С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 27 951
  • 741
# 75
June101, честито ви сърчице,  все така да тупти до февруари   Hug

Мираж, няма как да има такова разминаване между вагинален и коремен, размерите се взимат по един и същи начин, просто с вагиналния се вижда по-добре в началото докато през коремния е по-трудно  Peace Но ти не мисли глупости, може по-късно да си забременяла и затова да е си в по-малка седмица или пък да навакса  Hug  Забранявам лошите мисли  Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Здравейте развълнувани мами!
Имам една питанка:

През последните 18 м съм била 3 м на трудовата борса. Знаете ли какви доходи за вземат в предвид  за този период?

Минималната заплата ли се взима при изчиславане на майчинските?
Виж целия пост
# 77
Не знаех, че по броя на ударите на сърцето може да се съди за пола. Heart Eyes На мен пък не ми го пуснаха да го чуя, само ми показаха как има сърдечни пулсации. На всички ли им пуснаха звук?
Ох, май тревогата дали всичко ще е наред е масова. И аз съм тотално крейзи, уж се опитвам да не мисля за това, но цял ден вкъщи то просто няма как. А тези прегледи са толкова далеч един от друг, че ... #Crazy , май ще трябва и втори лекар да си намеря поне на 2 седмици да ме успокояват, че нещата вървят. Heart Eyes
И на мен страшно ми се гади, но нищо не връщам. Mr. Green Аз по принцип съм си такава, дори не се сещам в съзнателния си живот да съм повръщала. Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Дессисс, мерси, мила!  Hug

Бр, според мен не може да се съди толкова по тоновете за пола.Според мен просто в тяхната практика явно повечето мъничета с такива тонове са били момченца.
 Аз си казах всичките "екстри" с гадене,повръщане, световъртеж и т.н. След като чуха всичко , пак казаха, че се обзалагат, че ще е момче. Обаче дали е така... само то си знае  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 79
June, браво на сърчицето  Hug Извинявай, забравих те   bouquet

Айде да работя, и без тва ми е замаяно по цял ден, ходя като цапната с мокър парцал  #Crazy
Виж целия пост
# 80
June,  на мен ми се струва странно, че не са ти предписали нищо за повръщането.

Моят лекар ми даде Деган, макар че му казах, че не съм, повръщала, а само ми се гади.
Има много други мами, които са пили Деган. Може би твойте лекари  не искат да пиеш излишна химия преди края на третия месец....

Виж целия пост
# 81
June честито ви   Kissing Heart

Br, мила и на мен ми ги пуснаха да ги чуя, макар и за малко... следващия път и ти ще го чуеш  Hug

По какво съдят дали ще е момче или момиче, по силата на тоновете ли  newsm78 Нашите бяха 170  Simple Smile Какво ще рече???
Виж целия пост
# 82
June аз залагам на момиченце, знам че на момиченцатата са повече ударите, а на момченцатата към 130-135. Така де няма значение да са ни здрави бебчетата   Hug
Виж целия пост
# 83
koricimu, нямам нищо против да ме добавиш в термините, другата седмица като имам потвърждение и от доктор ще пиша за кога ми е определен термина Simple Smile
хахаха момичета, то и аз нямам "типичните" за бременна симптоми и не се чувствам бременна, но не бих казала че гаденето и повръщането ми липсват и миналия път ги нямах тези симптоми, явно при всеки си е различно Simple Smile При мен никога не се появи неистовото желание в даден момент, да трябва да ям нещо определено.
Някъде прочетох, че има групичка в ФБ, бих се присъединила в нея, от опита ми там комуникацията върви достаа по-лесно Simple Smile

Sladka_dinia, желая ти лека и спокойна бременност, мисли позитивно и се опитай да не се притесняваш излишно  Hug

Ааа и забравих да спомена на 33години съм от София Simple Smile
Виж целия пост
# 84
June Честито сърчице !!!  Heart Eyes

Добре дошли  , Сладка диня и Нежно  Hug

Моля , когато решите , да ми напишете малко инфо за първа страничка .  Flutter
Виж целия пост
# 85
Оооо всички тези "определяне на пола" според симптоми, форми на корема, удари на сърце и т.н. са си чиста проба налучкване и хич не им се връзвайте - втората ми Б имах гадене, повръщане, малък и супер остър нисък корем, нямах поддуване на лицето или крайниците, (всичко това се смята за момче)  и док и сестрата се кълнеха в дипломите си че нося момче, както и всички разбирачи около мен, дори неискаха да търсят да видят с очите си пола, защото бяха сигурни и както се вижда от лентичката ми - имам страхотен, прекрасен "син" хахах добре че отидох на ФМ при друг док който ми каза че имам 110% момиче та не накупих всички в синьо  Mr. Green 
За тоновете и аз знам че ако са повече се смята че е момиче , по-малко за момче (мъжете са по-лениви от нас хахаха)  Peace
June, и на мен нищо не ми дадоха, но и аз неискам, търпи се, няма нужда да се тъпча излишно с химии  Peace
Бр и на мен само ми го показаха как тупти, док каза - другия път и аудио ще ти пусна  Peace
Виж целия пост
# 86
Оооо всички тези "определяне на пола" според симптоми, форми на корема, удари на сърце и т.н. са си чиста проба налучкване и хич не им се връзвайте - втората ми Б имах гадене, повръщане, малък и супер остър нисък корем, нямах поддуване на лицето или крайниците, (всичко това се смята за момче)  и док и сестрата се кълнеха в дипломите си че нося момче, както и всички разбирачи около мен, дори неискаха да търсят да видят с очите си пола, защото бяха сигурни и както се вижда от лентичката ми - имам страхотен, прекрасен "син" хахах добре че отидох на ФМ при друг док който ми каза че имам 110% момиче та не накупих всички в синьо 


Да и аз не вярвам в такива... бабини диветини.  Laughing
Виж целия пост
# 87
Момичета, кой се тревожеше за стойностите на ЧХГ-то....ето ви табличката за който иска да си направи сам преценката

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000
Виж целия пост
# 88
June,  на мен ми се струва странно, че не са ти предписали нищо за повръщането.

Моят лекар ми даде Деган, макар че му казах, че не съм, повръщала, а само ми се гади.
Има много други мами, които са пили Деган. Може би твойте лекари  не искат да пиеш излишна химия преди края на третия месец....


Как се чувстваш след прием на Деган? На мен много ми се спи от него.
Виж целия пост
# 89
Ивелинка, аз съм чувала, че Деган не се препоръчва на бременни, но може и да греша. Една моя приятелка ми спомена за някакво лекарство "Емил" против повръщане.Било подходящо за бременни. Засега ще гледам да не се тъпча допълнително с химии. Кофти е , но имам и дни без повръщане.Ще си трайкам и ще се зареждам с позитивни мисли.
Ето, че е абсолютно невъзможно да се съди за пола по симптоми.Аз също съм на това мнение, въпреки думите на док днес. Гледам да не се впечатлявам. За мен то си е Дребчо.  Two Hearts Няма да го мисля какво е. А като подхванахме темата , май към края на септември ще могат да ни ориентират за пола  Laughing Всички ще си гадаем тук дотогава  Laughing

Valleriana , за групичката във ФБ доколкото разбрах трябва да пишеш на svetleto85 Simple Smile

Между другото да кажа, че док ми заръча да не спирам Дуфастона още 2 седмици. Щом съм започнала да го пия, трябвало да се пие още малко време, защото иначе прогестеронът щял да намалее и е възможно кървене. Давам го като инфо, ако някоя от Вас случайно пие, да си има едно на ум   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия