,а иначе слагам плетени терличета върху чорапите

..ставало мазано...
Здравейте
!
. Аз също съм болна от 3 дни, боли ме гърлото само, но си гледам бебка, просто няма кой друг. ММ е болен от седмица, той пък е с кашлица, която вече отминава. Много ме е страх да не я заразим, макар че съм цял ден с маска, ММ също стои с маска, когато се занимава с нея. Цяло чудо ще е, ако не се разболее, но все пак се надявам
.
Вече почи успява сам да заспи а не в люлката, а нуждата от повече ядене отмина за 2-3 дена. Дано стане като преди че направо на луда ме прави и нищо не мога да свърша от него вече 10 дена
честита месечинка на малките съкровища
мерси за виртуалната почерпка

Ние сме добре, гледаме се , сега започнах захранването...доста е трудничко не иска да яде много от нещата, но го мъча пробвам се
Малки сме още на 4 месеца но нали е на сухо мляко, та сега започнах каши и зеленчукови пюрета. Вие как сте, има ли други мами с капризни бебчета или всички са такива
доста сме едрички май, но пък от два дена, нещо не иска да яде както преди. Днес ми казаха да й даваме месо
мисля, че е рано. Казаха ни да и даваме пастет
някой чувал ли е това в БГ. Мисля да започнем с жълтък тия дни, месо май ще и го отложа. Дадоха ни и четка за зъби с паста
още нямаме зъбчета, но щели скоро да дойдат 
Следобед пак пробвах и омете всичко.
Много сте ми полезни за което благодаря, че ви има
За сядане има големи мераци, набира се на пръстите ми и сяда...вкарва страхотна усмивка и пада като гюленце, следва рев...Поне за сега през деня се заиграва сама и аз имам свободно време да свърша малко домашна работа.

Плодове още не сме въвели, а за зеленчуците - аз не ги въвеждам по цяла седмица, само тиква яде толкова дни, после му дадох тиква с картоф, но не я хареса, тиква с морков, само морков, морков с картоф, картоф с тиквички и днес тиквички с царевица. Общо взето по 2 дни яде едно и също пюре.
По тоя повод реших да му дам оризова каша за вечеря - т.е. преди да заспи, като след това и го кърмя. Уж да се засити повече, но няма ефект, пак се буди. Иначе кашата много му харесва 

тежи му дупето сигурно
Препоръчани теми