Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 420
Е, въпрос на интерпретация .... някой може да направи наистина интересни очи и скули примерно .... Аз също забелязвам, че много се гласува, а малко се участва.
Виж целия пост
# 421
Аз бих си показала без проблем цялото лице, но не стават снимките и това си е. С фотоапарата пробвах, с телефона също...нищо. Аз така или иначе наблягам повече на лице, контур, хайлат и т.н., очите ми просто не стават за експерименти. Сега ще взимам нов телефон, в него ми е надеждата:) Иначе никога не съм гласувала в анкетите за тази тема, сега заглеждам, че наистина повече се гласува....такъв ли е бил първоначалният замисъл на анкетата. Аз винаги съм си мислела, че тези, които пращат снимки, те си избират темата:)
Виж целия пост
# 422
Е, и аз така си мислех:))
Виж целия пост
# 423
Аз също никога не съм си позволила да гласувам за предизвикателство, защото не участвам до момента.
Момичета, не пречи да промените условията и вие да си избирате предизвикателствата, това само от участниците зависи.

Много обичам обаче да гледам като качите снимките, т.е съм от сеирджиите, макар че не бих се нарекла такава де  Laughing Интересни са ми, защото ви познавам малко или много, защото на едни от вас се радвам на напредъка, а на останалите се възхищавам на уменията.  Hug
Виж целия пост
# 424
Да:) Аз нямам против да правя което и да е предизвикателство и дза поствам снимки на цяло лице .... Само първите пъти така се радвах като виждах толкова много гласували и си мислех, че всички те ще участват - примерно 23 броя:)
Виж целия пост
# 425
Правите страхотни гримове, момичета  bouquet
Аз не гласувам за предизвикателствата, защото не участвам, имам желание, гримирам се всеки ден, но нямам фотоапарат, а с телефона като съм пробвала, излиза такова бледо подобие на грим, че ме е срам да кача снимки Blush
Не преставам да се удивлявам на перфектната очна линия на Ел Heart Eyes Аз, ако я докарам добре на едното око, другото е абсурд да направя същото Confused
Иве, бързо възстановяване  bouquet
Виж целия пост
# 426
Да не кажете, че само шпионирам, нещо което качих в страничката на блога и е първи опит взаимстван от прекрасните двойни очни линии на Ели.

Не умея да работя с обработващи програми и нямах черна очна линия и черното е правено с молив. Simple Smile



Всички гримове, които ще поствам ще бъдат махани след час, който видял- видял. Simple Smile
Виж целия пост
# 427
TheBlackWidow, много ми харесва  Simple Smile Имаш много интересен цвят очи .

Аз днес реших да правя експерименти с дюралайн. Надявам се, да ви допадне. Наживо е неон, но на снимката се е скрил цвета.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 428
Вдовичке, видях  Heart Eyes и много ми харесва Hug
С Ел и Верж правите страхотни очни линии. Браво!  smile3501 Аз въобще не се справям, а толкова ми отива.
Виж целия пост
# 429
Браво на смелчаците  newsm51


TheBlackWidow, чудно е станало, но защо повдигаш с пръст?  Blush

Според мен ще има по-завършен вид, ако леко подчертаеш със сянка и скосена четка и под водната линия на долния клепач  Peace Виждам, че има черен молив, може да е с тъмна или сивкава сянка, без да е натрапчиво  Blush

Хайде сега и двете разкажете кои продукти ползвахте, моля   bouquet



Аз днес, както предположих вчера - ползвах синята мус сянка Lancôme Color Design Infinité in Boundless Blue





Дойде ли ми сезона на цветните гримове? Май излязох от нюд летаргията  Blush











И другото ново, което пробвах (не притежавам) е ружа Рефлекс на Шанел  Peace

Добре, че го пробвах у дома, защото в Сефора ми се видя супер безцветен, а у дома с 2-3 движения, без да дълбая в кутийката се направих на маймуна  Crazy - та с еналожи да блендвам с пудрата и да поизтрия .... Shocked

Никак не очаквах, но ми хареса и е хубаво, че е "неутрален" - не е червен, не е лилав, не е розов ....

Ще го пробвам още 2 пъти, преди да съм сигурна за покупка, например забравих да видя дали има блясъчета и как са часове след ползването  Blush

За аромата няма да споменавам - хипнотизира  Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
Аленка, и днес си фантастична. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 431
 Blush  Heart Eyes Благодаря  newsm51  а за утре обмислям графити пигмента на Urban Decay или електрическата палитра Simple Smile Нещо ми се подпали цветното настроение Simple Smile  Blush
Виж целия пост
# 432
a.l.e.n.a страхотни сенки на Ланком и много ти отиват  Wink
Виж целия пост
# 433
Аленка така се получи снимката, не е повдиган нарочно. Simple Smile

Бързах, детето спеше в стаята докато се гримирах, гледах да съм тихичка.

Цветната очна линия е на Голдън Роуз от Металик колекцията, мисля номер 3.
Поръчала съм си и тюркоазена и розова.

Обмислям обаче един дюролайн и така ще мога да си правя очни линии във всевъзможни цветове от сенки.

Много ти отива този цвят, както са подчертали момичетата преди мен. Забелязала съм, че по- студени цветове ти стоят много добре.  Peace
Виж целия пост
# 434
О, благодаря, май наистина е така  Blush

Преди време взех доста цветове от тези очни линии и така не им идва ред, а при теб е станало разкошно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия