много хубава темичка браво 

Отивам да пия кафе на терасата и се надявам да поспи малко ...
(при племенниците има много интересно съвпадение на числата на рождените дати -> тя е родена на 06.11, а той на 11.06
) ... Да ми е жив и здрав, ама двамата със сестра му са доста "диви" и побъркват снахата ..., а брат ми си ходи на работа и се "спасява" до 19-20 часА вечерта ... Мъже
- нищо, че ми е брат ...
Ще видим как ще е

През седмицата едвам я будя в 7 с рев за градината, а сега "цъфна" в 6,30 ... и разбира се събуди дребуса
.
, че ми е нужно.

Този път в 1.30 се събуди и до сутринта си приказвахме.
И двата много и подхождат, особено в последно време. 


Аз ще му топна и краката в морето.
Може и на пощата да ми я метнеш, само ми пиши на лични. 

Вече май на всички ни ще да се отдадем на морски приключения.
. И аз забелязах, че преди и по време на цикъл кърмата ми намалява, освен това Беба не сучи спокойно, ми захапва, пуска,опъва се и всякакви подобни номера. Тогава започва едно диво пиене на чайове и всякакви лактогонни неща, за да не вземе да спре пустата кърма. 



Почерпете се за наше здраве!
Бях с гестационен диабет и тайничко се надявах след раждането всичко да отмине,но май няма да е така...Както и да е-ще се опитам да остана спокойна ...

И при нас са голям хит. В алито има супер добри играчки. Сега съм поръчала гриф за играчки.
Дали паузата с кърменето е повлияла?
Пожелавам ви живота да ви е като приказка с много любов, разбирателство и поводи за радост и гордост покрай малката. 
. И дано и здравето да се подобри
. Гледай да си спокойна, че за диабета (като и за всички боолести май) нервите са най лошото лекарство.


Какво става по едно и също време си е голяма загадка,признаците са като при колики,според мен,тъй като все още видими знаци по венците за зъбчета няма 
Надявах се като се изака да се успокои ,ама тц.Накрая помогна спорта/както потвърджвава и дългогодишният ми опит/-сложих я на активната гимнастика и първо по гръб,после по корем-поспортувахме около 20мин



. Да направиш добро та пишман да станеш.Препоръчани теми