ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 525
И да уточним часа - 18.30  Peace Peace

Nadya
Radostina74
Jord
Bakerita ?

И за съжаление тъжната истина  Rolling Eyes Rolling Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 526
Още един за Бирарията Simple Smile

Наде, не се вижда скритата снимка. Постни пак, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Мими, за тебе винаги  Hug Hug

Виж целия пост
# 528
Хахахахах, абе, не е точно така, да ти кажа! Нашите деца са умни, и ще успеят и без пачките! Споко!
Животът не е пари на всяка цена, важни са други неща - любов, спокойствие, пътувания, преживявания, стойностни книги  Peace
Виж целия пост
# 529
Мими, нали ми знаеш реакцията на такива думи  Hug Hug Hug
И сега в главата ми дойде една умност - внимавайте, че няма да повтарям - "Няма лесни пътища за там, където си струва да отидем"  Thinking
Виж целия пост
# 530
Мими, съгласна съм, че децата ни са умни и се надявам да не изгубят някъде по пътя ентусиазма си. Но колкото и да си умен, обучението не трябва да се подценява  Hug Hug

А списъкът е вече:

Nadya
Radostina74
Jord
Mimi 75
Bakerita ?
Виж целия пост
# 531
Лесно ви е на вас Wink Ние сме от кандидатстващите, 7 клас. Чудех се къде да питам и реших, че тук ще сте най-запознати. От къда да намеря примерни изпити или изпити давани в ТУЕС минали години? Има ли някаква книжка с теми например или нещо в нета?
Виж целия пост
# 532
Елл, ще се радваме да сте сред нас. Има книжка в училището, която можете да купите. Иначе някъде назад съм качвала примерен тест. За съжаление съм си го изтрила от компютъра, иначе можех сега да Ви го пратя.
Те имат и курсове - в края на май. Там решават точно такива задачи. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 533
Книжката я продават и в книжарницата на ТУ.
Виж целия пост
# 534
Благодря ви, момичета   bouquet Аз мислех, че само на курсовете я раздават тази книжка.
Виж целия пост
# 535
Масата е запазена  Hug Hug Hug Заповядайте   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 536
Наде, железна както винаги Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 537
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug

Не сте забравили за срещата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green До довечера  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 538
Наде, там сме Simple Smile
Виж целия пост
# 539
И отново в новините: http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/naj-gotinijat-da … -v-balgarija.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия