Аз примерно съм чела доста преди да се регна в бгмама.. И даже не исках, но само заради бременността го направих.
Ами като не пишете и никой не знае нищо за вас, а споделяме едно общо нещо и всеки казва лични неща, най-нормалното е да се изтрият...
Това си е мое мнение и не ангажирам никой с него
аз ви предлагам да спрем дискусиите около фб, намирам ги за ненужни

Доволна съм!
На вкус според мен е
, но...




) и купихме и столчето им за хранене срещу скромните 35лв - на примоция. Преценихме, че ако не ни харесва, го пращаме при нашите или го хвърляме и си взимаме ново. То 35лв не са ни контактите в детската егати.
дано всичко се размине бързо, бебчето с кихането само да ви е сплашило, и вие с мъжа ти да се оправяте


от сега съм се изнервила

.Сега да се включа по темата за сокчетата,аз давам от края на 3-ти месец по препоръка на педиатърката,най-много и хареса този от морков а ябълката не и понесе добре.Давам по 20-30мл и то не всеки ден.
.Препоръчани теми