Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на бременността, включително извънматочна бременност и зацапване по време на бременност, и как да се справим с тях?
Как мога да изчисля седмиците на бременността?
Кои са някои от ранните симптоми на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на бременността, включително извънматочна бременност и зацапване по време на бременност, и как да се справим с тях?
Симптомите на бременността могат да включват усещане за тежест и леки болки в корема, гадене, болезнено увеличаване на гърдите, повишен апетит, умора и често чувство на умора. Някои жени съобщават и за коремна болка, докато други изпитват дискомфорт при седене за продължителни периоди от време пред компютър. Симптомите на извънматкочна бременност могат да включват кървене, болка в таза, гадене, болка в корема и слабост. Ако има съмнение за извънматкочна бременност, незабавно трябва да се потърси медицинска помощ. Симптомите на зацапване по време на бременност могат да включват гадене, виене на свят, умора и коремна болка. За управление на симптомите е важно да отделите време за почивка, да се консултирате с лекар и да следвате предписанията за лечение. Също така е важно да поддържате здравословна диета и избягвайте фактори, които могат да влошат симптомите.
-
Как мога да изчисля седмиците на бременността?
-
Кои са някои от ранните симптоми на бременност?
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките изпитват и обсъждат във форумите?
-
Защо се пие но-шпа по време на бременност?

Ама важното е бебче да е добре
Затъркаляхме се на БХС във вторник- казаха, че от прегледа всичко е супер - 5,5 см , отговаря на 12 г.с., малко по-дребничко, но пък шава много и всичко си му е на място 


при което всяка бъдеща майка не би се замислила и би дала всичко за да знае здраво ли е детето и. Дъщеря ми е на 5 г.жива и здрава, но никога няма да забравя ужаса с който 2 седмици чаках резултата
не ми се размина. Днес от 6 сутринта дежуря в толетната. Ама ше мине знам че няма рецепта за това ..чакане му е майката. Утре сме на преглед да видим как е бебчо не се надявам на пол рано е още и така. Слънчев ден на всички и