ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 435
Какво ще кажете за това

http://www.halbite.com

Бирария Халбите 2

гр. София

ул. "Три Уши" 13



Условията за резервация май са по-приемливи.
Виж целия пост
# 436
Мен ми изглежда ок! А какви са условията за резервация? Не ги видях на сайта. Искат ли капаро предварително?
И час не видях да уточняваме!?
Виж целия пост
# 437
Резервация за компания до 10 човека може да направите по телефона. Масата се пази 15 минути, а най-късния час, за който може да бъде направена е 21,00 часа.

За резервация над 10 човека и след 21,00 часа е необходимо да оставите капаро на място в заведението.

През летния сезон резервации в градините на бирариите се правят единствено при предварително капариране на маса - 40 лв. за малка маса и 60 лв. за голяма /приблизително 10 лв. на човек/.

Благодарим Ви за разбирането!


А часът е 18.30
Виж целия пост
# 438
Резервацията е направена за 10 човека  Laughing Laughing Ако ще сте повече, казвайте овреме  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 439
От нашия клас още две бройки за бирарията. Бяха и на последното събиране. Laughing
Виж целия пост
# 440
 Hug Hug

А вече имало и обява за бялото училище  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 441
ооооо, супер, там сме Simple Smile Много им хареса миналата година. Дано само имат повечко късмет със снега  Praynig
Виж целия пост
# 442
И да няма сняг са на въздух  Peace Peace И ние се там
Виж целия пост
# 443
 Grinning Grinning Grinning Къде е утре родителската среща?
На петте кьошета  или до Окръжна болница?  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 444
bp, изоставаш от събитията  Grinning последната родителска среща беше на Три уши, не на 5-те кьошета.  Grinning Grinning Следващата, обаче няма да е на 4 колена, а на Окръжна болница. Тъкмо, ако някой му стане .... недотам добре, да е наблизо. Ужас...
Виж целия пост
# 445
 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 446
Споделете после  Praynig Praynig Praynig, че аз няма да мога да отида  Hug Hug
Виж целия пост
# 447
Надя, ако знаеш колко много хора та чакахме на входа на училището!! Сигурно след г-жа Абрамович си най- чаканата дама на света!  Hug Hug
Аз имам, таковата, много за споделяне. Обаче не знам, понеже, защото, нали разбирате... Дали едни Три уши не е добър вариант, набързо. Тъкмо да могат да дойдат на поправителния тези дето не можаха миналия път. И най- важното докато BP е още тук.  Grinning Grinning Hug
Общо взето - образУвателната ни система работи много успешно в посока, образуване на... вие ми кажете.
Виж целия пост
# 448
И тоя път аз като двойкаджия ще се явя  Embarassed Че аз не успях да отида на родителската среща, и ще ми е интересно какво е станало. Ходи мъжо, но както знаете мъжете има по-други разбирания за нещата...
Виж целия пост
# 449
Ако може и аз да се явя на поправителен Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия