling Eyes



viv_pl - тази сянка на Диор ме шашна, гримирах се около 12ч .... и до сега цветът не е мръднал  Shocked Shocked Shocked Не мога да повярвам  Shocked Такава дълготрайност и непроменливост на цвета съм постигала само с ИСЛ  Shocked

Цял ден размишлявам дали да задържа сянката - заради по-трудното блендване, то не че беше трудно, но с МАС free to be - стана моментално, а тук малко си поиграх  Crazy Но сянката на МАС заглъхна, като цвят по-бързо  Crazy Възможно да съм напластила по-малко  newsm78 Чудя се и няма да бързам със заключенията, докато не направя още няколко проби  Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 131
Алена, след като станя ясно, че не се спогаждам с нея, взех единичка Шанел 46 Лотус и Артдеко 551 за вътрешната част на окото специално, но Шанелската много се събира, а Артдеко пък е съвсем незабележима. После се появи Нейкид Бейсикс и от 1та и 3тата сянка съм супер доволна, но и двете са по ръба останали и ще се строшат скоро предполагам. Та пак търся нещо подобно, за съжаление тук няма Инглот, нито  Too faced за проба. Вероятно ще купя пак бейсикса. Сисли имат една страхотна поне за моя клепач единичка, и тя е Ванила, обачеее 35 евро...точно в момента ми свидят:-) Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Явно ти е по-капризно това местенце и изисква по-специално отношение и глезене  Blush

А как определяш кожата там - като мазна или суха, по-отпусната ли е? Каква база ползваш?  Rolling Eyes Blush
Виж целия пост
# 133
Явно ти е по-капризно това местенце и изисква по-специално отношение и глезене  Blush

А как определяш кожата там - като мазна или суха, по-отпусната ли е? Каква база ползваш?  Rolling Eyes Blush
Много ми е суха кожата, имам периоди с обостряне на атопичен дерматит, които за щастие се разредиха. Отпуснат ми е бил в клепача винаги, дори и като ученичка, защото е от този тип леко паднал. Аз и затова ходя основно с нюд грим с малък цветен акцент някъде, защото колкото и да ми се рисува по окото, "платното" е кофти:) База съм имала Nyx HD, Paint pot като най-хвалени тук, но не съм доволна и от двете, може би най-добре ми беше с УД анти-ейдж.
Виж целия пост
# 134
Само да споделя, че и аз съм от недоволните от сянката Vanilla на МАК. Не ми седи на люспи или нещо такова, просто е ми е супер скучна, а и много трудно изкарвам наситен цвят от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия