С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 27 951
  • 741
# 435
И аз смятам , че е рано да го мислите чак толкова много това раждане . Избягвам да чета каквото и да било свързано с раждането .

Искам да родя естествено , не ме е страх !

Меггидо как точно те 'мъчат' до последно ?  Laughing
Виж целия пост
# 436
Имам доста приятелки който са раждали и никоя не е особен но доволна от раждането тук,акушерката до последно настоява за естествено и когато почне самото раждане и видят че нещата не се получават по план чак тогава правят секцио,имам приятелка която не искаше да ражда естествено и я пратиха на психо терапевт  Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Здравейте мацки, хайде и аз да се запиша в групичката. Термин 08.02.2015г. гр. София, втора бременност, 32г. Моля да ме добавите на първа станица  Simple Smile

Пожелавам на всички само позитивни мисли и леко бременеене  Laughing
Виж целия пост
# 438
Благодаря за успокоителните думи на всички и на dafidjel :*
Рано е да се мисли за раждане още прави сте, но ето малко по малко всички вървим към този момент. Успокояващо ми подейства това, че има упойка или че има добри акушери които да ти помогнат и да ти бъдат подкрепа, че всичко зараства и тялото пак си остава нашето тяло след това и че ще си имаме едно цвърчащо (така си му викаме със съпруга) понеже само ние си знаем още имаме кодова дума БиБи (Бременно бубчи) защото си викаме бубчета хахаха Simple Smile Днес не ми се седи на работа искам да изляза и да тъпча из улиците, даже съм и с маратонки готова за изстрелване. Гледах клипове в ютюб на малките същества през 7-8-9г.с имаше и реални кадри от пациентки и толкова мило ми стана, как се движеха и мърдаха с крачета и ръчички, сега и нашите сладури вътре в нас така правят. За толкова кратък период от до 3-тия месец почти всичко се е развило, после само трупат сланинка и се закръглят не е истина просто. Пак си казвам, че който ни е създал е бил съвършения интелект, възпроизводството на човека от деление на клетки до живо същество завършено с всички органи е неописуемо.
Виж целия пост
# 439
Мен пък преди малко един клиент ми вдигна кръвното Crossing Arms. Толкова дребнав, направи скандал за нищо, пък аз трябва да мълча и да се извинявам, понеже нали клиентът винаги има право. Кипна ми Crazy
Никак не ми се работи вече, да не говорим, че и не се чувствам много работоспособна напоследък. Иска ми се да си почивам и да се шляя по паркове и градинки. Мислех да работя до декември, но все по-близка ми се струва идеята да изляза дълъг болничен през септември. Парите ще намалеят наистина, но пък ще мога да си почивам повече, да си пазя нервите и да си помагам на ученика с домашните Simple Smile
Виж целия пост
# 440
Здравейте мацки, хайде и аз да се запиша в групичката. Термин 08.02.2015г. гр. София, втора бременност, 32г. Моля да ме добавите на първа станица  Simple Smile

Пожелавам на всички само позитивни мисли и леко бременеене  Laughing

Добре дошла , леко и на теб  Hug . Добавям те на първа страничка  Peace
Виж целия пост
# 441
Мен пък преди малко един клиент ми вдигна кръвното Crossing Arms. Толкова дребнав, направи скандал за нищо, пък аз трябва да мълча и да се извинявам, понеже нали клиентът винаги има право. Кипна ми Crazy
Никак не ми се работи вече, да не говорим, че и не се чувствам много работоспособна напоследък. Иска ми се да си почивам и да се шляя по паркове и градинки. Мислех да работя до декември, но все по-близка ми се струва идеята да изляза дълъг болничен през септември. Парите ще намалеят наистина, но пък ще мога да си почивам повече, да си пазя нервите и да си помагам на ученика с домашните Simple Smile

Ох, Сема, да и аз съм така, честно казано  въобще не ми се работи вмомента, искам да си подготвям апартамента,защото целия е за ремонт,  магистърска теза имам да пиша това лято и въобще не ми е до някви криви клиенти, които се чудят, кого да изкарат виновен и да ми викат по телефона. На изпитателен срок съм до края на юли и трябва да си мълча, за да ми подпишат постоянен договор след това, но честно казано ако не чакахме детенце въобще нямаше да се занимавам. Малко почва да ми се подува коремът и  съм сигурна, че колежката ми забелязва. Изглеждам все едно съм се хапнала стабилно диня. Simple Smile)

А след малко отивам на преглед, ще ви пиша после резултати.  Нямам търпение. Поне хубавото на тази работа, е че мога да излизам без да давам обяснения много много...
Виж целия пост
# 442
Здравейте мами!
Добре дошла на новата мама!
Видях че сте говорили за БХС в 11-13 седмица, та имам въпрос към мами от Пловдив, къде мислите да правите това изследване?
Виж целия пост
# 443
Момичета, преди малко се върнах от АГ. Видяхме  го как мърда на видеозона!
 Така се развълнувах! Много съм щаслива! Heart Heart

Успех на всички!
Виж целия пост
# 444
Здравейте мацки, хайде и аз да се запиша в групичката. Термин 08.02.2015г. гр. София, втора бременност, 32г. Моля да ме добавите на първа станица  Simple Smile

Пожелавам на всички само позитивни мисли и леко бременеене  Laughing

Добре дошла  Hug.Лека и безпроблемна и на теб!

Момичета,от неделя имам една такава тъпа болка ниско долу. Не мога точно да го обясня,усещам като напрежение,тежест+лееека болка,ама много тъпа.Изместих си прегледа за утре сутрин,та да видим.Нямам зацапване или кървене,но това нещо продължавам да го усещам-между болка и напрежение е,много тъпо го обясних ама това е.
Имала ли е някоя от вас нещо подобно? В 7 г.с съм,дано утре всичко е о.к  Praynig.

Лек ден на всички мамчета,и щастливо и спокойно бременеене Hug.
Виж целия пост
# 445
Момичета, преди малко се върнах от АГ. Видяхме  го как мърда на видеозона!
 Така се развълнувах! Много съм щаслива! Heart Heart

Успех на всички!

Браво,това е прекрасно!
Нека все да е така и накрая  ylinfant.
Виж целия пост
# 446
Момичета, преди малко се върнах от АГ. Видяхме  го как мърда на видеозона!
 Така се развълнувах! Много съм щаслива! Heart Heart

Успех на всички!



 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 447

Момичета,от неделя имам една такава тъпа болка ниско долу. Не мога точно да го обясня,усещам като напрежение,тежест+лееека болка,ама много тъпа.Изместих си прегледа за утре сутрин,та да видим.Нямам зацапване или кървене,но това нещо продължавам да го усещам-между болка и напрежение е,много тъпо го обясних ама това е.
Имала ли е някоя от вас нещо подобно? В 7 г.с съм,дано утре всичко е о.к  Praynig.

Лек ден на всички мамчета,и щастливо и спокойно бременеене Hug.
Аз имам същите, да го наречем стягания, а съм 5+. Все едно нещо ме дърпа отвътре. Нормално е, матката се приспособява към малкото човече в нея Simple Smile  Peace Щом няма зацапване и остри болки, всичко е ОК Simple Smile

Момичета, да питам как сте с килограмите?  newsm78 Гледам се в огледалото и се чувствам като балон -една такава подпухнала на коремче, а на кантара съм близо 2 кг. надолу. Може би защото гледам да се храня здравословно, ама знам ли. Вие как сте?
Виж целия пост
# 448
Здравейте мами Hug
Изгубих се , но не ми беше много добре  Sad
Много се радвам че всички новини са все хубави, надявам се и за напред да е все така. Честито на всички видяли сакчета и сърчица. Добре дошли на новите мами Hug   
Виж целия пост
# 449
Смехуранка и аз съм така,не съм отслабнала, но не съм и качила, но видимо съм си наедряла, и коремчето ми обикновено след обяд  ми става като балон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия