ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 480
Е, явно добре се забавляват децата  Hug Hug Hug

       https://www.facebook.com/media/set/?s … sp;    
Виж целия пост
# 481
Хаххахаха, идеално Simple Smile
Пистата е кошмарно обработена, тип НЕобработена. Добре че са млади и със силни крака!
Виж целия пост
# 482
Че те сами са си я обработили първите дни докато нямаше ток и са се качвали настрани нагоре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е днес започва втория срок за някои  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но на всички пожелавам успех и по-малко нерви  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 483
Има още снимки в горния албума, забавлявали са се  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 484
Момичета, да ви се намира "Полупроводникови прибори" на Доневска и Дойчинова?
Днес са имали за първи път с Башева и отзивите са положителни, но ще видим как ще върви нататък, че май доста остават на поправка при нея Mr. Green
Виж целия пост
# 485
Момичета, да ви се намира "Полупроводникови прибори" на Доневска и Дойчинова?
Днес са имали за първи път с Башева и отзивите са положителни, но ще видим как ще върви нататък, че май доста остават на поправка при нея Mr. Green

Видях го, но нещо не ми е познат  newsm78 newsm78 newsm78

        http://www.opusbg.com/Tehnicheska-li … sp;    
Виж целия пост
# 486
Този трябва да е, от линка. Казала им е още някакъв, но този бил по-добрия.
Виж целия пост
# 487
Оказа се, че ние имаме старата версия и наистина изглежда по-тъмносин  ooooh! ooooh! ooooh! Купихме го втора употреба от Славейков в безистена, но каза че го използвал още  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 488
Ще го търсим и ние от там явно. Мерси Наде Grinning
Виж целия пост
# 489
Ми освен да поискаме днес прошка от синовете и дъщерите си? Ако имат тази сила нека ни простят някой ден, не е било от лошотия, все за добро сме го правили...  Grinning Embarassed Аз бих поискала прошка и от учителите, там също не е било от лошотия. И, ако има възможност на този ден да се изказва и благодарност,  Grinning бих искала да им кажа едно голямо Благодаря!
Виж целия пост
# 490
Виж целия пост
# 491
Здравейте,
Знае ли някой защо часовете по Информационни технологии не се провеждат?
Виж целия пост
# 492
Защото били много заети учителите  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 493
Как така другите не са заети, а само този е зает? Часовете не влизат ли в неговите "заетости". По-скоро не му се идва. Може би да запитаме г-жа Стефанова???  newsm78
Виж целия пост
# 494
И 9а не са имали ИТ втория срок, сигурно са при същия господин. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия