
Не картоф, ами лимон му дадох. Плюе, изобщо не иска и да го накуси
Не знам изобщо в такъв случай какво да правя, да се опитам ли пак утре, или да се примиря че не е по картофите

)

Като ми писне някой път аз го подхващам а той - ама не дей така, ще го заболи хаххаха То май него го боли само като гледа какво му правя на дребния.




Та сега пълни ваната и ме оставя аз да я къпя, а като дойде време за плакненето, го викам да дойде. 
Та сега пълни ваната и ме оставя аз да я къпя, а като дойде време за плакненето, го викам да дойде.
За сополите се включва щото не го питам искаш ли, ами направо му казвам - сега веднага.
Някой път и на стената се радва...абе бебешка му работа
и благодаря за идеята
свалих и аз този ап -пощуря от кеф бебока 

На пианото дрънкаме от около месец и е незаменимо при изнервено бебе докато се стопли пюрето или се напълни коритото. 
Приложението е за андроид, в Play store и се казва My baby piano.
Иконката много прилича на пианото от снимката.
Препоръчани теми