Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 549
  • 739
# 90
Не мога да преценя  Thinking

Ето я моята палитра:
но цветовете са малко омити, защото са снимани с телефон. В рефила изглежда ярко, има ситни частици, но трудно се напластява. Може да пробвам с бяла основа  Thinking

Имам само още едно жълто, което е на NYX. Мат е, но не исках да го използвам, защото исках по-ярко, а това на NYX е някак мръсно жълто  Crazy

С пигмента на МАК сигурно ще се получат супер визии.
Виж целия пост
# 91
Играеше ми се:


Скрит текст:




Ел, супер се е получило, а на мен щеше да ми хареса още повече, ако бялата очна линия беше златиста, както писа вчера  Flutter
Виж целия пост
# 92
Благодаря ти, Веси  Hug
Много се колебаех, често казано. Взимах ту едната, ту другата. Притеснявах се да не стане много. Но може да направя и опит с нея  Thinking
Виж целия пост
# 93
Да разбрах те не е същата сянка, това дето аз го показах май им е кремово, не съм сигурна.
На мен с бялата много ми харесва, с резида също ще стане добре.
Виж целия пост
# 94
Elle-même, не обичам жълто, но твоят грим ми харесва  Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Здравейте,искам да ви запитам как се ползва кремообразен руж?Имам прекрасен цвят на Елф,благодарение на мила съфорумка,но не знам как да работя с него,днес го нанесох на чисто лице и ефектът беше разкошен-свежо и отпочинало лице,но ми се иска да си ползвам и ббтата и компактната пудра,така че помагайте
Момичета,супер сте с жълтия грим,но моля дайте съвет
Виж целия пост
# 96
Благодаря  Hug

mariqivanova799, аз не те разбрах, честно казано, какво те притеснява  Thinking На гримирана кожа го нанасяш по същия начин, както на чисто лице. Нанасяш ББ-то. После или първо ружа и после пудрата, или обратното. Някои хора го правят по единия начин, други по втория.
Виж целия пост
# 97
Върху пудрата ще стане ли?
Виж целия пост
# 98
Да. Аз точно върху пудрата го нанасям.
Виж целия пост
# 99
 smile3525 smile3525 smile3525
Да. Аз точно върху пудрата го нанасям.
Виж целия пост
# 100
Не мога да преценя  Thinking
Скрит текст:
Ето я моята палитра:
но цветовете са малко омити, защото са снимани с телефон. В рефила изглежда ярко, има ситни частици, но трудно се напластява. Може да пробвам с бяла основа  Thinking

Имам само още едно жълто, което е на NYX. Мат е, но не исках да го използвам, защото исках по-ярко, а това на NYX е някак мръсно жълто  Crazy

С пигмента на МАК сигурно ще се получат супер визии.[/color]

Аз, като знам  колко е по-красиво на живо - все това  се опитвам да си представя  Heart Eyes

И аз съм за сребърната очна линия, но пък ако решиш да правиш друг вариант - сподели го, моля   bouquet
Виж целия пост
# 101
Заразихте ме, за бързо и без ФДТ
Виж целия пост
# 102
Досега не бях обръщала внимание на жълтото за грим и ми направи впечатление, че отива и на тъмни, и на светли очи.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
Ето го и моето жълто  Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Моля да споделяте какво сте ползавли?

И двете ли не сте затъмнявали над жълтото или просто над него е излязло бледо  newsm78 Rolling Eyes

Аз мисля да правя съвсем различен грим, но вероятно ще е, като се прибера в София - другата седмица  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия