Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава наличието на голямо количество Lactobacilli, малко Leucocytes и много епителни клетки в изследването?
Какви са някои от симптомите на преждевременното раждане?
Какво трябва да направите, ако получите контракции преди термина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава наличието на голямо количество Lactobacilli, малко Leucocytes и много епителни клетки в изследването?
Голямото количество Lactobacilli е полезно, тъй като те произвеждат млечна киселина, която поддържа здравословна вагинална среда. Ниските нива на левкоцитите са нормални и показват липса на инфекция. Високият брой епителни клетки също е нормален за вагиналната микрофлора. Наличието на голямо количество Lactobacilli намалява вероятността от растеж на вредни бактерии, като поддържа здравословна вагинална среда.
-
Какви са някои от симптомите на преждевременното раждане?
Някои симптоми на преждевременно раждане включват увеличени контракции, болки в долната част на корема, повишено количество или промяна във вида на вагиналните секрети, натрупване на вода, ниско разположена плацента, ниско разположено бебе, ниско тегло при раждане и други. В случай на подобни симптоми е важно да се консултирате с лекар.
-
Какво трябва да направите, ако получите контракции преди термина?
-
Какви са някои съвети за управление на контракциите?
-
Какво е секцио?
И аз съм на мнение, че децата не са грижи на бабите.Друг е въпросът, че преди два месеца, когато имах контракции и трябваше да съм на легло ми се каза.............не се притеснявай сега, като се оправиш ще си подредиш къщата.Дори не ги интересува какво се случва, да не говорим за желание да разходят децата, но всеки си прави избора.




) сме ги измислили отдавна и сме ги споделили. Нямаше сърдити, даже и от двете страни настояваха да не кръщаваме на тях. Не, че ако настояваха щеше да ги огрее.
На моменти си казвам нима не го познаваш, не свикна ли и после пак ми се прииска да ми помага и яхвам метлата. 
И все пак, ако някой намери сили и желание да помага да заповяда в кухнята, да ми ползва прахосмукачката, да поизмие и изтрие , пък ако му остане време и желание може и с баткото да поиграе. С бебето не виждам как точно ще ми помагат. И да факт, очакванията ни са водещи, затова и предпочитам да приема идеята, че помощ нямам, пък ако се появи добре дошла. 
), а майка ми бачка и съответно от дъжд на вятър някоя събота или неделя малкия да гостува. Ама някой да го гледа че на кино съм искала или работа съм имала или не съм на кеф, нанайци.

