ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 645
Явно трябва да облечем престилки на наШте синковци, че да почнат да разбират упражненията, които правят  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Колко било лесно

        http://jobtiger.tv/news/kak-obleklot … sp;    
Виж целия пост
# 646
Второ класиране 2015

http://www.elsys-bg.org/admission/admission2015/second-ranking/
Виж целия пост
# 647
То излиза, че почти една трета са се отказали  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 648
Щом са се отказали, значи не са го искали. По-добре, за да освободят местата.
Виж целия пост
# 649
Миналата година са се отказали повече - около 40 май бяха.
 Тази - 33
Виж целия пост
# 650
Последното прието дете е с бал - 40,802. Ние сме с бал - 40,711 иии разбира се не сме приети  Confused Започнахме да се чудим дали сме за това у-ще и не знам да чакам ли трето класиране въобще? Изглежда че ще учи в ІАЕГ, а ако все още след това му се занимава с програмиране може би ТУ. Успех на всички приети деца!
Виж целия пост
# 651
Нищо не ви пречи да изчакате и трето. Така или иначе той ще участва в класирането.
Виж целия пост
# 652
Третото класиране в ТУЕС излиза преди или около второто общо класиране. С тази разлика с последния приет има голям шанс. Имате време да видите и да помислите. Най- важно е какво иска детето, нали после то ще учи 5 години там. Трябва да се учат да взимат информирани решения Peace
Успех на всички деца и отбори, които участват дне и утре в Хакатона! Peace
На моя син му е за първи път и много се вълнува как ще се се случат нещата
Виж целия пост
# 653
Ще се справят  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 654
Знаете ли дали в ТУЕС има изнесен общ списък с всички заявили участие в класирането със съответния бал за прием? Моят младеж е с 40,088 и бих искала да се ориентирам дали въобще има някаква надежда. Видях, че голяма част от приетите на второ класиране са с резултат от изпита дори по-нисък от неговия, но пък при него спънката идва от срочните 5ци по БЕЛ и физика.  Close Close Close
Виж целия пост
# 655
Не мисля, че има такъв списък.  newsm78 newsm78 Ще стискаме палци  Hug Hug

Поздравления за всички участници на Хак ТУЕС  Peace Peace Peace Peace Справили сте се отлично  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 656
Не мисля, че има такъв списък.  newsm78 newsm78 Ще стискаме палци  Hug Hug

Поздравления за всички участници на Хак ТУЕС  Peace Peace Peace Peace Справили сте се отлично  Hug Hug Hug

Благодаря!   bouquet Видях, че през 2012 е имало такъв, качен на сайта, но сега не откривам. Писах им мейл, но се съмнявам, че изобщо ще отговорят.
Виж целия пост
# 657
Последните две години не са качвали такива списъци. Но имаше и 5-то класиране, така че имате реални шансове.
Виж целия пост
# 658
Честито   bouquet  bouquet


       https://www.facebook.com/photo.php?fb … sp;    
Виж целия пост
# 659
Е, честито официално завършване   bouquet  bouquet  bouquet

Има ли деца на поправка  newsm78 newsm78 newsm78

Лятото е пред нас.  Peace Peace Peace Дано и времето се оправи  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия