ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 705
Супер, мерси  Hug
Много ми хареса последната седмица на май - Simple Smile Вече планирах морето  hahaha
Виж целия пост
# 706
Ехоооо, началото на учебната година приближава бавно, бавно  smile3505

А поправителните започват май от утре - стискаме палци, защото има и от наШте  Peace Peace Peace


И малко настроение

Скрит текст:
Виж целия пост
# 707
Успех:)
Ние, новобранците-родители на осмокласници, понеже ще ни е за пръв път - какви пари  да приготвим, за какво събират? Надявам се картинката да е силно преувеличена.
Виж целия пост
# 708
Събират за учебника по английски - нашият беше 72 лв. За трите учебника и тетрадките им. Някои учители също предлагат да се събират пари за уч-ци, но повечето децата си ги търсят. Може от по- големите. За друго не се събира. Е, ако счупят нещо може и целият клас да купува я мишки, я клавиатури.
Виж целия пост
# 709
Вчера "зайците" /осмокласници/ имаха среща на НДК, но са били много малко деца. Открили са се във фейса. Днес едно дете е проверило паралелките в училище. Оказва се, че моят син е в "Б" клас СП и там са 23 момчета и 3 момичета. Късмет на всички туесари!  newsm10
Виж целия пост
# 710
Как разбра колко деца са в класа? Да няма списъци някъде?
Моят не знае нито за група във фейса, нито за среща. Предполагам, че с удоволствие би отишъл.
Виж целия пост
# 711
Едно от децата е отишло на място да попита. Там са му казали.
Виж целия пост
# 712
А някой да има идея сутрин или следобед ще са 11 клас първия срок  миналата година newsm78 newsm78

В училището щели да имат съвет на 9 или 10 септември и тогава щели да знаят  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 713
А някой да има идея сутрин или следобед ще са 11 клас първия срок  миналата година newsm78 newsm78

В училището щели да имат съвет на 9 или 10 септември и тогава щели да знаят  #Crazy #Crazy #Crazy
Май ще са сутрин....синът ми е срещнал директорката и тя така му е казала.
Виж целия пост
# 714
10-ти и 12-ти клас ще са втора смяна първия срок.
На 15.09. от 10 е откриването на новата учебна година.
В 12 някои тръгват на зелено училище Simple Smile
Виж целия пост
# 715
Да, пуснаха съобщение и във фейса
8,9,11 клас- сутрин
10,12 клас- следобяд
Ако вземат да направят и програмата по- рано...цена няма да имат! Laughing
Моят иска да си планира разни извънучилищни занимания, но не може засега, защото не знае кой ден до колко часа е и колко ще е натоварен. Някои училища вече са пуснали програми, хубаво би било да я има по- рано. За учебниците...да не говорим колко ще е хубаво да ги качат в сайта!?! Hug
Настройвате ли се вече на ученическа вълна? Grinning
Виж целия пост
# 716
Нашият се настройва на някаква вила с настоящи и бивши съученици. Пекат пържоли и кебапчета и гледат филми Wink Разочарован е, че почват следобедна смяна.
Виж целия пост
# 717
Вече я има учебната програма http://www.elsys-bg.org/notifications/school-schedule-first-semester-2015-2016/

Някакви отзиви за Таня Петкова - те ще е класна на младежа?
Виж целия пост
# 718
Честита нова учебна година!
Да е успешна за всички, да са здрави децата ни и да запазят желанието си да учат Simple Smile

А и учителите - да имат силите и нервите Simple Smile



Виж целия пост
# 719
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия