Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 510
А чисто информативно ми е любопитно, къде е този м-н "Изабела" горе-долу? Благодаря ви за отговорите, дами. Flowers Bouquet
Изабела-та е след пешеходния продължаваш направо,има един ДМ там, подминаваш го и малко след това е въпросният магазин.Точно до него има Кристиан ъф Рома.
Виж целия пост
# 511
Много сте готини! Heart Eyes
Виж целия пост
# 512
Момичета,моля дайте идея за безцветни сенки с блясъчета.Къде ли не търсих...

Звезделина, аз наскоро си взех на Импала прахообразни сенки, едните бели, другите мноооого светлобежови. При нанасяне върху скулите /аз си ги взех като алтернатива на хайлайтър/ става много хубаво озаряване, частиците са по-скоро шимър, а не глитър, но блещукането е забележимо Wink. Би могла да опиташ белите, казвам бели, но при нанасяне цвят няма, остава само шимърът. Цената е около 3лв. Ето тези https://www.google.bg/search?q=impala+prahoobrazni+senki&tbm … 3DASC%3B180%3B180
Виж целия пост
# 513
Ееее, и аз ги гледах белите на Импала - защо не си взех ... Сториха ми се брашняни, а то било находка.
Виж целия пост
# 514
Аз на импала имам розово злато, много са хубави и като сенки и като хайлайт.
Ivvangeline ти си невероятна! Не познавам момиче което толкова лесно и бързо се учи!
Виж целия пост
# 515
 г-жа Стихийно бедствие, много, много ти благодаря! Амбицираш ме:)  bouquet
Виж целия пост
# 516
Днес правих грима, който ми предложи г-жа Стихийно бедствие - с тъмно във вътрешния ъжъл на окото  Blush

Използвах един ярък лайм цвят то електрическата палитра. Реших, чее подходящо, защото, ако го ползвам на по-голяма площ ще свети много. Дамата, с която имах среща - много ме хареса, но на мен ми е трудно да се възприема така, може би е до навик  newsm78 Rolling Eyes







Виж целия пост
# 517
Аленка не мога да се ориентирам по снимките, този лайм мат ли е?
Виж целия пост
# 518
На мен много ми харесва.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 519
Аленка, супер е  Flutter
Аз много го харесвам този вариант с тъмното във вътрешния ъгъл. Да ме пита човек, защо все го забравям  Crazy
А този лайм съм го носила на целия клепач и то подсилен с лайм молив отдолу - супер свети и стои върха  Mr. Green Heart Eyes

Г-жа Стихийна, сянката не е точно мат. Има лек сатенен завършек, но е дискретен. Много хубав цвят  Heart Eyes
Виж целия пост
# 520
Весе питам защото за да разкриеш силата на тази схема цвета по средата трябва да има светлина. Аз го правя и с матови сенки просто после слагам отгоре блясък.
Виж целия пост
# 521
Аленка, много интересно!! И "колористиката" си я докарала екстра:) Хихиххи - много си пасват двата цвята. Аз също, като г-жа Стихийна, си представях цвета в средата по-блестящ - като езерце:)
Виж целия пост
# 522
Аленка, с какво го съчета лайм-а. Много сполучлива комбинация   Simple Smile
Виж целия пост
# 523
Оооо, Момичета  Blush Много благодаря, много мило  Blush

Цветът, както Веси е писала е мат с шимърчета - ако се снима с хубав апарат - сигурно ще излязат и те, но аз с моята сапунерка - толкова. Може би, ако бях направила още снимки - все на някоя щеше да се види  Blush

Ето два суоча от нета, които дават идея за цвета и текстурата:





Сянката долу в дясно, а предния грим беше със зеленото до нея  Peace

viv_pl - познай от един път - пролетната на Шанел - там кафевите са някак кафяво с винено - едно особено, което много добре ми пасва на кожата и цвета на очите,  а и чудесно се блендва  Blush

Ще го направя и аз по-светофарно - за проба, а мисля веднъж да затъмня и със сиво - ще стане много различен грим  Heart Eyes
Виж целия пост
# 524
Алена, много добре се е получило, харесва ми.  Hug
Не е много искрящо, но и така е чудесно.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия