АВГУСТ всички ще сме с бебе на ръце, а някои и с по две!

  • 28 482
  • 752
# 510
Eti*, честито! Желая на малките човеченца да са здрави и силни и да пораснат бързо! На теб търпение и колкото се може по-скоро да си ги приберете вкъщи!  Hug Ще чакаме когато можеш да ни пишеш и да сме в течение как наддават и всичко, че е наред! Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Момичета, на 12.06(сутринта след прегледа) отидох в Шейново за второ мнение. Предложиха ми да ме хоспитализират за наблюдение и аз приех. Оказа се, че съм започнала да развивам преекламсия и на 15.06 се родиха Константин(1200 гр, 38 см) и Теа(1460 гр,41 см). Борят се човеците и за сега се справят добре.
Честито Ети!
Пожелавам им да се преборят по - бързо и да са много много силни, както те, така и вие!
Dandelionwine радвам се, че се развиват добре нещата и при вас.
Виж целия пост
# 512
Eti* борбени са децата - бързо да порастват и да се приберат скоро в къщи . Бъди силна  Hug Бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 513
Eti*, честито! Да са много здрави и силни мъниците, да наддават добре и скоро да сте всички заедно вкъщи!  Hug
Виж целия пост
# 514
Честити бебчета, Eti*! Да са ви живи и здрави Константин и Теа, дано се преборят, да наддадат и скоро да сте си у дома всички! Praynig

Dandelionwine, много се радвам, че при вас всичко е наред! Хайде, и вие скоро да си ги прибирате у дома! Hug
Виж целия пост
# 515
Момичета, на 12.06(сутринта след прегледа) отидох в Шейново за второ мнение. Предложиха ми да ме хоспитализират за наблюдение и аз приех. Оказа се, че съм започнала да развивам преекламсия и на 15.06 се родиха Константин(1200 гр, 38 см) и Теа(1460 гр,41 см). Борят се човеците и за сега се справят добре.

Ети*,
да са ти живи и здрави бебоците с такива прекрасни имена! Сигурна съм, че всичко ще бъде наред! Когато имаш време, разкажи как ми на и престоят ти в болницата, отношението на хората там, колко често ходиш сега (в Шейново ли са?) и кога ще си ги вземете - като стигнат определени килограми ли?
Виж целия пост
# 516
Ети честито бебета, а и да е честита на темата ни и първата мома.
И на двете родили мами ви пожелавам бързо възстановяване, а на бебоците -да са попаднали на най-добрите и грижовни медицински екипи.
  Ети, пиши ни как мина при теб, когато имаш възможност.
Виж целия пост
# 517
Момичета, на 12.06(сутринта след прегледа) отидох в Шейново за второ мнение. Предложиха ми да ме хоспитализират за наблюдение и аз приех. Оказа се, че съм започнала да развивам преекламсия и на 15.06 се родиха Константин(1200 гр, 38 см) и Теа(1460 гр,41 см). Борят се човеците и за сега се справят добре.

Честито! Бързо наддаване на бебоците и скоро да се прибират вкъщи
Виж целия пост
# 518
Eti, прегръдки и от мен! Дано скоро всички сте си у дома. Ето, пак се разлюлях. И аз си мислех скоро как в началото гледахме някакви пулсиращи точки, а ето на, имаме 4 малки човечета.  ylinfant
Виж целия пост
# 519
Eti Честито,да са ви живи и здрави малките бебочета!!!!  bouquet  Heart Eyes
Виж целия пост
# 520
Eti Честита двойна радост, да са ви живи и здрави малките юначета и много да ви радват. Нека растат бързо и да се доразвият, за да си ги приберете. Много кураж и търпение на вас, всичко ще е ок и скоро ще се гушкате..  Hug Hug Hug Бързо възстановяване на теб  Heart Eyes

Когато имаш възможност пиши как се разбра за прееклампсията, кръвното ли ти беше високо или друго? Важното е, че се е направило каквото трябва и всички сте добре сега, мъниците бързо ще дръпнат и ще бъдат с вас. Много прегръдки и кураж  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 521
Eti, честита двойна радост, да растат здравички и щастливички. Много да ви радват и дано скоро се приберете Simple Smile

Dandelionwine, радвам се, че и при вас нещата са добре Simple Smile
Първите бебчета в групата са геройчета Simple Smile Дават пример на следващите  Hug

Аз като първескиня имам въпрос. Замислих се, как се процедира с масажите. Още от началото ли се започва? След баня я намазвам и просто разтривам крачетата и ръчичките ли? Никъде май не съм срещала информация за това... newsm78
Виж целия пост
# 522
Dandelionwine ,браво на момчетата!  Hug
Eti*, да са здрави бебоците и да наддават бързо!  Peace
Emine Mijarkova, честити придобивки! Simple Smile Аз направих грешката кошарата да я оставя за последно и днес обикаляхме. Харесахме само и единствено на една марка кошарите,тъй като са по-дълбоки,НОоооо естествено сега приемали в магазина поръчки за края на юли,когато ми е термина,защото фирмата била в отпуск Sad  Crossing Arms. А какъв е шанса да се доноси до термин???  Laughing
Сега избора е от кошарите,който са изложени като цветове в магазина  Cry Да не говорим,че исках кошара 70/140, а там имаше само 60/120 . Sad
И днес за Пореден път ми казаха колко ми бил малък корема. Взех да се притеснявам да не излезе малка бебка Sad Аз съм със 103 обиколка с височина 175... и след 1 седмица влизам в 9-я...
Виж целия пост
# 523
Espresso, можеш да провериш в интернет магазините. Много пъти те са спасението, а и за жалост във Варна няма добре зареден бебешки магазин, за да може да разчиташ. Каква кошара хареса? Това за обиколката изобщо не е показател за големината на бебето. Имам приятелка, която качи 8кг. през бременността, влезе да ражда три дни преди термин с обиколка 105см. и роди бебе 3500гр. Нали бебо расте и е добре, а и все пак има бебета по 2,5 и по 5кг на термин. Това колко е голям корема много зависи от мускулите, водите и още куп неща.
Виж целия пост
# 524
eli70o0,напълно съм съгласна за магазините във Варна!!!
Харесахме кошара на Дизайн бейби. Не е от типа 3 в 1,тъй като стената ни идва 157 см,а кошарите са по-дълги. С две чекмеджета е и мислим отделно за скрин,който ще е на другата стена. Гледахме ги в магазин Слънце. Оказа се,че само те са официалният им представител за Варна.  Rolling Eyes Гледах и в интернет магазините,но в повечето пишеше срок от 20-25 дни за изработка. Остана варианта да вземем 120/60. Аз мисля,че е мъничка?!
За корема и аз се надявам да излезем не много малки накрая.Просто според мен корема ми не расте много,иначе бебка си го е заела ама целияяя! Laughing Свободно няма  Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия