"Ето идва юли вече, чакаме да шавне Декемврийското човече." Тема 5

  • 23 687
  • 724
# 675
1976, 1. Не отговарям за страницата. Отговаря Darkangel-Eli. 2. Не съм видяла такова съобщение. 3. Не знам кой те насочи към мен. В началото на 1ва страница пише, че за добавяне във Фейсбук да ми пишат на мен. При това ФБ страницата не съм я измислила аз, просто доброволно си предложих услугите.
Хубав ден и на теб
Виж целия пост
# 676
О, и 4. Ако пък си беше и направила труда да прочетеш първа страница, щеше да е супер..То си пише в началото, че поста е от darkangel-Ели
Отново хубав ден
Виж целия пост
# 677
Здравейте!

Излизам от преглед и бързам да дам отчет Simple Smile
100% мъж  Mr. Green
Вече няма колебания - потвърдено, показано и видяно. Мъжа ми също беше и видя. И на двамата ни се искаше момиче. Но както каза док - следващият път, ако решим за трето.

Имам шанс за нормално раждане, което е супер! Ура!

Изследванията на кръвта са ми супер! Но урината пак е с бактерии и утре пак за стерилна урина ще идвам  Sad Появи ми се й леко жълтеникаво течение, за което споделих на док и тя изказа безпокойство да не е от бактериите. Аман вече! Стартирах си бременността с супер гаден цистит и ето вече 4 месеца по-късно няма оправяне...  Sad Какво да правя вече не знам...

Това е от мен за сега. Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 678
Bahaty честити розови гащи! Хе, хе! Много се радвам  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 679
Не разбирам защо е толкова важно да има запис в първия пост кой кога трябва да ражда и какво бебе очаква и ако терминът се е променил пък сакън веднага трябва да бъде отразено. Както й да е. Чудя си се просто  newsm78

Аз бях на зъболекар вчера. Каза ми да очаквам всеки момент венците ми да прокървят и още вечерта при миенето започнаха  Mr. Green. Каза че не е хубаво по време на бременността да се третира нещо, което не е спешно и може да изчака. Та сега ще чакам за един кариес да видим дали ще изтрая докато родя Simple Smile. Та препоръчвам на всеки да си посети зъболекаря просто за консултация.

И аз гледам дрешки вече, но само в нета. Засега съм харесала разни работи от Англия като например това: http://www.ebay.co.uk/itm/Jj-Cole-Infant-Bundle-Me-footmuff-Grap … ite-/331167613641
И за себе си ако може да намеря такова.......  Mr. Green
Виж целия пост
# 680
пфу и аз съм много разсеяна и забравям. Постоянно звъня на моя да го питам разни неща, които аз би трябвало да знам  #Crazy
Виж целия пост
# 681
Момичето нищо грубо не е написало, може да е объркало ника. Писала е, че е писала, но няма отговор и това е.
На някои им е интересно да са записани там, важно е за тях.
Аз си записах и час за ФМ при Томова. Та ще ходя на две.
Виж целия пост
# 682
Здравейте, мили мами Simple Smile
Бехати, Синева, честити гащи Simple Smile
placebo7, браво за добрите резултати Hug
хубави дрешки гледате Simple Smile, аз нито знам пола още, нито дрешки съм гледала, нито знам какво трябва да гледам Shocked hahaha
Мелина, страхотен е мечокаа, обожавам такива мекички и пухестии Simple Smile искам и азз  baby_neutral
А за кърменето и аз чувала, че по-добро от това няма, но докога не съм наясно newsm78 newsm78
 Вярно darkangel - Eli отдавна не е писала... надявам се всичко да е наред
Виж целия пост
# 683
adi4ka-maslinka извинявай не исках да те ядосам,разсеяна съм и съм объркала ника в поста ми,просто гледах че ти се занимаваш с ФБ, а наистина писах на darkangel-eli.
Виж целия пост
# 684
Здравейте,
и аз да кажа - по-малко дрешки с размер 0-3 - по-добре. Много е важно колко голямо ще се роди бебето, но като цяло дрешките 0-3 стават много малки светкавично. И както е казала Мимченце - като се купува занапред, трябва да се гледа и сезона Simple Smile При нас останаха необлечени такива дрешки - големи за момента, а когато им "дойде размерът" - неподходящи за сезона.
Виж целия пост
# 685
Някой мисли ли да ходи на училище за родители или онези отворени врати в болниците. Чудя се кога е подходящо да тръгна да ги обикалям  newsm78  Тъй като ММ иска да присъства на раждането и ми се иска да проуча на място положението в различните болници.
И дишането дали може да се научи от книжки? Сестра ми въобще не се поинтересува от него и каза, че е било голяма грешка, защото не знаела как да диша и напъва. Та се чудя дали мога да се науча самичка. Вече съм офертирала ММ да ми прави масаж на перинеума с някакво масло  Crazy hahaha
Виж целия пост
# 686
И аз гледам дрешки вече, но само в нета. Засега съм харесала разни работи от Англия като например това: http://www.ebay.co.uk/itm/Jj-Cole-Infant-Bundle-Me-footmuff-Grap … ite-/331167613641
И за себе си ако може да намеря такова.......  Mr. Green

О, Бъндъл-Ми имаше дъщеря ми, УНИКАЛНО НЕЩО Е!  Heart Eyes С две ръце го препоръчвам Peace Зимата сме излизали с него и вътре бебето по панталон и жилетка, без яке дори, просто страхотно много топли Simple Smile

Елиас hahaha hahaha И аз съм го правила тоя номер с телефона - той в ръцете ми, а аз го търся Laughing Сама си се шашкам на моменти, ей така, да не ми е скучно Mr. Green

Синева, съчувствам ти! Дано успеете да ги преборите бактериите! Praynig Hug

Честити сини и розови гащи на узналите пола! Hug Вече скърцам със зъби, кога ще дойде другата седмица, че да го видим и нашия бебок... ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 687
Ирайн, ето у-ща за родители:
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=237&lang=bg

http://www.bebeto.org/

http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1

http://www.deteto.info/news.aspx?id=626

За кърменето: на мен нямаше кой да ми разясни с първото дете и кърмих 1 месец, като дохранвах от самото начало. Миналата седмица бях на у-ще за бременни и говориха за това - кърмата отначало не била регулирана и се регулирала към 1 месец след раждането, важно е да не се отказваш и да не дохранваш, също да има непременно хранене м-ду 3 и 6 ч. сутринта.
Виж целия пост
# 688
Ирайн, аз вече ходя, днес бях на втора лекция.

Днес какво ми се случииии Crazy Седя си аз на спирката пред болницата (където бяха лекциите) и си говоря със съфорумката Dakota сладко-сладко. През това време си разтривам едно място на корема, вляво на пъпа и надолу, защото ми се стори, че се сви нещо там и ме заболя. Но, то какво било...усетих такъв ритник, че чак ме заболя и така се стреснаах, само дето не подскочих Joy Много меше яяко, ако е така, искам цял живот да ме рита Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След това, като слязох от метрото, като вървях и пак ме ритна поне 5-6 пъти, ама чак ръката ми надига Mr. Green Е направо...много е готино чусвството Heart Eyes
Виж целия пост
# 689
Хора, току-що видях, че имам съобщение от darkangel-Ели. Казва, че няма да може повече да се занимава с темата, писала на модератор, но той не променил нещата. Сега няма кой да се занимава с темата и като стигнем 50 стр. автоматично ще се заключи и после няма и да има кой да ни създаде тема. Няма да има къде да пишем. Какво да правим сега, нямам си и идея ooooh! Предложения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия